دسته‌ها
اخبار

با قاضی خوان مرچان، یک مهاجر کلمبیایی که ریاست دادگاه ترامپ را بر عهده دارد، ملاقات کنید. ادعای بی گناهی وارد شده است


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. با قاضی خوان مرچان، یک مهاجر کلمبیایی آشنا شوید…

قوه قضائیه

با قاضی خوان مرچان، یک مهاجر کلمبیایی که ریاست دادگاه ترامپ را بر عهده دارد، ملاقات کنید. ادعای بی گناهی وارد شده است

نوشته دبرا کاسنس وایس

کیفرخواست AP ترامپ آوریل 2023 1_800px

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در چهارم آوریل در نیویورک در دادگاه حاضر شد. ترامپ پیش از محاکمه خود به دلیل اتهامات جنایی ناشی از پرداخت پول به یک بازیگر زن فیلم بزرگسال در جریان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری 2016 خود، تسلیم مقامات شد. ع، از اندرو کلی/آسوشیتدپرس.

به روز شده: قاضی نیویورک که روز سه شنبه بر محاکمه دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا، قاضی خوان مرچان، یک مهاجر کلمبیایی است که در سن 6 سالگی به همراه خانواده خود به ایالات متحده آمده است.

ترامپ روز سه‌شنبه در مقابل مرچان اعتراف به 34 اتهام جنایتکارانه کرد. نیویورک تایمز و واشنگتن پست.

مرچن از 9 سالگی شروع به کار کرد و حتی در کالج به کار ادامه داد و هزینه های تحصیلی خود را تامین کرد. نیویورک تایمز گزارش ها. اولین کار او حمل مواد غذایی برای انعام بود. او همچنین در یک غذاخوری ظروف می شست، گوشت کوشر تحویل می داد و در دوران کالج، مدیر شب در یک هتل بود.

او کالج باروخ را رها کرد تا به ،وان حسابرس در یک شرکت املاک و مستغلات کار کند. او به کالج بازگشت، در سال 1990 مدرک بازرگ، گرفت و در سال 1994 مدرک دکترای خود را در دانشکده حقوق دانشگاه هافسترا گرفت. Law.com گزارش ها. او گفته است که اولین فردی از خانواده‌اش بود که به دانشگاه رفت.

به گزارش نیویورک تایمز، مرچن 60 ساله در کوئینز، نیویورک سیتی “فقیر بزرگ شد”.

دستور AP ترامپ به قاضی Juan Manuel Merchan_800px
جزئیات یک کپی از دستور قاضی خوان مرچان، که ریاست پرونده ی پول خنثی دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا را بر عهده دارد، در 31 مارس به نمایش گذاشته شده است. ع، مری ،افر/ آسوشیتدپرس.

مرچن قبل از اینکه قاضی شود، دادستان دفتر دادستان منطقه منهتن در شهر نیویورک و وکیلی بود که بر پرونده های مدنی با دفتر دادستان کل نیویورک نظارت می کرد. او در سال 2006 به دادگاه خانواده بران، منصوب شد و در سال 2009 به دادگاه عالی نیویورک نقل مکان کرد، که دادگاهی در سطح محاکمه است، جایی که او به ،وان قاضی اقدام به رسیدگی به محاکمات جنایی جنایی می کند. او همچنین ریاست دادگاه های سلامت روان و جانبازان را بر عهده دارد.

یکی از سرپرستان سابق مرچن در دفتر دادستان منطقه به Law.com گفت: «او متفکر دقیق، عمدی و باهوش است. وقتی تصمیمی می گیرد، راحت است و پای آن می ایستد. با همه حساب ها، او دادگاه بسیار خوبی را اداره می کند. می دانم وکلایی که در مقابل او حضور می یابند، عموماً از انصاف او بسیار راضی هستند. من فکر می کنم او یکی از داوران بهتر در ساختمان است.”

بری کامینز، وکیل و قاضی بازنشسته به Law.com گفت که هر قاضی که در پرونده ترامپ ریاست کند، فشار شدیدی را تجربه خواهد کرد.

کامینز گفت: “قاضی مرچان، که خلق و خوی عالی و دانش محکمی از قانون دارد، اجازه نخواهد داد فضای سیرک مانند بیرون از دادگاه بر روند رسیدگی در دادگاه تاثیر بگذارد.”

چند نفری که با نیویورک تایمز صحبت ،د گفتند که مرچان اخلاق کاری قوی داشت.

Jose A. Fanjul، دستیار سابق دادستان منطقه منهتن، که پرونده ای را نزد مرچان تحت تعقیب قرار داد، گفت: “او ،ی است که همه کلمات را در هر صفحه پرونده و هر پاورقی می خواند – و سپس مواردی را که شما به او استناد می کنید.” وفاداری او به قانون و درست ، آن به او چنین هدف اخلاقی از کاری که انجام می‌دهد می‌دهد که تمرین ، در مقابل او لذت بخش است.»

مرچن به پرونده ترامپ دست یافت زیرا ،ت او بود که بر هیئت منصفه و پرونده هایی که آنها تهیه می کنند نظارت کند آسوشیتدپرس گزارش ها. او همچنین به پرونده های مالی رسیدگی می کند – که شامل محاکمه سازمان ترامپ نیز می شود.

کیفرخواست AP ترامپ آوریل 2023 2_800px
دیده می شود که دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در 4 آوریل به دادگاه کیفری شهر نیویورک می رسد تا به اتهامات مربوط به پرداخت پولی به یک بازیگر زن فیلم بزرگسال در جریان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری 2016 خود محاکمه شود. ع، از آنتونی بهار/سیپا آمریکا آسوشیتدپرس.

در آن پرونده، هیئت منصفه منهتن سازمان ترامپ را به تقلب مالیاتی محکوم ،د. مدیر ارشد مالی سابق این شرکت، آلن وایسلبرگ، پس از اعتراف به 15 جنایت به دلیل عدم گزارش 1.76 میلیون دلار درآمد شاهد بود.

ترامپ زم، که از مرچن انتقاد کرد، موارد قبلی را ذکر کرد حقیقت اجتماعی، پلتفرم رسانه های اجتماعی او. ترامپ نوشت: مرچن «همان شخصی است که «آلن وایسلبرگ» مدیر مالی 75 ساله سابق من را «راه‌آهن» کرد تا یک معامله «اعتراف» انجام دهد. “او قوی آلن را مسلح کرد، کاری که قاضی مجاز به انجام آن نیست، و با شرکت های من که “ادعا” ن،د، با شرارت رفتار کرد. جذاب!”

اما نیک، گراوانته، وکیلی که وکالت ویسلبرگ در دادخواست خود را بر عهده داشت، در ایمیلی درباره مرچان چیزهای خوبی برای گفتن داشت. به CNN.

گراوانته در این ایمیل گفت: «قاضی مرچان کارآمد، عملی بود و با دقت به آنچه می‌گفتم گوش داد. او در اعلام تمایلات قضایی خود به وضوح به من کمک کرد تا به آقای ویسلبرگ مشاوره حقوقی آگاهانه بدهم. قاضی مرچان همیشه آماده، در دسترس و مهمتر از همه در مورد وایسلبرگ مردی بود. او با من و همکارانم در صحن علنی و پشت درهای بسته با نهایت احترام رفتار کرد.»

همچنین ببینید:

ABAJournal.com: کیفرخواست هیئت منصفه چه م،ایی برای ترامپ خواهد داشت؟

ABAJournal.com: “با جوزف تاکوپینا، وکیل صریح م،ع ترامپ در “تعقیب سیاسی” آشنا شوید.

ABAJournal.com: “کارشناسان این مشکلات را در مورد پرونده جنایتکارانه علیه ترامپ در مورد پرداخت‌های بی‌پول مشاهده می‌کنند.”

ABAJournal.com: “شریک Cadwalader ظاهرا استعفا داد تا نماینده ترامپ در پرونده جنایی منهتن DA را رهبری کند.”

در 4 آوریل در ساعت 2:05 بعدازظهر به‌روزرس، شد تا گزارشی از ادعای بی‌گناهی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا گزارش شود.
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/meet-judge-juan-merchan-a-colombian-immigrant-w،-is-presiding-in-t،ps-arraignment/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds