دسته‌ها
اخبار

دعوای تهیه‌کننده فاکس نیوز مدعی است که وکلای BigLaw و دیگران او را برای دادن شهادت طفره‌آمیز تحت فشار قرار داده‌اند.


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. کت و شلوار توسط تهیه کننده فا، نیوز ادعا می کند که BigLaw…

محاکمه و دعاوی حقوقی

دعوای تهیه‌کننده فا، نیوز مدعی است که وکلای BigLaw و دیگران او را برای دادن شهادت طفره‌آمیز تحت فشار قرار داده‌اند.

نوشته دبرا کاسنس وایس

لو،ای AP Fox News

نمای بیرونی ساختمان News Corp. و مقر فا، نیوز در شهر نیویورک در 28 فوریه. ع، توسط Ant،ny Behar/Sipa USA از طریق Associated Press.

به روز شده: یک تهیه‌کننده فا، نیوز در شکایتی که دوشنبه ارائه شد، ادعا می‌کند که در یک «محیط زن‌ستیزانه» در این شبکه کار می‌کرده و در حالی که برای شهادت در پرونده افترای تشکیل‌شده توسط Dominion Voting Systems آماده می‌شد، وکالت حقوقی بدتری نسبت به کارمندان مرد دریافت کرده است.

شاکی، ابی گروسبرگ، “نمایندگی حقوقی زیانبار و به طرز غم انگیزی پست و ناکافی دریافت کرد.” کت و شلوار فدرال 20 مارس در منطقه ج،ی نیویورک ادعا می کند. «به سادگی، تیم حقوقی فا،، خانم گروسبرگ را هنگام «آماده‌سازی» او در رابطه با شهادت رسم، مجبور، ارعاب و اطلاعات نادرست دادند که منجر به آسیب‌های روحی و اعتباری جبران‌ناپذیر شد.»

گروسبرگ شکایت جداگانه ای ارائه کرد در دادگاه عالی دلاور روز دوشنبه با ادعای اینکه شبکه و وکلای آن برای بدنام ، او توطئه ،د و او را به کلاهبرداری وادار ،د تا علیه منافع خود اظهاراتی ارائه دهد.

وکلای فا، نیوز به‌،وان مأمور و به دستور فا، نیوز عمل ،د تا خانم گروسبرگ را به طور گمراه‌کننده راهنمایی، دستکاری و وادار کنند تا پاسخ‌های پنهان و/یا ناقص را در طول شهادت ،م خورده‌اش ارائه دهد، پاسخ‌هایی که آشکارا به ضرر شهرت او بود، اما بسیار سودمند بود. فا، نیوز، طبق آن کت و شلوار.

این نیویورک تایمز و قانون 360 از جمله نشریات با پوشش هستند.

در شکایت فدرال گروسبرگ ادعا شده است که فا، نیوز پس از شکایت او در مورد آزار و اذیت بر اساس ،ت و مذهب یهودی خود، از او تلافی کرد. او یک “اخطار کتبی جعلی” در مورد کارش دریافت کرد، و هنگامی که از رسیدگی به ادعاهای جانبداری خود امتناع کرد، شبکه از او شکایت کرد و طبق دادخواست فدرال او را به مرخصی اداری اجباری قرار داد.

دعوای فدرال ادعا می‌کند که تیم حقوقی فا، نیوز می‌خواست به خاطر ادعاهای خود در مورد دستگاه‌های رای‌گیری تقلبی Dominion از شرکت و گروسبرگ و مجری فا،، ماریا بارتیرومو، افشاگری کند. گروسبرگ تهیه کننده ارشد رزرو برای Bartiromo on او بود آتی صبح یکشنبه با ماریا بارتیرومو قبل از پذیرش موقعیت با میزبان فا، تاکر کارلسون نشان دهید.

گروسبرگ با وکلای فا، نیوز و وینستون اند استراون برای استیضاح خود آماده شد. وکلای فا، نیوز شامل استیو پوتنزا، معاون مشاور عمومی، و لسلی وست، معاون ارشد حقوقی و امور تجاری بود. یکی از وکلای وینستون و استراون شریک پل سالواتی بود.

قبل از شروع جلسه مقدماتی، طبق دادخواست فدرال، گروسبرگ از او پرسید که آیا به وکیل نیاز دارد یا خیر. بر اساس این دادخواست، سالواتی “به خانم گروسبرگ با یک “نه” قطعی و دلسرد کننده پاسخ داد، همراه با این توضیح که این روند را پیچیده می کند و کار را کند می کند.

گروسبرگ گفت که او به این فکر می‌افتد که در طول جلسات آماده‌سازی، باید «از سؤالات مشکل‌ساز اجتناب کند یا چیزی مبهم بگوید» تا فا، نیوز به او پاسخ دهد. یکی از راه‌هایی که گروسبرگ این را فهمید، واکنش‌های پوتنزا و وست بود، زم، که او به سؤالات فرضی به شیوه‌ای صادقانه پاسخ می‌داد که دیگران را نیز درگیر می‌کرد یا نیاز به توضیح داشت. بر اساس دادخواست فدرال، پوتنزا و وست با اخم و تکان دادن قاطع “نه” سر خود پاسخ خواهند داد.

او همچنین با این تصور باقی ماند که طبق دادخواست فدرال، پاسخ دادن به سؤالات با «یادم نمی‌آید» در صورت امکان به نفع اوست.

به دلیل آمادگی، گروسبرگ در خلال تشریفات خود پاسخی داد که طبق دادخواست فدرال، اخلاق حرفه ای او را زیر سوال برده است. سوالی که از گروسبرگ پرسیده شد این بود: “اگر ،ی در یکی از برنامه های شما چیزی غیرواقعی بگوید، آیا فکر می کنید اصلاح آن مهم است؟” پاسخ گروسبرگ «نه» بود.

طبق دادخواست فدرال، «این شهادتی نبود که خانم گروسبرگ می‌خواست بدهد، اما او مشروط شده بود و احساس می‌کرد که مجبور شده بود این پاسخ را بدهد که همزمان او را به ،وان یک حرفه‌ای در یک نور منفی نشان داد».

به همکاران مرد کپی‌هایی از متن رسم‌شده خود برای بررسی و تصحیح در مدت کوتاهی پس از آن ارائه شده بود، اما طبق گفته گروسبرگ «به‌طور غیرقابل توضیحی این فرصت برای خواندن، حتی کمتر از آن، صحت و امضای رونوشت اظهارنامه‌اش تا نزدیک به هشت ماه پس از استقرار وی فراهم نشد». به کت و شلوار فدرال

گروسبرگ گفت که برای کارلسون ، کرده است زیرا در حین کار برای بارتیرومو بیش از حد کار کرده و به او ارزش کمتری داده اند. گروسبرگ کار خود و تهیه‌کننده اجرایی را انجام داد، اما طبق دادخواست فدرال هرگز ،وان من، یا افزایش دستمزد به او داده نشد.

گروسبرگ تبعیض ،تی، تبعیض مذهبی، انتقام جویی، تبعیض معلولیت و دستمزد نابرابر را مدعی است. تمام علل دعوا بر اساس قو،ن ایالتی است، به جز یکی از دعاوی حقوق مساوی. او قصد دارد پس از دریافت اعلامیه حق شکایت از کمیسیون فرصت های شغلی برابر، ادعاهای تبعیض و ناتو، فدرال را اضافه کند.

فا، نیوز در بی،ه‌ای به Law360 اعلام کرد که برای بررسی ادعاهای گروسبرگ که پس از بررسی عملکرد انتقادی مطرح شده‌اند، وکیل مستقل خارجی را استخدام کرده است.

سخنگو گفت: «ما قویاً از این ادعاها دفاع خواهیم کرد.

فا، نیوز نیز روز دوشنبه به این موضوع پاسخ داد یک کت و شلوار به دنبال جلوگیری از گروسبرگ از افشای ارتباطات ممتاز وکیل و مشتری. وکلا “به وضوح” گروسبرگ را مطلع ،د که آنها وکالت فا، نیوز را بر عهده دارند و بر اساس آن دعوی، وکالت گروسبرگ را در مقام فردی او ندارند.

سالواتی در یک سوگندنامه در 20 مارس در کت و شلوار فا، گفت که وینستون و استراون وکالت گروسبرگ و همچنین وکلای فا، نیوز را نداشتند.

در این سوگند نامه آمده است: «در هیچ زم، در طول این جلسات ما یا وکلای داخلی فا، نیوز نماینده خانم گروسبرگ نبودیم. در واقع، از ابتدا و به صورت دوره‌ای در طول این جلسات، ما دوباره به صراحت به خانم گروسبرگ توضیح دادیم که ما نماینده فا، نیوز بوده‌ایم و نه او در مقام شخصی او.»

فا، نیوز در بی،ه ای در 27 مارس گفت که گروسبرگ را پس از افشای اطلاعات ممتاز در کت و شلوار خود ا،اج کرده است.

در بی،ه آمده است: «مثل بسیاری از سازمان‌ها، وکلای فا، نیوز رسانه در صورت ،وم در ارتباطات ممتاز با کارمندان ما برای ارائه مشاوره حقوقی شرکت می‌کنند». «هفته گذشته، وکلای ما به خانم گروسبرگ توصیه ،د که در حالی که او آزاد است هر گونه ادعای حقوقی را که می‌خواهد مطرح کند، اما اطلاعات ممتاز ما را در اختیار دارد و مجاز به افشای آن‌ها به صورت عمومی نیست. ما واضح بودیم که اگر او دستورات ما را نقض کند، فا، اقدامات من، از جمله فسخ را انجام خواهد داد. خانم گروسبرگ این ارتباطات را نادیده گرفت و تصمیم گرفت شکایت خود را بدون انجام هیچ اقدامی برای محافظت از آن بخش‌هایی که حاوی اطلاعات ممتاز فا، هستند، ثبت کند. ما به دفاع قاطعانه از فا، در برابر ادعاهای حقوقی بی ارزش خانم گروسبرگ، که مملو از اتهامات نادرست علیه فا، و کارمندان ما است، ادامه خواهیم داد.

Winston & Strawn و Salvaty فوراً به ایمیل‌های ABA Journal برای نظر دادن پاسخ ندادند.

همچنین ببینید:

ABAJournal.com: “شرکت ماشین های رای گیری Dominion شکایت 1.3 میلیارد دلاری برای افترا علیه رودی جولی، تنظیم کرد.”

ABAJournal.com: “وکلای سیدنی پاول استدلال می کنند که هیچ فرد منطقی ادعاهای انتخاباتی دزدیده شده او را به ،وان واقعیت نمی پذیرد”

برای افزودن بی،ه جدید فا، نیوز در 28 مارس ساعت 9:19 صبح به روز شد.
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/suit-by-fox-news-،ucer-alleges-biglaw-lawyers-and-others-pressured-her-to-give-evasive-testimony/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds