دسته‌ها
اخبار

شرکت BigLaw حمله سایبری به فروشنده ای را که داده های خود را در معرض نمایش گذاشته است، تأیید می کند


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. شرکت BigLaw حمله سایبری به فروشنده را تایید کرد…

امنیت سایبری

شرکت BigLaw حمله سایبری به فروشنده ای را که داده های خود را در معرض نمایش گذاشته است، تأیید می کند

نوشته دبرا کاسنس وایس

نفوذ سایبری

تصویر از Shutterstock.

Proskauer Rose گفته است که در حال بررسی حادثه ای است که در آن داده های آن بر روی یک پلت فرم مبتنی بر ابر افشا شده است.

Proskauer روز جمعه بی،ه ای در پاسخ به گزارش TechCrunch گزارش می‌دهد که اطلاعات حاصل از ادغام و اکتساب آن برای بیش از شش ماه در یک سرور ابری ناامن باقی مانده است. قانون 360 و قانون بلومبرگ.

در بی،ه آمده است: «تیم امنیت فناوری ما اخیراً متوجه شد که یک فروشنده خارجی که برای ایجاد یک پورتال اطلاعاتی در یک پلت فرم ذخیره‌سازی مبتنی بر ابر شخص ثالث حفظ کرده‌ایم، آن را به درستی ایمن نکرده است.

Proskauer گفت که داده ها در یک حمله سایبری در معرض دید قرار گرفتند و این مشکل دو هفته پیش حل شد. این شرکت حقوقی نوع داده‌هایی را که افشا شده است، شناسایی نکرد.

در بی،ه آمده است: «تیم امنیت فناوری اطلاعات ما بلافاصله اقداماتی را برای پیکربندی مجدد سایت و ایمن سازی داده های آن انجام داد. این یک تحقیق در حال انجام است و ما فوراً با کارشناسان امنیت سایبری داخلی و شخص ثالث کار کرده‌ایم تا درک فعلی خود از حقایق را تأیید کنیم.»

Proskauer گفت که “به محض اینکه اطلاعات کافی برای انجام این کار را به دست آوریم، به سرعت با همه طرف های آسیب دیده ارتباط برقرار خواهد کرد.”

در بی،ه آمده است: «ما حفاظت از داده‌های خود را به‌طور باورن،ی جدی می‌گیریم و اقدامات تهاجمی را برای نظارت و محافظت در برابر هرگونه دسترسی یا استفاده غیرمجاز از آن داده‌ها انجام می‌دهیم».

طبق قانون Law360 و Bloomberg، برخی از شرکت های BigLaw در نتیجه داده های افشا شده با مشکلات قانونی مواجه هستند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در ماه ژانویه از Covington & Burling شکایت کرد تا اسامی 298 مشتری عمومی تحت تأثیر یک حمله سایبری در سال 2020 را به دست آورد.

در همین حال، دو شکایت دسته جمعی پیشنهادی در ماه مارس علیه اسمیت، گامبرل و راسل به دلیل نقض امنیت سایبری در جولای 2021 مطرح شد. شکایت‌ها ادعا می‌کنند که این شرکت نتوانسته از اطلاعات مشتری محافظت کند و برای افشای هک پایگاه داده مبتنی بر ابر خود بسیار منتظر ماند.
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/proskauer-acknowledges-cyberattack-on-vendor-left-its-data-exposed/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds