دسته‌ها
اخبار

ترامپ مدعی مصونیت از دعوای افترای کارول شد زیرا او اکنون یک روزنامه نگار است، خوب؟


ترامپ اخم کرد

(ع، از Win McNamee/Getty Images)

اولین باری که دونالد ترامپ، مقاله نویس مشاوره ای. جین کارول را دروغگو خواند و گفت که نمی توانسته به او تجاوز کند زیرا او «نوع» او نیست، او فقط وظیفه ریاست جمهوری خود را انجام می دهد. بار دوم، او صرفاً به ،وان یک اصحاب دعوا و/یا به ،وان یک گزارش در مورد دعوای معلق اظهار نظر می کرد. و بنابراین هر دو ادعای افترا کارول باید رد شود، kthxbai.

یا در کو، آبی ATL کپک سمی وجود دارد که باعث ایجاد توهم در ما می شود، یا این موضع واقعی آلینا هابا و جوزف تاکوپینا وکلای جادوگر ترامپ در یک درخواست برای قضاوت خلاصه جزئی است که امروز صبح در دومین شکایت افترای کارول ثبت شد. این شکایت، معروف به کارول دوم، در نوامبر پس از اینکه ترامپ در 12 اکتبر 2022 موارد زیر را در اتر فریاد زد، ثبت شد:

این خانم پرونده برگدورف گودمن یک کار کلاهبرداری کامل است، و سیستم حقوقی ما در این کشور، به ویژه در ایالت نیویورک (فقط به پیکابو جیمز نگاه کنید)، مایه شرمساری است. شما باید سال ها بجنگید و ثروت زیادی ،ج کنید تا اعتبار خود را از دروغ،ا، متقلب ها و هک ها پس بگیرید. این تصمیم از طرف قاضی است که در همین پرونده من لغو شد. من این زن را نمی‌شناسم، نمی‌دانم او کیست، غیر از اینکه به نظر می‌رسد او سال‌ها پیش از من ع،ی گرفت، با شوهرش، در حالی که روی خط پذیرایی در یک مراسم خیریه افراد مشهور دستم را می‌فشارند. او کاملاً داست، را ساخت که من او را در درهای این فروشگاه شلوغ شهر نیویورک ملاقات کردم و در عرض چند دقیقه، او را “غیر” کردم. این یک حقه و دروغ است، درست مثل همه حقه‌های دیگری که در هفت سال گذشته روی من پخش شده‌اند. و در حالی که قرار نیست آن را بگویم، خواهم گفت. این زن تیپ من نیست! او نمی‌داند این به اصطلاح «رویداد» در چه روزی، چه هفته‌ای، چه ماه، چه سال یا چه دهه‌ای اتفاق افتاده است. دلیل اینکه او نمی داند این است که هرگز اتفاق نیفتاده است، و او نمی خواهد درگیر جزئیات یا حقایقی شود که می توان اشتباه بودن آنها را ثابت کرد. اگر مصاحبه اندرسون کوپر با او را تماشا کنید، جایی که او در حال تبلیغ یک کتاب واقعاً تلخ بود، خواهید دید که این یک کلاهبرداری کامل است. او پس از وقفه تبلیغاتی، داستان خود را از ابتدا تا انتها تغییر داد تا با اه، CNN و اندی کوپر مطابقت داشته باشد. سیستم قضایی ما و تقریباً هر چیز دیگری در کشور ما ،اب است. در این میان، و برای ثبت، ای. جین کارول حقیقت را نمی گوید، زنی است که من با او کاری نداشتم، نمی شناختمش و اگر فرصت می کردم هیچ علاقه ای به شناختش نداشتم. اکنون تنها کاری که باید بکنم این است که سال ها مز،فات حقوقی بیشتری را پشت سر بگذارم تا نام خود را از حملات ساختگی او و وکیلش به من پاک کنم. این فقط برای «ترامپ» ممکن است بیفتد!

نقل قول طول، را ببخشید، اما این موضع وکلای ترامپ است که همه اینها در مورد آن توضیح داده شده است کارول من، اولین پرونده افترای کارول در سال 2019 ثبت شده است، و بنابراین تحت پوشش امتیاز دادخواهی قرار می گیرد.

“[I]بدیهی است که ترامپ در بی،ه 12 اکتبر 2022 صرفاً در حال نوشتن پرونده شکایت شاکی علیه وی بوده است.کارول I) ضمن ارجاع به ادعاهای کارول در کارول من، مواضع او گرفته شده است کارول Iو اطلاعات پیشینه مربوط به کارول اول، آنها بحث می کنند. «در نتیجه، اظهارات افتراآمیز ادعایی در بی،ه 12 اکتبر 2022، به ،وان یک موضوع قانونی، توسط امتیاز مطلق دعوی حقوقی تحت NY Civ محافظت می شود. قانون حقوق § 74، و شماره دوم از کارول دوم شکایتی که کاملاً ناشی از چنین اظهاراتی است، باید به طور خلاصه با تعصب رد شود.»

با این منطق، فردی که به دلیل اینکه فردی را کودک آزار خوانده است، می تواند به تلویزیون برود و هر روز تا پایان پرونده – یا شاید برای همیشه – متهم را کودک آزار خطاب کند! – و ادعا کنید که توسط امتیاز دعوا محافظت شده است.

متقاعد نشدی؟ خوب است، اسپاگتی های بیشتری از آنجا آمده است.

اگر ترامپ واقعاً … اخبار روز را گزارش کند چه؟

ببینید، قانون حقوق مدنی نیویورک §74 از “انتشار یک گزارش منصفانه و واقعی از هر گونه رسیدگی قضایی، روند قانونی یا سایر اقدامات رسمی محافظت می کند.” و بنابراین شاید ترامپ فقط رو،مه‌نگاری غیرمعمول انجام می‌داد که گفت کتاب او «واقعاً بد» است، «علاقه‌ای به شناخت او نداشت» و باز هم نمی‌توانست به او تجاوز کند، زیرا او «نوع او» نبود. ”

خوب، این یک استراتژی جسورانه است. همچنین این واقعیت را از بین می‌برد که نظرات درباره مصاحبه کارول با اندرسون کوپر بخشی از بی،ه توهین‌آمیز اولیه نبوده است، واقعیتی که ترامپ با گفتن اینکه این بی،ه «به‌طور جدایی ناپذیری در هم تنیده شده است» آن را کنار می‌زند. کارول I. همچنین در مورد تمایز بین اظهار نظر در مورد یک پرونده و گزارش بی طرفانه حقایق ادعا شده در سوابق دادگاه در دسترس عموم کمی مبهم به نظر می رسد.

بدون شک قاضی لوئیس کاپلان تحت تأثیر این استدلال قرار خواهد گرفت که نمی توان از ترامپ شکایت کرد زیرا او اکنون یک خبرنگار است. در هفته آینده که وکیل م،ع استدلال می کند که این پرونده باید رد شود، تنظیم کنید زیرا اظهارات ترامپ به دلیل موقعیت او به ،وان سفیر از MAGAstan دارای امتیاز اجرایی و/یا مصونیت دیپلماتیک بود.

کارول علیه ترامپ I [Docket via Court Listener]
کارول علیه ترامپ دوم [Docket via Court Listener]


لیز دای در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره قانون و سیاست می نویسد.
منبع: https://abovethelaw.com/2023/02/t،p-claims-immunity-from-carroll-defamation-suit-because-hes-a-journalist-now-okay/