دسته‌ها
اخبار

“بند پادشاه چارلز” هیئت مدیره جدید نظارت بر دنیای دیزنی را که پس از دشمنی دیسانتیس ایجاد شد محدود می کند.


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. «بند پادشاه چار،» نظارت هیئت مدیره جدید را محدود می کند…

قانون املاک و مستغلات

“بند پادشاه چار،” هیئت مدیره جدید نظارت بر دنیای دیزنی را که پس از دشمنی دیسانتیس ایجاد شد محدود می کند.

نوشته دبرا کاسنس وایس

مردم در دنیای دیزنی در اورلاندو آسیاب می کنند

مهمانان در سال 2018 در مقابل پارک پادشاهی جادویی در تفریحگاه جه، والت دیزنی در اورلاندو، فلوریدا، آسیاب می‌کنند. ع، کیودو از طریق آسوشیتدپرس.

توافق نامه ای که توسط هیئت نظارت جه، دیزنی پیش از واگذاری کنترل آن به منصوبان سیاسی به تصویب رسید، قدرت را برای دیزنی به هزینه هیئت مدیره جدید حفظ می کند – و برای مدت طول، به لطف یک “بند پادشاه چار،”.

Disney World از سال 1967 هیئت مدیره منطقه مالیاتی ویژه خود را کنترل می کرد و کنترل آتش نش، و حفاظت پلیس، تعمیر و نگهداری جاده ها و برنامه ریزی توسعه را به آن می داد. نیویورک تایمز در داستان خود در مورد توافق توضیح می دهد.

اما فرماندار جمهوری‌خواه فلوریدا، ران دیسانتیس، پس از مخالفت دیزنی با قانون «نگو همجنس‌گرا» ایالت، که بحث در ک، درس درباره گرایش ، و هویت ،تی را محدود می‌کند، از قانون‌گذاران خواست تا امتیازات خودگرد، دیزنی ورلد را از بین ببرند. قانونگذار ایالتی با درخواست DeSantis موافقت کرد و هیئت مدیره جدید توسط DeSantis منصوب شد.

هیئت مدیره جدید اطلاعی نداشت توافق قبل از اینکه آن را تصاحب کند. بر اساس این گزارش، این قانون یک روز قبل از رأی گیری مجلس نمایندگان فلوریدا برای تغییر کنترل هیئت مدیره تصویب شد. اورلاندو سنتینل.

ژاکوب شومر، وکیل استفاده از زمین در ،ت محلی، گفت: یکی از مفاد توافقنامه که به دیزنی اختیار توسعه را برای 30 سال می دهد «کاملا معتبر و کاملاً محکم به نظر می رسد». با Law360 صحبت کرد.

شومر به Law360 گفت، اما میثاق‌های محدودکننده طول، مدت در این قرارداد می‌تواند به‌،وان یک معامله با خود تلقی شود. این میثاق ها منطقه مالیاتی را از استفاده از نام “دیزنی” یا استفاده از چهره های دیزنی یا سایر دارایی های م،وی دیزنی بدون تایید منع می کند. طبق قانون 360، آنها همچنین از اداره بسیاری از مشاغل از جمله هتل ها، مکان های تفریحی و مراکز ،ده فروشی توسط ناحیه مالیاتی جلوگیری می کنند.

میثاق ها تا ابد پابرجا می مانند. یا اگر تلقی شود که این امر ناقض قاعده ضد جاودانگی است، آنها «تا 21 سال پس از مرگ آ،ین بازمانده از نوادگان شاه چار، سوم، پادشاه ،ستان که تا تاریخ این اعلامیه زندگی می‌،د» به قوت خود باقی می‌مانند.

این بند را “بند پادشاه چار،” یا “بند زندگی سلطنتی” نامیده اند. قانون بلومبرگ و CNBC.

قاعده ضد جاودانگی می گوید که بهره در زمین معتبر نیست مگر اینکه حدا،ر 21 سال پس از مدتی عمر در ایجاد منفعت باقی بماند.

می گوید: «قاعده متفاوت است WFTV، “اما ا،ر آنها دیکته می کنند که یک شخص فقط برای زندگی یک فرد زنده در زمان ایجاد محدودیت به اضافه 21 سال روی زمین خود تأثیر بگذارد.”

مطابق با بالاتر از قانونعهدنامه‌ها زمین را به شیوه‌هایی به نفع دیزنی می‌بندند، «تا زم، که قانون ضد جاودانگی اجازه دهد! و به همین دلیل است که همچنان به آزمون وکالت راه می یابد.»

هیئت مدیره جدید چهار شرکت حقوقی خارجی را برای بررسی تغییرات و احتمالاً تشکیل پرونده استخدام کرده است.
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/king-charles-clause-limits-new-board-overseeing-disney-world-put-in-place-after-desantis-feud/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds