دسته‌ها
اخبار

سال با یک انفجار بزرگ به پایان می رسد!


اندونزی-بانک-نرخدو چیز وجود دارد که وکلای دادگستری مشتاقانه منتظر این فصل تعطیلات هستند. اولین مورد، مانند همه ما، یک اعلان است مبنی بر اینکه بسته آمازون آنها زودتر از حد انتظار می رسد. دومین؟ جوایز! نیمه دوم خبر خوب برای جرست و لورنز است! این مقیاس است:

اسکرین شات 16-12-2022 در ساعت 5.18.31 بعد از ظهر

ما عاشق دیدنش هستیم! اگر یکی از همکاران Gjerset و Lorenz هستید که به دنبال بهانه‌ای برای Uber Eats خودتان هستید، علامت شما این است! من احساس می کنم شما می تو،د آن را بپردازید.

(برای دیدن یادداشت Gjerset & Lorenz به صفحه بعد بروید.)

تقریباً به همان اندازه که شما از ،ج ، آنها لذت می برید، ما دوست داریم در مورد پاداش ها بشنویم. به محض اینکه یادداشت شرکت شما منتشر شد، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (خط موضوع:[Firm Name] پاداش») یا به ما پیام دهید (646-820-8477). لطفاً یادداشت را در صورت موجود بودن وارد کنید. اگر نمی‌خواهید فایل PDF یا Word اصلی را فوروارد کنید، می‌تو،د از یادداشت ع، بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می‌خواهید برای هشدارهای حقوق و پاداش ATL ثبت‌نام کنید، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید، نیازی به انجام کاری ندارید. پس از هر اعلان جایزه که منتشر می کنیم، یک اعلان ایمیلی در عرض چند دقیقه دریافت خواهید کرد.


کریس ویلیامز در ژوئن 2021 مدیر رسانه های اجتماعی و دستیار سردبیر برای Above the Law شد. میم‌های دانشکده حقوق برای T14s Edgy. او میسوری را به قدری تحمل کرد که از دانشگاه واشنگتن در دانشکده حقوق سنت لوئیس فارغ التحصیل شد. او یک قایق ساز سابق است که نمی تواند شنا کند، یک نویسنده منتشر شده در نظریه نژاد انتقادی، فلسفه و طنز، و علاقه ای به دوچرخه سواری دارد که گهگاه همسالانش را آزار می دهد. می‌تو،د از طریق ایمیل به آدرس [email protected] و از طریق توییت در این آدرس با او تماس بگیرید @WritesForRent.


زمان پاداش

آدرس ایمیل خود را برای ثبت نام در ATL وارد کنید هشدارهای افزایش پاداش و حقوق.

منبع: https://abovethelaw.com/2022/12/the-year-ends-with-a-big-،-of-bucks/