دسته‌ها
اخبار

سیستم های توسعه نرم افزار (2023)


من با بسیاری از وکلا صحبت کرده ام که می خواهند نرم افزار خود را بسازند. در واقع، به‌،وان وکیل حقوق طلبکار، تعداد زیادی را می‌شناختم که پلتفرم‌هایی را برای استفاده خودشان توسعه داده‌اند. بسیاری از آنها فکر فروش این پلتفرم ها را به دیگران دارند. با این حال، تعداد کمی از آنها تلاش می کنند، و هنوز تعداد کمتری از آنها موفق هستند.

پس چه چیزی به برخی از وکلا اجازه می دهد تا از این جریان درآمد جایگزین بهره ببرند؟ و چرا دیگران به سادگی در رویای آنچه می توانند انجام دهند، مانده اند؟ توسعه نرم افزار برای وکلا در مورد فرآیندهای فروش است. شرکت هایی که فرآیندهای خوبی برای فروش دارند موفق خواهند شد. دیگران نخواهند کرد.

انگیزه برای ساختن نرم افزار

وکلا اغلب خود را در آرزوی این می بینند که یک پلت فرم کاری بیشتر انجام دهد. هیچ‌وقت هیچ‌چیز برای سیستم‌هایی که در جای خود قرار داده‌اند کاملاً کار نمی‌کند. که منطقی است. راه های بی شماری برای وکالت در داخل وکالت وجود دارد. بنابراین، تا زم، که یک وکیل مایل به تنظیم فرآیندهای خود برای تن، با سیستم نباشد، این سیستم هرگز کافی نخواهد بود.

معمولاً، این باعث می‌شود که یک شرکت محصول خود را بر اساس سیستم‌های خود بسازد. اگر شرکتی نیاز و ابزار لازم را داشته باشد، ایده بدی نیست که چیزی سفارشی بسازد که کاملاً متن، با شرکت آنها باشد.

اگرچه این یک دلیل عالی برای ساخت یک محصول در داخل است، اما دلیل خوبی برای فروش محصول در خارج نیست.

فروش فرآیندها به جای نرم افزار

همانطور که قبلاً گفته شد، هیچ محصولی برای یک شرکت عالی نخواهد بود مگر اینکه شرکت مایل باشد رویه ها و رویه های خود را متن، با محصول تنظیم کند. این برای هر نرم افزاری صادق است. بله، برخی از ابزارها به خوبی در رویه های یک شرکت قرار می گیرند، اما به طور کلی با همه چیز مطابقت ندارند.

این در مورد گرگ سیسکیند، یکی از اعضای انجمن حقوقدانان و وکیل مشهور مهاجرت صادق بود. او با تیم خود از Siskind & Susser، یک پلت فرم مدیریت تمرین ویژه مهاجرت طراحی کرده است. آنها در حال توسعه آن با FastCase با استفاده از نرم افزار NextChapter هستند.

از منظر او، این پلتفرم امتداد طبیعی کتابی است که تیم او برای دهه‌ها منتشر کرده است. آنها از آن به ،وان کتاب آشپزی مهاجرت یاد می کنند و به سایر وکلای دادگستری کمک می کند تا شیوه ها و رویه های من، پرونده های مهاجرت را بیاموزند.

با این نرم افزار جدید، وکلای مهاجرتی مجرب نیازی به تنظیم سیستم ها و رویه های خود برای استفاده از آن ندارند. آنها قبلاً این کار را هنگام ،ید در کتاب آشپزی انجام داده اند. در اینجا، گرگ و تیمش قبلاً فرآیندها را فروخته اند. این نرم افزار به سادگی راهی برای استفاده از فناوری فعلی برای اجرای آن فرآیندها است.

توسعه نرم افزار به ،وان وکیل

بنابراین، توسعه نرم‌افزار برای وکلا در واقع ساختن نرم‌افزار نیست. این در مورد فرآیندهای ساخت است. و صادقانه بگویم، این در مورد ایجاد فرآیندهای بهتر از وکیل بعدی است. سپس، و تنها در این صورت، یک شرکت می تواند یک برنامه کاربردی موفق ایجاد کند. کاربران آینده باید نیاز به استفاده از سیستمی را ببینند که نرم افزار بر اساس آن ساخته شده است. در غیر این صورت، آنها ممکن است چیزی را به تنهایی توسعه دهند.

بیشتر خواندن

منابع Healthy Systems ما را بررسی کنید تا درباره فرآیندها و رویه‌های توسعه شرکت خود بیشتر بد،د. در آنجا خواهید دید که چگونه فرآیندها را بسازید، آنها را مستند کنید و آنها را در عمل خاص خود پیاده سازی کنید.

آ،ین به روز رس، در 16 مارس 2023


منبع: https://lawyerist.com/news/systems-to-software-for-lawyers/