دسته‌ها
اخبار

قاضی پس از اینکه متهم به اعلام سوء استفاده از مردان خاورمیانه شده است، استعفا داد


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. قاضی پس از متهم شدن به اعلام …

قوه قضائیه

قاضی پس از اینکه متهم به اعلام سوء استفاده از مردان خاورمیانه شده است، استعفا داد

نوشته دبرا کاسنس وایس

پرچم ایلینوی و ،

طبق یک درخواست استرداد، قاضی ویلیام هو،، شهرستان کوک، ایلینوی، یک متهم آزار خانگی را «پانک» خواند و به وکیل آمریکایی ، آمریکایی که از او دفاع می‌کرد گفت: «مردان خاورمیانه نیز کنترل‌کننده و آزاردهنده هستند». تصویر از Shutterstock.

به روز شده: یک قاضی در شهرستان کوک، ایلینویز، پس از اینکه یک وکیل ادعا کرد اظهارات “خشونت آمیز، تبعیض آمیز، نژادپرستانه و خصمانه” را در طول یک بحث درون اتاقی بیان کرده است، موافقت کرد که از پرونده کناره گیری کند.

طبق یک درخواست استرداد، قاضی ویلیام هو، یک متهم آزار خانگی را «پانک» خواند و به وکیل آمریکایی ، آمریکایی که از او دفاع می‌کرد گفت: «مردان خاورمیانه نیز کنترل‌کننده و آزاردهنده هستند».

این شیکاگو سان تایمز، شیکاگو تریبون و WGN 9 درخواست ارائه شده توسط وکیل متیو فخوری را پوشش داد.

هو، گفته است: «من به مرد، مانند آن از کشورهای خاورمیانه شلیک می‌کنم و می‌کشم» در حالی که در تفنگداران دریایی خدمت می‌کردم.

هو، گفت که قبلاً در ارتش خدمت کرده بود و تا زم، که به سن متهم رسیده بود وکیل شده بود. با این حال هو، گفت که او در محله‌ای بزرگ شده است که نسبت به محله‌ای که متهم در آن بزرگ شده، «خشن‌تر و زبرتر» بوده است.

هو، گفت که اگر متهم در محله هو، بود، او را می پ،د.

هو، ظاهراً با اشاره به خشونت در زندان کانتی کوک گفت: “بیایید ببینیم پسران شهرستان با او چه می کنند.”

این شیکاگو تریبون و شیکاگو سان تایمز تصمیم هو، مبنی بر استعفای خود را در جلسه روز پنجشنبه پوشش داد.

هو، در جلسه دادگاه این اتهامات را رد کرد و گفت که درخواست استعفا نابهنگام و توهین آمیز است. او گفت که از این پرونده به دلیل “نور تبلیغاتی” منصرف شده است.

متهم 26 ساله، رایان توماس، متهم است که با شیشه به سر یک زن زده است. او به جرم جنایت خانگی متهم است.

فخوری به شیکاگو تریبون گفت که واکنش اولیه او شوک و به دنبال آن عصب،ت و اندوه بود.

فخوری گفت: «در 20 سال گذشته هرگز چنین درخواستی ارائه نکرده بودم.

در یک پرونده تکمیلی در دادگاه روز پنجشنبه، فخوری گفت که هو، پس از ارائه درخواست خود، دادستان هایی را که در جریان بحث های درون اتاقی حضور داشتند، فراخواند. دادستان ها تماس های قبلی را با فاخوری فاش ،د.

به گزارش فخوری، یکی از دادستان ها به تماس هو، پاسخ داد. هو، ظاهراً از او پرسید که آیا کنفرانس داخلی را به خاطر می‌آورد و گفت که او متهم شده است که در مورد «مردان ،» چیزی تبعیض آمیز گفته است. هو، گفته است که هرگز چنین چیزی نمی‌گفت.

هو، ظاهراً از دادستان دیگر خواسته است که پس از دیدن او در دادگاه، در اتاق‌ها درباره وضعیت با او صحبت کند. دادستان گفت که به او دستور داده شده که در این مورد صحبت نکند.

شیکاگو تریبون گزارش داد، قاضی رئیس دادگاه منطقه کوک، تیموتی ایوانز، از طریق سخنگویی گفت که او نمی تواند از طرف هو، اظهار نظر کند زیرا پرونده در حال بررسی است.

هو، بلافاصله به یک پست صوتی که توسط ABA Journal گذاشته شده بود، پاسخ نداد.

به روز شده در 23 ژوئن در ساعت 8:30 صبح برای انعکاس یک ،وان جدید و افزودن اطلاعاتی که قاضی ویلیام هو، از پرونده خودداری کرده است.
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/judge-allegedly-called-defendant-a-punk-and-declared-that-middle-eastern-men-are-abusive-motion-says/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds