دسته‌ها
اخبار

نرخ نزدیک به 1000 دلار در ساعت برای همکاران سال دوم در این شرکت های BigLaw است.


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. نرخ نزدیک به 1000 دلار در ساعت برای سال دوم…

پرداخت وکیل

نرخ نزدیک به 1000 دلار در ساعت برای همکاران سال دوم در این شرکت های BigLaw است.

نوشته دبرا کاسنس وایس

ساعت و پشته های سکه

تصویر از Shutterstock.

بر اساس بررسی درخواست های هزینه ورش،تگی توسط 10 شرکت حقوقی بزرگتر که توسط Law.com بررسی شده است، نرخ صورتحساب برای همکاران سال دوم در برخی از شرکت های BigLaw نزدیک به 1000 دلار در ساعت است.

طبق گفته های پل، وایس، ریفکیند، وارتون و گاریسون برای یک همکار سال دوم 995 دلار در ساعت صورتحساب می گیرند. مقاله Law.com. دومین نرخ بالاتری که برای دومین سال صورتحساب شد، در سالیوان و کرامول بود که ساعتی 960 دلار صورتحساب داشت.

Law.com پس از اینکه یکی از کاربران توییتر گفت که یکی از همکاران سال دوم کرکلند و الیس در یک ورش،تگی ساعتی 1035 دلار صورتحساب می‌گرفت، به درخواست‌های هزینه پرداخت. طبق این مقاله معلوم شد که وکیل در واقع یک کاردان سال چهارم بوده که قبلاً در جای دیگری پذیرش شده بود.

سایر شرکت های BigLaw ساعتی 1000 دلار برای همکاران صورتحساب می گرفتند، اما آنها بین سه تا پنج سال تجربه داشتند. علاوه بر کرکلند، آنها شامل Latham & Watkins و Weil، Gotshal & Manges بودند. پوشش گذشته نشان داد که Skadden، Arps، Slate، Meagher & Flom نیز بیش از 1000 دلار در ساعت برای همکاران ارشد خود دریافت می کنند.

در سال 2007، نرخ‌های صورت‌حساب ساعتی 1000 دلار نیز در خبرها بود – اما این نرخ‌ها برای شرکای برتر شرکت‌های BigLaw بود.
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/nearly-1000-an-،ur-is-rate-for-second-year-،ociate-at-these-biglaw-firms/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds