دسته‌ها
اخبار

استیو بنن به خرید وکلای جدید می رود حتی زمانی که وکلای قدیمی اش از او برای قبوض پرداخت نشده شکایت می کنند.


استیو بنن، استراتژیست سابق ترامپ به اتهام کلاهبرداری مرتبط با کمپین ساخت دیوار توسط سرمایه‌گذاری جمعی دستگیر شد.

(ع، از استف، کیت/گتی ایماژ)

اگر محکوم شوید، مجبور نیستید به وکلای خود پول بدهید، درست است؟ این قاعده نیست؟

به گزارش a کت و شلوار مجموعه توسط وکیل قدیمی او رابرت کاستلو از Davidoff Hutcher & Citron LLP در دادگاه عالی نیویورک ثبت شد. شکایتی که برای اولین بار توسط رویترز، برگه برجسته Bannon را با شرکت 480,487.87 دلار قرار می دهد. همچنین به دنبال جبران هزینه های مربوط به ارسال صورتحساب به مجموعه ها است.

سفت ، وکیل شما یک اقدام عجیب برای مردی است که درخواست تجدیدنظر جنایی فدرال در انتظار تحقیر محکومیت کنگره به علاوه محاکمه تقلب جنایی در نیویورک در مورد کلاهبرداری از دیوار مرزی خانه اش است. اما دیلی بیست ده روز پیش این خبر منتشر شد مبنی بر اینکه بنن به چندین وکلای خود پرداخت نمی کند و بدهی های معوقه قابل توجهی به کاستلو و ام. ایوان کورکوران دارد، که هر دو در تابستان گذشته در پرونده تحقیر کنگره وکالت داشتند.

با توجه به کاستلو، که در دنیای MAGA همسفر بوده است، این یک حرکت عجیب و غریب است، حتی تا حدی که خودش درگیر جنجال شده است. به ،وان مثال، کاستلو، که قبلا نماینده رودی جولی، بود، کار کرده است جولی، و بنن برای ارسال فایل های لپ تاپ هانتر بایدن به نیویورک پست قبل از انتخابات. کاستلو مداخله ای را برای بنن در کمیته منتخب 6 ژانویه انجام داد، و سپس، زم، که بنن از شهادت دادن امتناع ورزید، برخی موارد را انجام داد. شاید اغراق شده ادعاهایی به FBI که وکیل را در تیررس اف‌بی‌آی قرار داد و در پایان حکمی برای ارتباطات او قرار داد. کاستلو حتی سعی کرد با کمک به موکلش در ارائه توصیه های دفاعی خود را سرزنش کند.

و برای دردسرهایش، او باید مشتری سابقش را که در سال 2017 دارایی ها و جریان های درآمدی قابل توجهی داشت، وقتی که درخواستی ارائه کرد، چشم پوشی کند. افشای مالی رفتن به کار در کاخ سفید – و این قبل از شروع پاد،ت اتاق جنگ خود برای پخش سخنان نفرت انگیز برای سرگرمی و سود بود.

در همین حال، بنن به دنبال وکلای جدید در دادست، ایالت نیویورک خود است، و وکلای فعلی او دیوید شوئن و جان میچل خواستار حذف از پرونده به دلیل اختلال در ارتباطات با متهم شدند.

میچل “ما کمک موثری از مشاور ارائه نمی کنیم.” شکایت کرد به قاضی خوان مرچان، که به متهم تا پایان ماه جاری فرصت داد تا وکلای جدید پیدا کند.

خوب … موفق باشید برای او. گفتن به وکلای قبلی خود یک راه عجیب و غریب برای دریافت وکیل بسیار شایسته برای رسیدگی به پرونده شما است، اما ما به این باور رسیده‌ایم که پوستر بداخلاق در واقع یک استراتژیست ماهر است، بنابراین، ما مطمئن هستیم که او برنامه واقعاً خوبی دارد. یکی از آستین های متعددش


لیز دای در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره قانون و سیاست می نویسد.
منبع: https://abovethelaw.com/2023/02/steve-bannon-goes-s،pping-for-new-lawyers-even-as-his-old-lawyers-are-suing-him-for-unpaid-bills/