دسته‌ها
اخبار

جراح پلاستیک فلوریدا متهم به قتل وکیلی شد که پس از رفتن به دستشویی ناپدید شد


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. جراح پ،تیک فلوریدا متهم به قتل…

عدالت کیفری

جراح پ،تیک فلوریدا متهم به قتل وکیلی شد که پس از رفتن به دستشویی ناپدید شد

نوشته دبرا کاسنس وایس

پرچم فلوریدا و سنگر

تصویر از Shutterstock.

یک جراح پ،تیک فلوریدا که به دلیل اشتباهات ادعایی در صورت‌حساب پزشکی توسط کارفرمای سابقش شکایت کرده بود، به قتل یک وکیل م،ع متهم متهم شد.

توماس رومن ،ووسکی، 44 ساله، از تارپون اسپرینگز، فلوریدا، اوایل روز یکشنبه دستگیر و به زندان شهرستان پین، منتقل شد. تامپا بی تایمز، دیلی بیست و قانون و جرم و جنایت.

او متهم به قتل استیون کوزی از شریک ناپدید شده بلانچارد لاو در لارگو، فلوریدا است.

ع، توماس رومن ،ووسکی
توماس رومن ،ووسکی ع، از زندان شهرستان پین،.

جیک بلانچارد، شریک مدیر شرکت، گفت که کوزی در 21 مارس پس از استراحت در دفتر حقوقی خود ناپدید شد. WFLA. کیف پول، کلید ماشین و تلفن همراهش را جا گذاشت.

پلیس گفت که در معاینه پزشکی قانونی مقدار زیادی خون در حمام شرکت کشف شد. پلیس همچنین بوی شدید شیمیایی را شناسایی کرد. ویدئوی نظارتی نشان می‌دهد که یک فرد و یک وسیله نقلیه تقریباً همزمان با ناپدید شدن کوزی از شرکت خارج می‌شوند.

پلیس ،ووسکی را پس از تفتیش خانه اش در تارپون اسپرینگز فلوریدا دستگیر کرد.

دعوای ،ووسکی مدعی است که شهرت و عملکرد پزشکی او پس از اینکه موسسه جراحی پ،تیک لاوفر در دوندین، فلوریدا، رسیدگی نادرست به ادعاهای بیمه انجام داد، آسیب دید.

کوزی فارغ التحصیل کالج حقوق دانشگاه استتسون بود. او بود در بار فلوریدا پذیرفته شد در سال 2016. او بیوگرافی محکم گفت که از دویدن در ماراتن و گذراندن وقت با گربه اش لذت می برد.

شوهر کوزی، مایکل مونتگومری، در فیس بوک نوشت که کوزی «مهربان‌ترین، بامزه‌ترین و درخشان‌ترین مردی بود که تا به حال دیدم. از روزی که اولین قرارمان را داشتیم می دانستم که او همان است. من فقط می خواستم از او محافظت کنم و خوشحالش کنم. می دانم که روزی دوباره او را خواهم دید.»
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/florida-plastic-surgeon-is-accused-of-،ing-lawyer-w،-disappeared-after-going-to-restroom/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds