دسته‌ها
اخبار

جاستیس توماس درآمد یک شرکت املاک و مستغلات را حتی پس از بسته شدن آن در سال 2006 فهرست کرد


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. قاضی توماس درآمد حاصل از املاک را فهرست کرد…

دیوان عالی آمریکا

جاستیس توماس درآمد یک شرکت املاک و مستغلات را حتی پس از بسته شدن آن در سال 2006 فهرست کرد

نوشته دبرا کاسنس وایس

کلارنس توماس

قاضی کلارنس توماس (ع، از ال، وانگ/گتی ایماژ)

قاضی کلارنس توماس صدها هزار دلار درآمد خانوار از یک شرکت املاک و مستغلات نبراسکا را در فرم های افشای خود در دو دهه گذشته فهرست کرده است – حتی پس از بسته شدن شرکت در سال 2006.

همسر توماس، جینی توماس، در ابتدا به ،وان شریک در شرکت Ginger Ltd. Partner،p همراه با والدین و سه خواهر و برادرش، واشنگتن پست گزارش ها. این شرکت مالکیت و اجاره زمین های مس، را در دو توسعه خارج از اوماها داشت.

در سال 2006، شراکت Ginger Ltd. منحل شد و زمین های مس، آن به یک شرکت جدید به نام Ginger Holdings LLC منتقل شد. آدرس تجاری شرکت جدید با آدرس قبلی تغییر نکرده است. به گزارش پست، در سوابق ادغام ایالتی برای هولدینگ جینجر به جینی توماس اشاره ای نشده است.

واشنگتن پست گزارش داد: «تحریف گزارش نشده قبلی ممکن است به ،وان یک اشتباه اداری رد شود. اما بررسی این سوابق نشان می‌دهد که این یکی از مجموعه‌ای از اشتباهات و حذفیات است که توماس در فرم‌های افشای مالی سالانه مورد نیاز طی چند دهه گذشته مرتکب شده است. آنها با هم سؤالاتی را در مورد اینکه توماس چقدر به مسئولیت خود در گزارش دقیق جزئیات مالی خود به عموم نگاه می کند، مطرح کرده اند.

سایر مسائل افشای مالی عبارتند از:

• طبق گزارش ماه آوریل توسط ProPublica، توماس با تعطیلات، پروازهای جت خصوصی و قایق‌های تفریحی توسط مگادانر و میلیاردر GOP، هارلن کرو، پذیرفته شد. توماس گفت که وقتی سفرها را گزارش نکرد، از توصیه‌هایش پیروی می‌کرد. کارشناسان اخلاق می گویند عدم افشای پروازهای جت ممکن است قانون افشای هدایا مربوط به دوران واترگیت را نقض کرده باشد.

پروپوبلیکا در آوریل گزارش داد که توماس گزارشی نداد که شرکتی متعلق به هارلان کرو در سال 2014 یک خانه و دو زمین خالی از توماس ،یده است. مادر توماس به زندگی در خانه ادامه داد. کارشناسان گفتند که به نظر می رسد ناکامی توماس در افشای این فروش، نقض قانون افشای اطلاعات فدرال است که در مورد قضات و سایر مقامات اعمال می شود.

• توماس بیش از 686000 دلار درآمدی را که همسرش در حین کار برای بنیاد محافظه کار هریتیج در سال 2011 ادعا کرد، گزارش نکرد.

• توماس فرم افشای خود را در سال 2020 پس از عدم گزارش بازپرداخت هزینه های سفر انجام شده برای تدریس در دو دانشکده حقوق اصلاح کرد. با این حال، او درآمد تدریس را فاش کرد. گروه Fix the Court به این موضوع اشاره کرد. (دیوان فی، گفت که قاضی سونیا سوتومایور نیز بازپرداخت یک سخنر، آغازین را فاش نکرد.)

توماس و همسرش به درخواست واشنگتن پست برای اظهار نظر در مورد شرکت منحل شده املاک پاسخی ندادند.
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/justice-t،mas-listed-income-from-a-real-estate-firm-even-after-it-closed/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds