دسته‌ها
اخبار

مروری بر نرم افزار ردیابی زمان شرکت حقوقیمدیریت زمان موثر یک ،صر اساسی از یک قانون موفق است، و زمان سنجی کارآمد بخش مهمی از این معا، است. همانطور که وکلا در سال 2023 چالش‌های تجاری اداره یک شرکت حقوقی سودآور را بررسی می‌کنند، ارزش فناوری ردیابی زمان واضح است: هرچه زمان بیشتری جمع‌آوری و صورتحساب شود، درآمد بیشتری ایجاد می‌شود. به همین دلیل، انتخاب فناوری زمان‌سنجی من، برای شرکت حقوقی شما یک تصمیم اساسی و سرمایه‌گذاری مهمی در موفقیت مالی بلندمدت شرکت شما است.

با این حال، با مجموعه‌ای از ابزارهای در دسترس، انتخاب من،‌ترین گزینه برای شرکت شما می‌تواند کار ،ره‌آوری باشد. گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد، از جمله ابزارهای زمان‌سنجی مستقل و ابزارهایی که در نرم‌افزار مدیریت صورت‌حساب قانونی و قانون تعبیه شده‌اند.

در این مقاله، با مزایای نرم افزار زمان سنجی آشنا می شوید و راهنمایی هایی برای شما در انتخاب ابزار من، برای نیازهای موسسه حقوقی خود ارائه می شود. علاوه بر این، فهرستی از ابزارهای ردیابی زمان را برای وکلای انفرادی و شرکت های کوچک – هم به تنهایی و هم یکپارچه در سایر نرم افزارها – برای کمک به شما در تصمیم گیری آگاهانه پیدا خواهید کرد. بد،د که لیست جامع نیست، اما شامل برخی از گزینه های محبوب تر یا قابل توجه تر در حال حاضر موجود است.

قبل از اینکه به برخی از این ابزارها نگاهی بیندازیم، درک کنید که برنامه های نرم افزاری مورد بحث در این ستون مبتنی بر ابر هستند و بنابراین همه داده ها در سرورهای متعلق به شخص ثالث قرار می گیرند. از آنجایی که به ،وان بخشی از تعهدات اخلاقی خود (که شامل صلاحیت فناوری می شود)، داده های شرکت حقوقی خود را به شخص ثالثی می سپارید، باید به طور کامل ارائه دهنده فناوری میزب، و ذخیره داده های شرکت حقوقی خود را بررسی کنید. این وظیفه شامل حصول اطمینان از درک نحوه مدیریت آن شرکت با داده ها است. جایی که سرورهایی که داده ها در آنها ذخیره می شود، قرار دارند. چه ،ی به داده ها دسترسی خواهد داشت. و نحوه و زمان پشتیبان گیری از داده ها، از جمله موارد دیگر.

چرا از ابزارهای ردیابی زمان استفاده کنیم؟

یکی از بزرگترین چالش‌های تجاری که شرکت‌های حقوقی با آن روبرو هستند، ثبت دقیق تمام زمان‌های قابل پرداخت است. با استفاده از ابزارهای صورت‌حساب آنلاین و تلفن همراه، شرکت‌های حقوقی می‌توانند میزان کار جذب شده و صورتحساب مشتریان را افزایش دهند. نرم افزار مدرن ردیابی زمان مبتنی بر ابر، فرآیند زمان سنجی را ساده می کند و وکلا را تشویق می کند که زمان را در حین کار ردیابی کنند، بنابراین نیازی به ایجاد مجدد مکرر روز کاری خود در مواجهه با ج، زم، خالی در پایان روز، هفته ندارند. یا حتی ماه

هنگامی که ویژگی‌های پیشرفته در ابزارهای ردیابی زمان آنلاین تعبیه می‌شوند، این نوع نرم‌افزار مفیدتر می‌شود و شرکت‌های حقوقی را قادر می‌سازد تا ساعت‌های قابل‌صورت‌حساب بیشتری را ضبط و صورت‌حساب کنند، بنابراین سودآوری افزایش می‌یابد. برای مثال، برخی از پلتفرم‌ها شامل ابزارهای زمان‌سنجی غیرفعال هستند که در پس‌زمینه کار می‌کنند تا با ردیابی تمام فعالیت‌های انجام‌شده در رایانه، دستگاه تلفن همراه یا برنامه نرم‌افزار، ساعت‌های از دست رفته را ثبت کنند.

همانطور که توسط داده های به تازگی منتشر شده نشان می دهد گزارش معیار MyCase + LawPay 2023 ،مت 1، نرم افزار با قابلیت ردیابی زمان غیرفعال می تواند به طور قابل توجهی سود شرکت را افزایش دهد. بر اساس این گزارش، وکلا با استفاده از نرم‌افزار ردیابی زمان غیرفعال، زمان قابل توجهی بیشتری را به دست آوردند، به‌طور متوسط ​​در سال 2022، 64 ساعت زمان قابل پرداخت اضافی را صورت‌حساب می‌،د، که معادل 22425 دلار اضافی برای هر وکیل (با فرض نرخ صورت‌حساب 350 دلار در ساعت) است.

انتخاب نرم افزار ردیابی زمان

هنگام تحقیق در مورد نرم افزارهای زمان سنجی، نیازهای منحصر به فرد شرکت خود، از جمله فناوری هایی که در حال حاضر مورد استفاده قرار گرفته اند را در نظر داشته باشید. تعیین کنید که آیا یک ابزار مستقل این کار را انجام می دهد یا اینکه نیاز به سرمایه گذاری در نرم افزار قوی تری دارید که شامل عملکرد ردیابی زمان است، مانند نرم افزار صدور صورت حساب قانونی یا نرم افزار مدیریت قانون.

به خاطر داشته باشید که ابزارهای فهرست شده در زیر عملکردهای متنوعی را ارائه می دهند و جنبه های مختلف مدیریت زمان را برآورده می کنند. در نهایت، انتخاب شما باید بر اساس میزان هماهنگی نرم افزار با فرآیندهای کاری، عملیات و اه، شرکت شما باشد.

از آ،ین باری که در سال 2020 درباره ابزارهای ردیابی زمان نوشتم، چیزهای زیادی تغییر کرده است. ادغام قابل توجهی در بازار فناوری قانونی، با ،یدهای قابل توجه، دورهای مالی و محصولات نرم افزاری جدید منتشر شده است. دسته بندی ردیابی زمان در امان نبوده و تغییرات بر محصولات موجود تأثیر گذاشته است.

ابزارهای زمان سنجی برای در نظر گرفتن

اگر شرکت شما قبلاً از نرم‌افزار مدیریت عملی یا نرم‌افزار صورت‌حساب استفاده می‌کند یا در نظر دارد روی آن سرمایه‌گذاری کند، به احتمال زیاد ویژگی‌های ردیابی زمان در آن گنجانده شده است. اما هر پلتفرم متفاوت است، بنابراین مطمئن شوید که درک کاملی از عملکردهای زمان‌سنجی موجود دارید.

سیستم‌های نرم‌افزار مدیریت وکالت مانند Rocket Matter، Clio، یا ActionStep، همراه با نرم‌افزارهای صورت‌حساب حقوقی جامع مانند LawPay Pro یا TimeSolv، معمولاً وکلا را قادر می‌سازد تا زمان قابل پرداخت را از هر مک، با استفاده از لپ‌تاپ یا رایانه رومیزی ضبط کنند. بسیاری از این راه حل ها همچنین یک برنامه تلفن همراه مجهز به قابلیت ورودی ساعت های قابل پرداخت از هر دستگاه تلفن همراه را ارائه می دهند.

استفاده از ابزارهای ردیابی زمان تعبیه شده در مدیریت عملی یا نرم افزار صدور صورتحساب قانونی، چندین مزیت دارد. اول، ویژگی زمان سنجی اغلب در هزینه اشتراک بسته نرم افزاری ادغام می شود. و هر زمان قابل پرداخت ثبت شده به طور خودکار با مورد من، مرتبط می شود، قابلیتی که فرآیند تولید، اصلاح و ارسال فاکتورها را ساده می کند. ناکارآمدی ها کاهش می یابد زیرا نیازی به ورود تکراری داده های زم، از یک برنامه نرم افزاری مستقل ردیابی زمان به برنامه نرم افزاری دیگر نیست.

اگر نرم‌افزار زمان‌سنجی مستقل را ترجیح می‌دهید، گزینه‌هایی دارید، اما توجه داشته باشید که محصولات موجود از آ،ین باری که در مورد این دسته نوشتم، کمی تغییر کرده‌اند. برخی از محصولات نرم‌افزاری که در سال 2020 تحت پوشش قرار می‌گیرند در زیر فهرست نشده‌اند، زیرا به سیستم‌های مدیریت حقوقی کامل گسترش یافته‌اند. برخی دیگر فراتر از فضای قانونی به مقوله تجاری عمومی گسترش یافتند. همچنین برخی از افراد جدید وارد فضای قانونی هستند که در آ،ین باری که در مورد این دسته از نرم افزارها نوشتم در دسترس نبودند.

با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا چند ابزار مستقل برای شرکت های حقوقی وجود دارد که باید در نظر بگیرند:

  • کرومتا: ابزاری برای ردیابی زمان عمومی که با تعدادی از محصولات نرم افزاری قانونی ادغام می شود. قیمت از 19 دلار برای هر کاربر در ماه شروع می شود.
  • زمان ماینر: یک برنامه ردیابی زمان تلفن همراه که زمان صرف شده برای تماس ها، پیامک ها و ایمیل ها را از دستگاه تلفن همراه شما ضبط می کند. قیمت هر دستگاه 12.99 دلار در ماه یا 124.70 دلار برای هر دستگاه در سال است.
  • LawGro: نرم افزار زمان سنجی مبتنی بر هوش مصنوعی که شامل عملکرد ردیابی زمان غیرفعال است و با چندین محصول نرم افزاری فناوری قانونی ادغام می شود. قیمت گذاری از 39 دلار برای هر کاربر در ماه یا 29 دلار برای هر کاربر در ماه هنگام صورتحساب سالانه شروع می شود.

مهم نیست که چگونه به آن نگاه کنید، واضح است که مزایای فناوری ردیابی زمان این پتانسیل را دارد که شرکت حقوقی شما را به سمت کارایی و سود بیشتر سوق دهد. اما انتخاب ابزار من، ضروری است. هنگام انجام تحقیقات خود، مطمئن شوید که از هرگونه آزمایش رایگان استفاده می‌کنید، از سهامداران کلیدی نظر دریافت می‌کنید و مطمئن شوید که نرم‌افزاری که در نهایت انتخاب می‌کنید دارای ویژگی‌های مورد نیاز برای دستیابی به اه، صورت‌حساب قانونی شرکت شما باشد.

مطمئن باشید تحقیق و برنامه ریزی دقیق شما نتیجه خواهد داد. با پذیرش فناوری نوآورانه ردیابی زمان، موفقیت آینده شرکت خود را تضمین خواهید کرد. سخت کوشی شما شرکت شما را در یک مزیت رقابتی قرار می دهد و سرمایه گذاری شما در نهایت نتیجه آن را بهبود می بخشد.


نیکول بلک یک وکیل، نویسنده و رو،مه‌نگار مستقر در رو،تر نیویورک است و مدیر ارشد تخصص موضوعی و آموزش خارجی در مورد من، شرکتی که نرم افزار مدیریت فعالیت های حقوقی را برای شرکت های کوچک ارائه می دهد. او نویسنده معتبر ملی است رایانش ابری برای وکلا و یکی از نویسندگان است رسانه های اجتماعی برای وکلا: مرز بعدی، هر دو توسط انجمن وکلای آمریکا منتشر شده است. او ستون های منظم برای ABAJournal.com و Above the Law می نویسد. صدها مقاله برای نشریات دیگر نوشته است. و به طور مرتب در کنفرانس هایی در مورد تلاقی قانون و فناوری های نوظهور سخنر، می کند. او را در توییتر دنبال کنید @nikiblack، یا می توان با او تماس گرفت [email protected].


این ستون منع، کننده نظرات نویسنده است و نه ،وماً نظرات مجله ABA – یا انجمن وکلای آمریکا.
منبع: https://www.abajournal.com/columns/article/،mize-billable-،urs-an-overview-of-law-firm-time-tracking-software/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds