دسته‌ها
اخبار

مایک لیندل قصد دارد از کوین مک کارتی شکایت کند زیرا فقط اجازه می دهد تاکر کارلسون کنگره را به خطر بیندازد.


آمریکا-سیاسی-انتخابات

(ع، از جیم واتسون/AFP از طریق گتی ایماژ)

متأسفانه به شما اطلاع می دهیم که با مایک لیندل موافقیم. هرگز در وحشی‌ترین تصوراتمان تصور نمی‌کردیم که خودمان را با آن پف‌کن بالش‌های زوال عقل هم‌تراز ببینیم.

واقعاً ضربه است.

اما دیروز، لیندل برای جلسه منظم جیغ درم، خود با استیو بنن ملاقات کرد تا از اینکه کوین مک کارتی رئیس مجلس نمایندگان چقدر عصب، است فریاد بزند. دادن تمام فیلم‌های امنیتی از شورش کنگره گرفته تا تاکر کارلسون، و … این مرد یک نکته دارد.

BANNON: مایک، چه خبر؟ شما چیزی دارید که می‌خواهید بایگ، کنید، می‌دانم که دارید نامه می‌فرستید، فکر می‌کنم مدارک خود را حفظ کنید یا در مورد کت و شلواری صحبت می‌کنید که دریافت کرده‌اید. آیا می تو،د ما را به سرعت در مورد آن آگاه کنید؟

لیندل: بله، همانطور که همه می شناسند کوین مک کارتی و باند 44000 ساعت از 6 ژانویه به طور انحصاری برای فا، نیوز منتشر ،د. خب، ما قرار نیست بنشینیم و بگذاریم این اتفاق بیفتد. این اولین ماده اصلاحیه ما است.

خب، بند سخنر، یا بحث ممکن است چیز دیگری بگوید، اما خوش به حال شما، شلوار چرکی! واقعاً رسوایی است که مک کارتی به کارلسون اجازه پخش ویدئویی می دهد که به مهاجمان آینده نقشه راه ساختمان کنگره و نقاط ضعف آن را می دهد.

حکیم جفریس، همتای دموکرات مک کارتی آن را نامید «نقض امنیتی فاحشی که ،ن و مردان سخت کوش پلیس کنگره ایالات متحده را به خطر می اندازد، ،، که شجاعانه از دموکراسی ما دفاع ،د و جان خود را در آن روز سرنوشت ساز به خطر انداختند.»

در یک “همکار عزیز” حرفچاک شومر، رهبر ا،ریت سنا، به دلیل انتشار «گنجینه‌ای از اطلاعات نزدیک در مورد نحوه حفاظت از مجموعه کاپیتول» سخنران را به همراه داشت.

«انتشار فیلم‌های امنیتی به‌طور علنی مکان دوربین‌های امنیتی را در سراسر محوطه کنگره نشان می‌دهد، و انجام کار را برای افسران پلیس شجاع کنگره ما سخت‌تر و خطرناک‌تر می‌کند. او همچنین نوشت که این خطر افشای برنامه‌های به دقت طراحی شده و بسیار محافظت شده برای تداوم ،ت است که هدف از آن حفظ دموکراسی ما در صورت حمله است، و افزود که «مک کارتی با انتخاب دستی تاکر کارلسون، این ساختگی را آشکار کرد. صرفاً در مورد تحسین منکران انتخابات MAGA است، نه حقیقت.»

و کارلسون ظاهراً قصد خود را برای استفاده از این فیلم برای تضعیف گزارش رویدادهای منتشر شده توسط کمیته منتخب 6 ژانویه تأیید کرده است.

ما حدود یک هفته آنجا بودیم. تهیه‌کنندگان ما، برخی از باهوش‌ترین تهیه‌کنندگان ما، به این چیزها نگاه می‌کنند و تلاش می‌کنند بفهمند که چه م،ایی دارد و چگونه با داست، که بیش از دو سال است به ما گفته شده در تضاد است یا نه.» گفت. ما فکر می‌کنیم که از جهاتی با آن داستان در تناقض است.»

بله، این همان تاکر کارلسون است که از اینکه کارفرمایش با گزارش دقیق مبنی بر ش،ت ترامپ در انتخابات آریزونا، ایمانش را با بینندگانش ش،ته بود، خشمگین بود. و اگر نمی تو،د به آن مرد اعتماد کنید…

بنن در اتاق جنگ در مورد طرح لیندل برای طرح دعوی دیگر تردید داشت.

او گفت: “از تمام دعواهایی که در دنیا انجام دادیم، از همه چیزهای وحشتناکی که در جریان است، ما در هر جبهه مختلف می جنگیم، آنها 44000 ساعت به تاکر زمان می دهند زیرا او کارکن، برای انجام آن دارد.”

اما مرد بالشی آرام نشد.

او با این استدلال که ارائه فیلم به یکی از رسانه‌های مورد علاقه، متمم اول و بندهای حفاظت برابر را نقض می‌کند، گفت: «فا، آن را غربال می‌کند و فقط آنچه را که آنها می‌خواهند نشان می‌دهد و من از نقض حقوق اساسی ما خسته شده‌ام.

چرا فقط فا، این را دریافت می کند؟ بنابراین آنها می توانند آن را حتی بیشتر بپوشانند؟ آن نفرت انگیز است. همه ما، از جمله اتاق جنگ، همه باید ببینیم روی آن نوارها چه چیزی وجود دارد و باید همه آنها را ببینیم. و ما باید از آنها عبور کنیم. ما هم مطبوعات هستیم

لیندل می‌گوید که با وکلای خود ملاقات کرده است که طرح شکایت از فا، برای دسترسی به این پرونده را کنار گذاشتند و به نفع رفتن «بلافاصله پس از رئیس مجلس، بلافاصله بعد از کنگره» بودند.

(لطفا، اوه، لطفا، اجازه دهید درش در این مورد باشد.)

لیندل قول می‌دهد که این پرونده را تا دیوان عالی کشور ببرد. در این صورت، احتمالاً این کار ضروری نخواهد بود. مک کارتی قبلا گفت که او این فیلم را به طور گسترده منتشر خواهد کرد. اما ابتدا او می‌خواهد به دوستش تاکر سر و صدایی بدهد تا برای وفاداران MAGA بچرخد.

چه چیزی ممکن است در اینجا اشتباه باشد؟

مایک لیندل می گوید از کوین مک کارتی رئیس مجلس به دلیل دادن فیلم انحصاری فیلم 6 ژانویه به تاکر کارلسون و فا، شکایت کرده است. [Media Matters]


لیز دای در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره قانون و سیاست می نویسد.
منبع: https://abovethelaw.com/2023/02/mike-lindell-gonna-sue-kevin-mccarthy-for-only-letting-tucker-carlson-endanger-congress/