دسته‌ها
اخبار

با هاروی، پلتفرم هوش مصنوعی شرکت BigLaw بر اساس ChatGPT آشنا شوید


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. با هاروی، هوش مصنوعی شرکت BigLaw آشنا شوید…

فن آوری را تمرین کنید

با هاروی، پلتفرم هوش مصنوعی شرکت BigLaw بر اساس ChatGPT آشنا شوید

نوشته دبرا کاسنس وایس

ChatGPT

تصویر از Shutterstock.

Allen & Overy یک پلتفرم هوش مصنوعی با نام “Harvey” را برای کمک به وکلای خود در تولید و دسترسی به محتوای قانونی اتخاذ کرده است.

طبق گفته یک موسسه حقوقی بی،ه مطبوعاتی، هاروی می تواند در کارهای حقوقی مانند تجزیه و تحلیل قرارداد، بررسی دقیق، دعاوی قضایی و رعایت مقررات کمک کند. رویترز و Law.com پوشش داشته باشد.

در بی،ه مطبوعاتی آمده است: «در حالی که ،وجی نیاز به بررسی دقیق توسط یک وکیل A&O دارد، هاروی می‌تواند به ایجاد بینش، توصیه‌ها و پیش‌بینی‌ها بر اساس حجم زیادی از داده‌ها کمک کند و وکلا را قادر می‌سازد تا راه‌حل‌های سریع‌تر، هوشمندانه‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تری را برای خود ارائه دهند. مشتریان.”

هاروی به چندین زبان برای 3500 وکیل A&O در 43 دفتر کار می کند. این پلتفرم از پردازش زبان، یادگیری ماشین و تجزیه و تحلیل داده ها برای کمک به خودکارسازی کارهای قانونی استفاده می کند.

بر اساس پوشش رویترز، آلن و اوری از نوامبر 2022 در حال آزمایش هاروی بوده است. طبق پوشش رویترز، این پلتفرم توسط وکلای سابق، مهندسان و کارآفرینان با استفاده از 5 میلیون دلار سرمایه اولیه از صندوق راه اندازی OpenAI توسعه یافته است. این پلتفرم از نرم افزار ChatGPT OpenAI اقتباس شده است.

دیوید واکلینگ، شریک آلن و اوری که سرپرستی گروه نوآوری بازارهای این شرکت حقوقی را بر عهده دارد، به رویترز گفت که معتقد است هاروی می‌تواند «هفته‌ای چند ساعت به اضافه» وکلا را ذخیره کند.

باپتیست اوبری، رئیس سازمان تنظیم مقررات مستقر در آلن و اووری در لوکزامبورگ، مثالی از نحوه عملکرد این برنامه به Law.com International ارائه کرد. او می تواند به هاروی بگوید که یک ارائه 10 اسلایدی برای یک مشتری آمریکایی در مورد چگونگی راه اندازی یک بانک در لوکزامبورگ آماده کند. اوبری گفت: «و ابزار قادر به انجام آن خواهد بود.

گابریل پریرا، یکی از بنیانگذاران هاروی، به رویترز گفت که این استارت آپ در حال شروع به همکاری با شرکت های حقوقی دیگری است که از ابزارهای سفارشی هاروی استفاده خواهند کرد.
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/meet-harvey-biglaw-firms-artificial-intelligence-platform-based-on-chatgpt/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds