دسته‌ها
اخبار

از آنجایی که 2 قاضی تجدیدنظر قانون استنفورد را به تحریم کارمندان اضافه می کنند، 3L می گوید میانه روها آنقدر ترسیده اند که نمی توانند صحبت کنند.



  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. همانطور که 2 قاضی تجدیدنظر قانون استنفورد را به منشی اضافه ،د…

دانشکده های حقوق

از آنجایی که 2 قاضی تجدیدنظر قانون استنفورد را به تحریم کارمندان اضافه می کنند، 3L می گوید میانه روها آنقدر ترسیده اند که نمی توانند صحبت کنند.

نوشته دبرا کاسنس وایس

دو قاضی استیناف فدرال از استخدام کارمندان حقوقی در دانشکده حقوق استنفورد خودداری می‌کنند، پس از آن که دانشجویان آنجا طی یک سخنر، ماه گذشته یک قاضی استیناف فدرال محافظه‌کار را مورد انتقاد قرار دادند.

قاضی ها عبارتند از جیمز هو از دادگاه تجدیدنظر ناحیه 5 ایالات متحده مستقر در نیواورلئان و شعبه الیزابت از دادگاه تجدید نظر ناحیه یازدهم ایالات متحده مستقر در آتلانتا. هر دو قاضی در حال حاضر استخدام کارمندان از دانشکده حقوق ییل را تحریم کرده‌اند، زیرا دانشجویان یک میزگردی را که در آن یک سخنران محافظه‌کار حضور داشت، مختل ،د. هر دو تحریم برای دانشجویان آینده اعمال می شود.

هو از تحریم استخدام کارمند دانشکده حقوق استنفورد خبر داد یک سخنر، شنبه در ضیافت سالانه «تگزاس بررسی حقوق و سیاست». The Wa،ngton Free Beacon این خبر را اعلام کرد در داست، که توسط چقدر جذاب. قانون بلومبرگ و رویترز پوشش نیز دارند

رئیس‌جمهور و رئیس حقوق دانشگاه استنفورد پس از اینکه معترضان سخنر، 9 مارس توسط قاضی ایالات متحده استوارت کایل دانکن از حوزه پنجم را مختل ،د، عذرخواهی ،د. به گزارش رویترز، هو رفتار دانشجویان حقوق دانشگاه استنفورد را «تروریسم فکری» توصیف کرد.

هو در این سخنر، گفت: «دانشجویان سعی نمی‌کنند از یکدیگر درگیر شوند و از یکدیگر یاد بگیرند. «آنها درگیر اخلال، ارعاب و شرمساری عمومی هستند. آن‌ها سعی می‌کنند مردم را در یک کمپین عمدی برای ریشه‌کن ، برخی دیدگاه‌ها از گفتمان عمومی به سمت تسلیم و خودسانسوری رعب‌آور کنند.»

یک 3L در دانشکده حقوق استنفورد، تس وینستون، در یک مقاله واشنگتن پست که بسیاری از دانش آموزان میانه رو از صحبت ، می ترسند.

او گفت که “دو اردوی پر سر و صدا” از دانشجویان در قانون استنفورد وجود دارد. دانشجویان راست افراطی یک “گروه کوچک و نامحبوب” متشکل از حدود نیم دوجین دانش آموز در ک، سال سوم وینستون هستند. وینستون می‌گوید حدود 20 دانشجوی چپ افراطی وجود دارند و آنها نسبت به راست‌گرایان صریح‌تر هستند.

وینستون می نویسد: «دانشجویان چپ افراطی «نفوذ اجتماعی بیشتری دارند زیرا، طبق تجربه من، بسیاری از دانشجویان حقوق با سیاست های چپ مرکز، اما نه چندان چپ، از این می ترسند که توسط آنها بر،ب میانه رو یا محافظه کار شوند.

در ک، شواهد، به دانش‌آموزان فرصت داده می‌شود تا توضیح دهند که چگونه مدارک خاصی باید از دیدگاه دادستان یا متهم وارد پرونده شوند. دانشجوی اول تقریباً همیشه وکیل م،ع را انتخاب می کند. وینستون می‌نویسد، سپس دانش‌آموز دیگر شوخی یا اظهارنظری می‌کند که نشان‌دهنده نارضایتی از گیر افتادن در نقش دادستان است.

واکنش مشابهی در ک، های دیگر انجام می شود. وینستون می نویسد: «دانشجویان از استدلال درباره نکاتی که توسط قاضی، که دیدگاه هایشان را نمی پسندند، خودداری کرده اند. “یا آنها ابتدا در مورد عدم توافق خود سلب مسئولیت می کنند. این معیار را تعیین می‌کند: سایر دانش‌آموزان در خط قرار می‌گیرند و وقتی ،ت به ایفای نقش می‌رسد، سلب مسئولیت مشابهی می‌کنند.»

یکی از دوستانش به وینستون گفت که «در مدرسه حقوق استنفورد بیرون آمدن به ،وان یک میانه‌رو سخت‌تر از همجنس‌بازی بود».




منبع: https://www.abajournal.com/news/article/as-2-appeals-judges-add-stanford-law-to-clerk-boycott-3l-says-moderates-are-too-intimidated-to-speak-out/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds