دسته‌ها
اخبار

طرح ترامپ به دنبال جلوگیری از شواهد هیئت منصفه ویژه جورجیا، رد صلاحیت دادستان منطقه است


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. طرح ترامپ به دنبال جلوگیری از شواهد موجود در…

هیئت منصفه

طرح ترامپ به دنبال جلوگیری از شواهد هیئت منصفه ویژه جورجیا، رد صلاحیت دادستان منطقه است

نوشته دبرا کاسنس وایس

AP ف، ویلیس می

ف، ویلیس، دادستان ناحیه فولتون، با یکی از اعضای تیم خود در جریان رسیدگی به حضور هیئت منصفه ویژه در شهرستان فولتون، جورجیا، در ماه مه 2022 صحبت می کند تا اقدامات دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا و حامیانش را که تلاش ،د نتایج را باطل کنند، بررسی کند. انتخابات 2020 این جلسه در آتلانتا برگزار شد. ع، از بن گری/آسوشیتدپرس.

وکلای دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا روز دوشنبه درخواستی را ارائه ،د و استدلال ،د که یک هیئت منصفه با هدف ویژه تحقیق در مورد دخالت احتمالی در انتخابات در گرجستان بر اساس قو،نی که بر اساس قانون اساسی مبهم هستند، ایجاد شده است و از “اجرای خودسرانه و بی شکل” دعوت می کند.

را حرکت – جنبش به دنبال رد گزارش هیئت منصفه بزرگ با هدف خاص، جلوگیری از استفاده از شواهد ناشی از هیئت منصفه بزرگ، و سلب صلاحیت ف، تی ویلیس، دادستان ناحیه فولتون، جورجیا، از دخالت در پرونده است.

قانون 360، رویترز، نیویورک تایمز و پخش عمومی گرجستان پوشش داشته باشد.

پرونده حقوقی می گوید، نگر، اصلی قانون اساسی این است که آیا هیئت منصفه با هدف ویژه، نهادهای مدنی یا کیفری هستند. وکلای ترامپ می گویند قاضی ناظر اعلام کرد که هیئت منصفه بزرگ در پرونده انتخابات جنایی است اما هیچ مبنایی برای نتیجه گیری ارائه نکرد.

پرونده حقوقی همچنین گفت که ویلیس “یک دادستان مغرض با منافع شخصی” بود که از تحقیقات برای تبلیغ مبارزات سیاسی خود استفاده کرد. رئیس هیئت منصفه “در یک تور رسانه ای شرکت کرد” که در آن او درباره تجربه خود صحبت کرد، در حالی که قاضی ناظر نیز “مصاحبه های رسانه ای متعددی” انجام داد.

اظهارات رئیس و سایر اعضای هیئت منصفه نشان داد که آنها مجاز به خواندن اخبار مربوط به تحقیقات بودند و هنگامی که شاهدان به متمم پنجم استناد ،د، استنباط منفی گرفتند. این پیشنهاد می‌گوید که این نظرات آشکار می‌سازد که اعضای هیئت منصفه «از ابتدا به‌طور نادرست نظارت شده‌اند یا بدتر از آن، دستورالعمل‌های نادرست دریافت کرده‌اند».

در بخشی از گزارش هیئت منصفه ویژه که در ماه فوریه منتشر شد، آمده است که برخی از شاهدان ممکن است در حین شهادتشان با سوگند دروغ گفته باشند. هیئت منصفه بزرگ در حال بررسی این بود که آیا ترامپ یا هر شخص دیگری با تلاش برای لغو انتخابات ریاست جمهوری 2020، قو،ن جورجیا را نقض کرده است یا خیر.

ترامپ پس از انتخابات با وزیر امور خارجه گرجستان تماس گرفته بود و از وی پرسیده بود که آیا می تواند 11780 رای بیابد که ش،ت ترامپ در گرجستان را به پیروزی تغییر می دهد.

کلارک دی.

ک،نگهام در ایمیلی به نیویورک تایمز گفت: ترامپ باید استدلال های خود را «زم، (و اگر) واقعاً متهم شود، بیان کند.

همچنین ببینید:

ABAJournal.com: «دادگاه عالی تگزاس تلاش‌های هیئت منصفه بزرگ جورجیا برای ابطال انتخابات 2020 را زیر سؤال می‌برد»

ABAJournal.com: “رودی جولی، به شهادت در برابر هیئت منصفه بزرگ جورجیا در تلاش برای ابطال انتخابات 2020 شهادت می دهد.”
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/t،p-motion-seeks-to-block-evidence-from-special-purpose-grand-jury-disqualify-da/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds