دسته‌ها
اخبار

مدیر عامل توسعه‌دهنده نرم‌افزار می‌گوید ابزارهایی برای متخصصان حقوقی برای کار در سطوح بالاتر «در افق هستند»


آری کاپلان اخیراً با Early Stephens، مدیر عامل Actionstep، یک توسعه‌دهنده نرم‌افزار مدیریت تمرین که به شرکت‌های حقوقی در سراسر جهان خدمات می‌دهد، درباره نظرسنجی تازه منتشر شده خود صحبت کرده است. گزارش اولویت های شرکت حقوقی متوسط ​​2023، که بر برجسته ترین اولویت ها و روندهای تأثیرگذار بر تیم های حقوقی تمرکز دارد.

آری کاپلان: در مورد سابقه نقش خود در Actionstep به ما بگویید.

استفان اولیه: من سابقه بازاریابی و علوم کامپیوتر را دارم و بیشتر دوران حرفه ای خود را با اجرای اجزای مختلف شرکت های نرم افزاری گذرانده ام. من کارم را به ،وان یک مهندس یا برنامه نویس شروع کردم و به ،وان مدیر ارشد فناوری یک شرکت نرم افزاری که سهام آن عمومی است، خدمت کرده ام. در نهایت به سمت مدیریت محصول، بازاریابی و فروش رفتم. اخیراً، من مدیرعامل یک شرکت تجزیه و تحلیل داده‌های سازم، بودم، جایی که به شرکت‌های Fortune 100 در سفر تحول دیجیتالشان قبل از ،ید شرکت کمک کردیم. به ،وان مدیر عامل اکشن استپ، وظیفه من این است که اطمینان حاصل کنم که افراد و اولویت‌های من، و همچنین نمایه سلامت مالی قوی را داریم تا مشتریان ما بتوانند برای تقویت شرکت‌هایشان به ما اعتماد کنند.

آری کاپلان: چرا نرم افزار مدیریت امور حقوقی برای اداره یک شرکت حقوقی مدرن بسیار مهم شده است؟

استفان اولیه: دلیل شماره 1 این است که مشتریان آنها از آن انتظار دارند. شما مواد غذایی را از تلفن خود سفارش می دهید و صورتحساب های خود را به صورت آنلاین پرداخت می کنید، بنابراین در همه جا همان سطح پیچیدگی را انتظار دارید. این یک بازار رقابتی است که در آن شرکت ها برای مشتریان ی،ان با هم رقابت می کنند و باید برجسته شوند. آنها باید در جایی که مشتریانشان کار می کنند با مشتریان خود تعامل و تعامل داشته باشند، بنابراین همه چیز باید به هم متصل باشد و گردش کار ی،، را به اشتراک بگذارد. از آنجایی که متخصصان بیشتر از راه دور کار می کنند، شرکت ها در نهایت نیاز به یک مرکز متمرکز برای داده های خود دارند.

آری کاپلان: چه چیزی Actionstep را از سایر پلتفرم های موجود در بازار متمایز می کند؟

هد شات اولیه استفنEarly Stephens مدیر عامل Actionstep است، یک توسعه دهنده نرم افزار مدیریت تمرین که به شرکت های حقوقی در سراسر جهان خدمات می دهد.

استفان اولیه: Actionstep برای شرکت های متوسط ​​ساخته شده است و بسیار قابل تنظیم است. رویه‌های قانونی Midmarket با افزودن حوزه‌ها و گروه‌های تمرینی تکامل یافته و رشد می‌کنند، بنابراین آنها به نرم‌افزاری نیاز دارند که بتواند نه تنها از آنچه امروز انجام می‌دهند، بلکه برای رفع نیازهای فردایشان پشتیب، کند. وجه تمایز شماره 1 ما گردش کار Actionstep ما است که به کاربران امکان می دهد نحوه رسیدگی به پرونده ها و گردش کار خود را تنظیم کنند. در واقع، بسیاری از مشتریان جدید ما معمولاً شرکت هایی هستند که در تلاش برای رشد و پیشرفت هستند.

آری کاپلان: چرا اکشن استپ جدید خود را راه اندازی کرد؟ گزارش اولویت های شرکت حقوقی متوسط ​​2023?

استفان اولیه: داده های کافی روی آن بازار متمرکز نشده است، بنابراین ما شریک شدیم [with] یک شرکت تحقیقاتی در ایالات متحده و به دنبال پاسخ برای بسیاری از سؤالات رایجی بود که شرکت های متوسط ​​​​در آن سهیم هستند. ما می‌خواستیم داده‌های سختی را در مورد روندها و چالش‌هایی که بر ا،ر شرکت‌هایی که به آنها خدمات می‌دهیم تأثیر می‌گذارند، جمع‌آوری کنیم.

آری کاپلان: چه اولویت‌ها و گرایش‌هایی امروزه برای شرکت‌های حقوقی مورد مطالعه شما برجسته‌تر است؟

استفان اولیه: بیش از نیمی از شرکت کنندگان شناسایی فرصت های درآمدی جدید را به ،وان اولویت اصلی تجاری خود ذکر ،د. در رتبه دوم، مدیریت هزینه انجام ،ب و کار و جذب و حفظ استعدادها، که برای رشد ضروری هستند، قرار گرفتند. همچنین، استخدام و حفظ به کارمند، مربوط می شود که به طور فزاینده ای نیاز به مدیریت نقش های متعدد و مسئولیت های مختلف دارند در حالی که ا،امات قابل پرداخت را با وظایف اداری متعادل می کنند. و همانطور که انتظارات خدمات مشتری تغییر می کند و افزایش می یابد، تحول دیجیتالی را که بسیاری از شرکت ها تجربه می کنند سرعت می بخشد. به هر حال، مدرنیزاسیون به همان اندازه که در مورد تکنولوژی است، تغییر افراد است. جالب توجه است، تحقیقات ما نشان داد که استرس گزارش‌شده بالاتر با گزینه‌های کار از راه دور کمتر در یک شرکت مرتبط است، در حالی که آنهایی که شرایط کاری انعطاف‌پذیر داشتند، سطوح پایین‌تری از استرس را گزارش ،د. از نظر اولویت های سرمایه گذاری در فناوری، اتوماسیون اسناد و مدیریت و اتوماسیون فرآیندهای قانونی ابتکارات پیشرو بودند. اگر بتو،د کارهای دستی کافی را تغییر دهید، می تو،د خدمات مشتری را ارتقا دهید.

آری کاپلان: آیا هیچ یک از نتایج شما را شگفت زده کرد؟

استفان اولیه: بین شرکت کنندگ، که گزارش دادند زمان زیادی را صرف کارهای غیرقابل پرداخت می کنند و افرادی که استرس را گزارش می ،د، همبستگی وجود داشت. چیزی که برای من جالب بود این است که بیش از نیمی از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که فکر می کنند فناوری در جذب و حفظ آن اهمیت کمی دارد یا اصلاً مهم نیست، که با توجه به انتظارات فناوری متخصصان جوان تر، احتمالاً به طور فزاینده ای تغییر خواهد کرد.

آری کاپلان: آیا سبک رهبری شما در نقش شما در Actionstep نسبت به کار در صنایع قبلی تغییر کرده است؟

استفان اولیه: من با ایجاد تعادل در یک شرکت در حال رشد سریع در صنعتی که دستخوش تغییرات زیادی می شود و در عین حال تمرکز قوی روی مشتری دارد، با نقش سازگار شدم. در برخی از نقش‌های قبلی‌ام، برع، بوده است، جایی که همه فوق‌العاده مشتری‌محور هستند و به رشد علاقه‌مند نیستند، اما در حال حاضر تقاضای زیادی پیرامون مدرن‌سازی در زمینه حقوقی وجود دارد. بنابراین، من بر روی همسو ، تیم خود برای اجرای فرآیندها و پروتکل‌ها متمرکز هستم تا اطمینان حاصل کنیم که در حین رشد به مشتریان و کارکنان خود خدمت می‌کنیم.

آری کاپلان: پیشرفت مدیریت رویه حقوقی را چگونه می بینید؟

استفان اولیه: چندین روند کلان وجود دارد، مانند گنجاندن هوش مصنوعی یا ChatGPT در مدیریت عملی، اما هنوز برای پیش بینی در مورد آن موضوع زود است. در نهایت، ابزارهایی که حرفه ای ها را برای کار آزاد می کند [a] سطح بالاتر در افق هستند. آنچه اکنون می شنویم و می بینیم جداسازی پلت فرم است و داده های ما از ناامیدی فزاینده در میان متخصص، که نیاز به وارد ، داده ها در چندین سیستم قطع شده دارند پشتیب، می کند. شرکت‌های حقوقی تمایل دارند از مجموعه‌ای از ابزارهای پراکنده استفاده کنند و تجمیع آنها در ابزارهای کمتر یک روند کلیدی است. ما می بینیم که پلتفرم ها بیشتر به یک رویکرد ا،یستمی تبدیل می شوند، جایی که کار در یک سیستم انجام می شود، اما کاربران می توانند تعامل داشته باشند و آن را با ابزارهای مکمل دیگر به اشتراک بگذارند. ما به سمت یک منبع حقیقت حرکت می کنیم. با توجه به فشارهای فعلی هزینه ای که شرکت های حقوقی به آنها رسیدگی می کنند، ما شاهد تمرکز بیشتر بر روی ایجاد ارزش بیشتر از مجموعه ابزارهای موجود به جای ،ید فناوری بیشتر هستیم. در پاسخ به این جنبش، آکادمی Actionstep را راه‌اندازی کردیم که کتابخانه‌ای از محتوا، از جمله ویدئوها و منابع خودیاری برای حمایت از شرکت‌های حقوقی در سفرهای مدرن‌سازی آنها است.


یادداشت سردبیر: اکشن استپ حامی ناهار مجازی آری کاپلان مشاوران است که با اختراع مجدد افراد حرفه ای پاد،ت اما توسط آری کاپلان میزب، می شود.


مصاحبه کامل را در اختراع مجدد افراد حرفه ای.

آری کاپلان به طور منظم با رهبران صنعت حقوقی و در جامعه خدمات حرفه ای گسترده تر مصاحبه می کند تا دیدگاه های خود را به اشتراک بگذارد، تغییرات متحول کننده را برجسته کند و فناوری جدید را معرفی کند. وبلاگ و در iTunes.


این ستون منع، کننده نظرات نویسنده است و نه ،وماً نظرات مجله ABA – یا انجمن وکلای آمریکا.
منبع: https://www.abajournal.com/columns/article/midsize-law-firm-priorities-and-trends/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds