دسته‌ها
اخبار

آنچه که وکلا باید از نظر مالی در مورد بازنشستگی خود در نظر بگیرندگذار به بازنشستگی یک تغییر بزرگ زندگی برای وکلا است. من می دانم زیرا من به تازگی این روند را طی کردم. باید توجه داشته باشید که بازنشستگی یک فرآیند است و برخی ملاحظات اولیه وجود دارد که قبل از ، کار برای وکلا منحصر به فرد است. به ،وان یک وکیل، احتمالاً به خوبی از شعار وکیل آگاه هستید: آماده سازی، آماده سازی، آماده سازی. این نمی تواند با یک تنظیم جزئی من، تر باشد: آماده سازی، برنامه ریزی و نوازش ،.

ملاحظات کلی

اگر شرکت شما دارای سن بازنشستگی اجباری است، معمولاً 65 یا 68، افقی دارید که باید قبل از تاریخ واقعی برای آن برنامه ریزی کنید. اگر شرکت شما بازنشستگی اجباری ندارد، این شما هستید که باید آن تاریخ هدف را تعیین کنید و بر اساس آن برنامه ریزی کنید.

به ،وان نقطه شروع، من به شما پیشنهاد می کنم حدود سه سال قبل از رویداد برنامه ریزی کنید تا مطمئن شوید که پول کافی برای تأمین بودجه برنامه بازنشستگی خود دریافت خواهید کرد. شما طول، و سخت کار کرده اید—مطمئن شوید که همه چیزهایی را که به دست آورده اید به دست می آورید!

برای شرکای یک موسسه حقوقی

ملاحظات با آنچه که از شریک بودن در شرکت خود در هنگام کناره گیری دریافت خواهید کرد شروع می شود. معمولاً دو سطح شراکت وجود دارد: حقوق صاحبان سهام و بدون سهام (مالک و درآمد). ا،ر شرکت ها قراردادهای مشارکت مکتوب دارند که بسیار مشخص است و بر حقوق، وظایف و تعهدات هر طبقه شراکت، از جمله حقوق انصراف، حاکم است. این قراردادها می توانند پیچیده باشند و باید در ابتدا به دقت بررسی شوند. لازم به ذکر است که شریک یک موسسه حقوقی در هر زم، که بخواهد به شرط اطلاع مقتضی حق انصراف از مشارکت را دارد.

در برخی از شرکت ها، شرکای حقوق صاحبان سهام یا حقوق مالکیت خود را به شرکت باز می فروشند. در برخی دیگر، ممکن است یک یا چند حساب سرمایه وجود داشته باشد که شرکا در طول زمان مبالغی را به آنها پرداخت کرده باشند که پس از بازنشستگی آنها را پس خواهند گرفت. قرارداد مشارکت دقیقاً مشخص می‌کند که شرکای خارج‌شونده چه چیزی و چه زم، دریافت می‌کنند. هنگام ،وج شریک، بسته به ماهیت و هدف حساب سرمایه، ممکن است یک پرداخت یکجا یا پرداخت های دوره ای یا هر دو وجود داشته باشد.

در مورد من، من یک پرداخت یکجا از یک حساب سرمایه و یک پرداخت دوره ای از حساب دیگر دریافت کردم – همه آنطور که در توافق نامه ام ذکر شده است. باید بد،د چه چیزی و چه زم، به دست می آورید. شما می خواهید مطمئن شوید که همه چیز به آرامی پیش می رود. بنابراین، برای اه، برنامه‌ریزی، قبل از بازنشستگی یا انصراف از شراکت، مطمئن شوید که از هر ماده اخطاری پیروی می‌کنید.

یکی دیگر از مواردی که باید در نظر بگیرید این است که آیا شرکت شما دارای بیمه نامه و پوشش بیمه دم برای دعاوی سهل انگاری حرفه ای است یا خیر. این بیمه از خسارت هایی که پس از پایان بیمه نامه گزارش می شوند محافظت می کند. برخی از ایالت ها قو،ن مربوط به پوشش دم دارند و برخی از پوشش ها ممکن است دارای یک دوره دم در سیاست باشند، بنابراین باید بررسی شود. به طور کلی، شرکا این گزینه را دارند که پوشش دم را به خط‌مشی‌های ادعایی خود اضافه کنند. ممکن است بخواهید به ،ید برخی از محافظت ها فکر کنید و با کارگزار بیمه خود در مورد مدت زمان تمدید پوشش خود مشورت کنید. این ملاحظات در مورد مالکان انفرادی که فعالیت های خود را می فروشند یا تعطیل می کنند نیز اعمال می شود.

ملاحظاتی برای پزشکان انحصاری

شاغلان انحصاری ملاحظات متفاوتی نسبت به شرکا دارند، زیرا ممکن است برخی بخواهند وکالت خود را بفروشند یا تعطیل کنند. در هر صورت، قو،ن ایالتی ممکن است فروش یا تعطیلی یک شرکت حقوقی را تنظیم کند. اطمینان حاصل کنید که در هر یک از شرایط رعایت دقیق وجود دارد.

به طور خاص، در صورت توقف، ممکن است ا،امات اخطاری اجباری برای مشتریان شما وجود داشته باشد، ا،امات سختگیرانه ای برای حفظ سوابق مشتری یا اطلاعات محرمانه، پراکندگی وجوه یا سایر دارایی های نگهداری شده برای مشتریان و اخطارهای انصراف برای هر موضوعی که شما در آن هستید. مشاوره سابقه

اگر در حال فروش دفتر وکالت خود هستید، دو مورد از نگر، های اصلی حفظ محرمانه بودن مشتری و ارزش گذاری فعالیت شما است. قو،ن مدل ABA و قو،ن ایالتی دوباره باید بررسی و رعایت شوند. ارزیابی عملکرد خود را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که ارزش کامل سال‌های کار خود را به دست می‌آورید.

ملاحظاتی برای وکلای داخلی

اگر یک وکیل عمومی یا وکیل داخلی هستید، ممکن است یک بسته غرامت با گزینه های سهام یا سهام محدود و/یا پاداش دریافت کنید. همچنین ممکن است یک برنامه بازنشستگی یا سایر برنامه های مزایای تعریف شده دریافت کنید. اگر چنین است، قطعاً می خواهید قو،ن و ا،امات شرکت برای فروش سهام یا گزینه های خود و دریافت هر گونه پاداش یا سایر غرامت های مربوط به شما را بد،د. زمان آن فرا رسیده است که از ثمره کار خود لذت ببرید و مطمئن شوید که از همه چیزهایی که در طول سال ها به دست آورده اید استفاده می کنید.

زندگی پس از قانون؟

در مواردی که شرکا به طور کامل بازنشسته نمی شوند و می خواهند در برخی از سمت ها باقی بمانند، گزینه هایی برای انصراف از مشارکت و تبدیل شدن به مشاور ارشد وجود دارد که اساساً به یک پیمانکار مستقل (مثل من) تبدیل می شوند و تعهدات و غرامت آنها در یک توافق نامه مشخص شده است. . در چنین مواردی، ساختار و غرامت بخشی از فرآیند مذاکره است و متن، با سطح فعالیت و مشارکت مورد نظر وکیل تنظیم می شود. اینها را می توان به صورت دوره ای اصلاح کرد.

خودت را نوازش کن

از شیب کامل تا یک توقف سخت، تغییراتی وجود خواهد داشت – این را بد،د که وارد شوید – اما به یاد داشته باشید که سخت کار کرده اید و حرفه ای عالی داشته اید، آماده سازی و برنامه ریزی را انجام داده اید، و اکنون زمان آن رسیده که از خودتان لذت ببرید!

با دیگران در گروه سنی خود و ،، که علایق مشابهی دارند معاشرت کنید، شاید دوباره با دوستان قدیمی ارتباط برقرار کنید. فعال بم،د- سفر کنید، سرگرمی ها و رویاها را دنبال کنید، ورزش کنید، تن، اندام بم،د. افراد فعال بیشتر عمر می کنند و شادتر هستند! مراقبه کنید و با طبیعت ارتباط برقرار کنید. آن کتاب را بنویس با داوطلب شدن برای موسسات خیریه محلی و سازمان‌های حرفه‌ای بازپرداخت کنید—نیازهای زیادی وجود دارد.

آ،ین توصیه قبل از غواصی: ممکن است دوران بازنشستگی شما در حال حاضر مانند یک وضعیت دور از نیروانا به نظر برسد، اما برای شروع به فکر ، در مورد اینکه دوران بازنشستگی شما چگونه خواهد بود، هرگز دیر نیست. در واقع، امروز بهترین روز برای شروع نه تنها فکر ،، بلکه برنامه ریزی برای بازنشستگی است. حرفه شما خیلی سریعتر از آنچه فکر می کنید پیش می رود و قبل از اینکه متوجه شوید شیب نزولی روی شما خواهد بود.

یادداشت‌های نویسنده: می‌خواهم از جیم بومن، مشاور بازنشستگی خودم، برای بررسی این مقاله و ارائه پیشنهادهایی برای صحت و محتوا تشکر کنم. این مقاله منع، کننده نظرات نویسنده است و نه ،وماً نظرات ویلسون السر.


Stratton Horres مشاور ارشد ویلسون Elser در عمل جرایم پیچیده و تلفات عمومی است. او بر مدیریت بحران و موارد فاجعه بار پرمخاطب تمرکز می کند. هورس همچنین رئیس مش، تیم ملی آزمایشی ویلسون السر است. او در دفتر شرکت دا، مستقر است. ایمیلش هست [email protected]


ABAJournal.com درخواست‌هایی را برای مقاله‌های اصلی، متفکرانه، غیر تبلیغاتی و نظرات مشارکت‌کنندگان بدون حقوق برای اجرا در بخش صدای شما می‌پذیرد. جزئیات و دستورالعمل‌های ارسال در «موارد ارسالی شما، صدای شما» پست شده است.


این ستون منع، کننده نظرات نویسنده است و نه ،وماً نظرات مجله ABA – یا انجمن وکلای آمریکا.
منبع: https://www.abajournal.com/voice/article/financial-retirement-considerations-for-attorneys/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds