دسته‌ها
اخبار

ضامن‌های اوراق قرضه Sam Bankman-Fried دنیای شگفت‌انگیز پرسود دانشگاه حقوقی را آشکار می‌کنند


BIZ-HILTZIK-COLUMN-MI

سام بنکمن-فرید (ع، از ماتیاس جی. اوکنر/میامی هرالد/سرویس خبری تریبون از طریق گتی ایماژ)

مورد Sam Bankman-Fried یک مورد جذاب برای صنعت حقوقی بوده است. مطمئناً، فروپاشی FTX یک منادی بالقوه برای بازار ارزهای دیجیتال است (و یک موهبت بالقوه برای دادخواهان Biglaw که مشتریان ارزهای دیجیتال را در کتاب تجارت خود به حساب می‌آورند). اما نحوه صحبت SBF به طور مداوم با رسانه ها – علیرغم توصیه مشاور – جذاب بوده است.

اضافه کنید که SBF فرزند دو آکادمیک حقوقی است – باربارا فرید و جوزف بنکمن، هر دو از دانشکده حقوق استنفورد – و می‌تو،د ببینید که چیزهای زیادی برای جلب توجه صنعت وجود دارد. اکنون که قاضی ناحیه ج،ی نیویورک، لوئیس کاپلان، نام دو ضامن ناشناس را که مبلغ 250 میلیون دلار را تکمیل کرده اند، افشا کرده است. شخصی تشخیص دادنCE رابطه، رشته (که توسط والدین SBF امضا شده است)، حتی جذاب تر است.

،ی کرامر، رئیس سابق قانون استنفورد، یک وثیقه 500,000 دلاری بدون تضمین امضا کرد (یکی دیگر به مبلغ 200,000 دلار توسط دانشمند پژوهشی دانشگاه استنفورد آندریاس پاپکه امضا شد) که تضمین کننده بازگشت SBF به دادگاه است.

مانند گزارش شده توسط Law360، کرامر به اشتراک گذاشت که رابطه شخصی او با والدین SBF انگیزه این حرکت بود:

کرامر گفت: «در طول دو سال گذشته، در حالی که خانواده من با یک نبرد دل،اش با سرطان مواجه بودند، آنها صمیمی‌ترین دوستان بودند – با آوردن غذا، ارائه حمایت اخلاقی و مکرراً در یک لحظه برای کمک ،. ما به ،ه خود به دنبال حمایت از آنها در مواجهه با بحران خود بوده ایم. اقدامات من در حد توان شخصی من است و هیچ معامله یا علاقه ای به این موضوع جز کمک به دوستان وفادار و ثابت قدم خود ندارم. همچنین در مورد اصل موضوع حقوقی که محاکمه برای آن خواهد بود، اظهار نظر یا موضعی ندارم.»

کرامر در حال حاضر رئیس بنیاد ویلیام و فلورا هیولت است.


کاترین روبینو، سردبیر ارشد Above the Law، میزبان است پاد،ت Jabot، و میزبان مش، فکر ، مانند یک وکیل. راهنمایی‌کنندگان AtL بهترین هستند، بنابراین لطفاً با او ارتباط برقرار کنید. هر گونه نکته، سؤال یا نظری را برای او ایمیل کنید و او را در توییتر دنبال کنید @Kathryn1 یا ماستودون @[email protected].
منبع: https://abovethelaw.com/2023/02/sam-bankman-frieds-bond-larry-kramer/