دسته‌ها
اخبار

قاضی سابق پس از متهم شدن به دزدی پول از ایرمن سابق تاسکگی، با محرومیت موافقت کرد.


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. قاضی سابق پس از اینکه او…

اخلاق

قاضی سابق پس از متهم شدن به دزدی پول از ایرمن سابق تاسکگی، با محرومیت موافقت کرد.

نوشته دبرا کاسنس وایس

،وس در قلاب

قاضی بازنشسته پاتریشیا م،لا مارتین از دادگاه عالی ایلینویز خواسته است تا او را از لیست وکالت حذف کند، زیرا یک شکایت اخلاقی او را متهم به دزدی بیش از 246000 دلار از یک هواپیمای مسافربری Tuskegee کرد. تصویربرداری از سارا وادفورد/ABA Journal/Shutterstock.

یک قاضی بازنشسته در کوک کانتی، ایلینویز، پس از اینکه یک شکایت اخلاقی او را متهم به دزدی بیش از 246000 دلار از یک ایرمن تاسکگی که با عمه اش ازدواج کرده بود، از دادگاه عالی ایلینویز خواست که او را از لیست وکالت حذف کند.

قاضی پاتریشیا م،ل مارتین از شغل خود به ،وان قاضی بازنشسته شد و پس از نقل مکان به یک مرکز نگهداری از سالمندان کهنه سرباز، شروع به دزدی از او کرد. حرکت 26 ژوئن برای لغو رضایت

بی،ه حقایق، قرب، را اسکار لاتون ویلکرسون جونیور معرفی کرد.

این وبلاگ حرفه حقوقی، شیکاگو سان تایمز و شیکاگو تریبون پوشش داشته باشد.

بر اساس شیکاگو سان تایمزویلکرسون یکی از آ،ین بازمانده‌های شناخته شده هواپیمای Tuskegee بود، یک واحد جنگی هوانوردی سیاه‌پوست که در طول جنگ جه، دوم شکل گرفت. ویلکرسون یک خلبان بمب افکن بود اما عملی را ندید زیرا جنگ قبل از فعال شدن خلبانان بمب افکن پایان یافت.

ویلکرسون در فوریه درگذشت به گزارش شیکاگو سان تایمز، در سن 96 سالگی.

مارتین در سوگندنامه ای که با درخواست او برای لغو رضایت نامه ثبت شده است، گفت که جلسه استماع “واقعیت ها و نتیجه گیری های سوء رفتار” ذکر شده در شکایت اخلاقی را مشخص می کند.

بر اساس بی،ه حقایق کمیسیون ثبت وکالت و انضباطی ایلینوی، پزشکی که از دوستان ویلکرسون نیز بود، در نوامبر 2020 از مارتین درخواست کرده بود تا در رسیدگی به امور مالی ویلکرسون کمک کند. ویلکرسون ماه بعد به مرکز مراقبت از سالمندان نقل مکان کرد.

مارتین متهم است که از پول ویلکرسون برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و پرداخت صورت حساب هایش استفاده کرده است.

مارتین قبلاً قاضی رئیس بخش حفاظت از کودکان شهرستان کوک بود.

دادستان ها روز پنجشنبه به قاضی گفتند که قصد دارند علیه مارتین به دلیل شرکت ن، در یک پرونده مدنی علیه او و به دلیل نقض دستورات دادگاه در مورد جابجایی پول، یک اتهام توهین آمیز جنایی تشکیل دهند.
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/former-judge-agrees-to-disbarment-after-she-is-accused-of-stealing-money-from-former-tuskegee-airman/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds