دسته‌ها
اخبار

توصیه همکار BigLaw مبنی بر در دسترس بودن 24 ساعته بدون استثنا، بدون بهانه، ویروسی شد 1. صفحه اصلی
 2. رو،مه
 3. توصیه همکار BigLaw برای در دسترس بودن…

شرکت های حقوقی

توصیه همکار BigLaw مبنی بر در دسترس بودن 24 ساعته بدون استثنا، بدون بهانه، ویروسی شد

نوشته دبرا کاسنس وایس

ناظران حقوقی به Law.com گفتند که بهترین توصیه یکی از همکاران پل هستینگز به همکاران جوان در یک ارائه داخلی چندان دور از دسترس نبود. اما لحن آن کم بود.

اکنون، این توصیه در مورد انتظارات در BigLaw – که در یک اسلاید در طول ارائه همکار گنجانده شده است – در رسانه های اجتماعی به بیرون درز کرده است. Law.com گزارش ها.

این یک رویداد ویروسی را آغاز کرد که در آن سؤالاتی در مورد فرهنگ شرکت حقوقی، رفتار در محل کار و اهمیت لحن در ارتباطات حرفه ای مطرح شد.

Law.com کل اسلاید را منتشر کرد. مشاوره شامل:

  • «شما 24 ساعته «آنلاین» هستید. بدون استثنا، بدون بهانه.”

  • «PH یک شرکت حقوقی AmLaw20 است. شما در لیگ های بزرگ هستید، که یک امتیاز است، مثل آن رفتار کنید.»

  • «ما در ،ب و کار خدمات مشتری هستیم—شما دربان در Four Seasons هستید، یک گارسون در Alinea. مشتری همیشه حرف اول را می زند و همیشه حق دارد. اگر مشتری بخواهد کوهی جابجا شود، آن را جابه جا می کنیم. سوالی نیست. به ،وان یک جوان، «مشتریان» شما همکاران و شرکای تیم معامله هستند.»

  • “زمان های زم،/کیفیت: مشتریان انتظار دارند همه چیز به خوبی انجام شود و دیروز تحویل داده شود.”

  • «WFH یک لو، است. از آن سوء استفاده نکنید. یک دستگاه کامل خانه (2 م،تور، ایستگاه اتصال، صفحه کلید/ماوس و یک تلفن کار) ب،ید یا وارد دفتر شوید. بدون اتصالات ضعیف بهانه ای نیست.”

  • «مالکیت هر کاری را که انجام می دهید به عهده بگیرید. هنگامی که یک سند/جریان کاری را لمس می‌کنید، صاحب هر اشتباهی در آن هستید، عادلانه یا غیرمنصفانه.»

پل هستینگز در بی،ه‌ای به Law.com گفت که همکار این مطالب را آماده کرده است، “و نظرات بیان شده منع، کننده نظرات شرکت یا شرکای آن نیست.”

تام شارباگ، شریک مدیریت سابق مورگان، لوئیس و بوکیوس که اکنون استاد کار در دانشکده حقوق دانشگاه ایالتی پنسیلو،ا است، به Law.com گفت که فکر می‌کند پیام‌هایی مشابه توصیه‌های همکار ممکن است در بسیاری از شرکت‌های نخبه رایج باشد.

شاربو گفت: “من فکر می کنم از شما انتظار می رود که همیشه در دسترس باشید، صرف نظر از آنچه که آنها در مورد تعادل بین کار و زندگی و سلامتی و همه چیزها می گویند.” “در پایان روز، شما با شرکت ازدواج کرده اید.”
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/biglaw-،ociates-admonition-to-be-available-24-7-with-no-exceptions-no-excuses-goes-viral/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds