دسته‌ها
اخبار

خرید نهال آلو: تخفیف عیدانه 1402 + قیمت نهال نهالستان گلد نهال | nahalfa

خرید نهال آلو: تخفیف عیدانه 1402 + قیمت نهال نهالستان گلد نهال | nahalfa

ارقام بسیاری از انواع نهال با کیفیت برای شما عزیزان و همراهان خوبمون موجود کردیم مانند نهال کامکوات، نهال تمشک بدون تیغ، نهال خرمالو موزی، نهال توت موزی امریکایی وبسیاری از ارقام دیگر برای شما عزیزان موجود می باشد. بری سفارش این نهال های ارزشمند با ما در ارتباط باشید. تفاوت گوجه سبز با آلو در تازه خوری گوجه سبز است که الو تا رسیدن کامل دارای مزه ای گس و تلخ است . به سرشار از ویتامین‌های آ و ب، و املاح آهکی و تانن است. به دارای پروتید، گلوسید، لیپید و آب است و صد گرم آن تولید ۱۱۲ کالری انرژی می‌کند. به مقوی قلب، معده و اعصاب است، و دمنوش آن آرامبخش است.

  • این نوع از آلو بومی آمریکای جنوبی و مرکزی است که وقتی اسپانیا آن منطقه را مورد استثمار قرار داد آن را به اروپا و سپس به سایر نقاط جهان منتقل کرد.میوه بسیار خوش طعمی داشته و درختی بسیار زیباست.
  • میوه های این نوع نهال الو که قطره طلا نامیده می شود به رنگ زرد و گاهی سبز است.
  • عمر اقتصادی این درخت میوه جهت احداث باغ آلو، حدود ۲۵ سال است.
  • محصولی پربازده که رنگ پوست میوه آن بنفش تیره با میوه ای کوچک و هسته دار که رنگ گوشت آن زرد میباشدکه سفت و آبدار که در اواسط شهریور ماه می رسد.
  • لازم بذکر است که آلو تخم مرغی را می توان خشک نمود و هسته ی آلو آن مغز قابل خوردنی دارد .

همچنین محصول نهال آلو سیاه برای تهیه ترشک و لواشک و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. خصوصیات بارز نهال آلو بخارا میتوان به دیر گل بودن و مقاومت بسیار مناسب نسبت به سرماهای بهاره اشاره نمود شایان ذکر است باردهی درخت تخم کپکی بصورت جانبی نهال فا می باشد. و بمنظور باردهی بهینه پیشنهاد می گردد که برای آلو بخارا از ارقام زیتون گرده افشان مناسب استفاده نمود.

خرید نهال الو هاروان

مجموعه نهالستان مهندس سعید قاسمی، متشکل از جوانان و متخصصان در حوزه پرورش و پیوند ارقام نهال است. این مجموعه، با اشتغال­زایی گسترده توانسته بی هیچ ادعایی، خدمات بزرگ و کوچکی را فراهم آورد. اگر منطقه کاشت نهال آلو شما کم باران است، درخت خود را تا اواسط مهرماه به خوبی آبیاری کنید تا در ماه های زمستانی، خاک رطوبت کافی را داشته باشد. اگر کاشت نهال آلو را به طور اولیه و در یک گلدان انجام می دهید، باید اطمینان حاصل کنید که از یک محیط مناسب رشد استفاده کرده اید. همچنین، اندازه گلدان برای کاشت نهال آلو مورد مهمی است که اغلب به آن توجهی نمی شود، زیرا اگر گلدان بزرگتر از حد طبیعی باشد، نهال آلو در معرض خشکی طی تابستان قرار می گیرد.

مشخصات آلو زرد قطره طلا میاندوآب نهال

مناسب ترین خاک برای کاشت نهال آلو خاک های لومی شنی می باشد. البته باید توجه کرد که این نهال نسبت به دیگر میوه های هسته دار مقاومت بهتری در برابر خاک های سنگین و مرطوب از خود نشان می دهد. در صورتی که خاک منطقه کاشت دارای میزان رس بالا باشد می توان با شخم شزدن و اضافه کردن مقداری ماسه، شن و برگ به خاک، آن را اصلاح کرد. زیرا خاک های رسی و سفت، آب را به خوبی از خود عبور نمی دهند و موجب غرقاب شدن نهال و پوسیده شدن ریشه می شوند. نهال آلو گروهی از نهال‌های میوه هستند که تنوع زیادی دارند. میوه نهال آلو بسته به نوع آن می‌تواند زرد، قرمز، بنفش و … باشد.

آلو شابلون دیررس

این میوه گوشتی است و علاوه بر طعم و رایحه مشخص ، ماندگاری و نگهداری زیادی دارد. این نوع کاشت نهال هم در مناطق نیمه گرمسیری و هم در مناطق سردسیر و معتدل امکان پذیر است. آلو قطره طلا به دلیل طعم ترکیبی ، ترش و شیرین بسیار محبوب شده است.درخت آلو قطره طلا بومی نیمکره شمالی است.