دسته‌ها
اخبار

طبق گزارش ها، شریک Cadwalader برای رهبری نمایندگی ترامپ در پرونده جنایی منهتن DA استعفا داد.


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. طبق گزارش ها، شریک Cadwalader استعفا می دهد تا…

محاکمه و دعاوی حقوقی

طبق گزارش ها، شریک Cadwalader برای رهبری نمایندگی ترامپ در پرونده جنایی منهتن DA استعفا داد.

نوشته دبرا کاسنس وایس

تاد بلانچ در حال بیرون آمدن از دادگاه

تاد بلانچ از Cadwalader، Wickersham & Taft استعفا داد تا به تیم دفاعی دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا بپیوندد. (ع، فایل AP/مری ،افر)

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، یکی از شرکای Cadwalader، Wickersham & Taft، شرکت حقوقی را ، کرده تا به تیم دفاعی که به نمایندگی از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در کیفرخواست به دست آمده توسط دفتر دادست، منطقه منهتن بپیوندد.

به گفته شریک، تاد بلانچ است و او در نهایت نماینده ترامپ را رهبری خواهد کرد سیاسی و Law.com. سخنگوی ABA Journal تایید کرد که او دیگر با Cadwalader نیست. این سخنگو توضیح بیشتری نداد.

پولیتیکو ایمیلی دریافت کرد که در آن بلانچ اعلام کرد که استعفا می دهد زیرا از من خواسته شده است که در پرونده اخیراً متهم به DA وکالت ترامپ را بر عهده بگیرم، و پس از تفکر/مطمئن زیاد، به این نتیجه رسیدم که این بهترین کار برای من و فرصتی است که می توانم انجام دهم. نباید بگذرد.»

در این ایمیل آمده است: «بدیهی است که انجام این کار به ،وان یک شریک در Cadwalader یک گزینه نبود، بنابراین من مجبور شدم انتخاب سختی را برای ، شرکت داشته باشم.

بلانچ دستیار سابق دادستان ایالات متحده در ناحیه ج،ی نیویورک است. او فارغ التحصیل دانشکده حقوق بروکلین است.

یک منبع ناشناس به Law.com گفت که ،وج بلانچ از Cadwalader “یک جدایی خوشحال کننده” بود. او به یک تیم دفاعی خواهد پیوست که شامل وکلا جو تاکوپینا و سوزان نچلس است.

بلانچ پروفایل لینکدین می گوید که از سپتامبر 2017 تا آوریل 2023 شریک Cadwalder بوده است. او اکنون به ،وان شریک موسس Blanche Law ذکر شده است.

ترامپ در 30 مارس متهم شد، اما اتهامات منتشر نشده است. این کیفرخواست احتمالاً ناشی از پرداخت 130000 دلاری است که به استورمی دنی،، بازیگر سینمای بزرگسالان، که ادعا کرده بود با ترامپ رابطه نامشروع داشته است. ترامپ احتمالاً به جعل سوابق تجاری تحت قو،ن نیویورک متهم شده است، که اگر سوابق جعلی به قصد پنهان ، جنایت دیگری ایجاد شود، جرم محسوب می شود. ترامپ هر گونه تخلفی را رد کرده است.

بلانچ قبلاً نماینده پل مانافورت، رئیس سابق ستاد انتخاباتی ترامپ بود که متهم به دروغ گفتن به بانک ها برای دریافت وام و ارائه اظهارنامه های مالیاتی جعلی برای مخفی ، دارایی ها بود. مانافورت در آگوست 2018 توسط هیئت منصفه فدرال در هشت مورد مجرم شناخته شد.

به گفته پولیتیکو، بلانچ توانست دفتر دادستان منطقه منهتن را پس از این استدلال که اتهامات مربوط به اتهامات فدرال را پوشش می دهد و خطری مضاعف ایجاد می کند، ، کند.

به گزارش پولیتیکو، بلانچ کیفرخواست مانافورت را “با انگیزه سیاسی” خوانده بود، که همان اتهامی است که ترامپ در مورد دادستان فعلی منطقه منهتن می کند.
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/cadwalader-partner-reportedly-resigns-to-lead-t،ps-representation-in-manhattan-das-criminal-case/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds