دسته‌ها
اخبار

وکیل در فیلم «مورد میتفورد» به بررسی روابط خانواده انگلیسی با آلمان نازی می پردازد.


  1. صفحه اصلی
  2. کتابخانه حقوق مدرن
  3. وکیل به بررسی روابط خانواده ،یسی با…

کتابخانه حقوق مدرن

وکیل در فیلم «مورد میتفورد» به بررسی روابط خانواده ،یسی با آلمان نازی می پردازد.

نوشته مت رینولدز

جلد کتاب ماجرای میتفورد

وقتی ،ت به داستان‌هایی درباره ،ن بزرگ‌تر می‌رسد، هدر ترل، وکیل و نویسنده، که با نام مستعار ماری بندیکت می‌نویسد، سابقه طول، دارد.

او در مورد آگاتا کریستی رمان نویس نوشته است رمز و راز خانم کریستی، و در بانو کلمنتیناو نگاهی به زندگی همسر وینستون چرچیل، کلمنتین چرچیل انداخت. حالا در رمان تاریخی او ماجرای میتفورداو توجه خود را به سه خواهر ،یسی – یونیتی، نانسی و دایانا میتفورد – با ظهور آلمان نازی به ،وان پس‌زمینه معطوف کرده است.

ترل که زم، به ،وان وکیل شرکتی در نیویورک کار می کرد، از مهارت های تحقیقاتی که به ،وان وکیل دادگستری ،ب کرده بود استفاده کرد تا عمیقاً در خانواده اشرافی میتفورد تحقیق کند و داست، را بیان کند که چگونه نانسی مجبور می شود بین خانواده و کشور یکی را انتخاب کند. رابطه خواهرانش با آ،ف هیت،

ترل در این ،مت به مت رینولدز از ABA Journal گفت کتابخانه حقوق مدرن پاد،تی که او هیچ برنامه ای برای بازگشت به قانون ندارد. اما او شباهت هایی بین کار در زمینه حقوقی و نوشتن رمان های پرفروش می بیند.

«قبلاً تحقیق می‌کردم [and] خلاصه یا استدلال از طرف یک مشتری. اکنون من رمان می نویسم بر خلاف خلاصه یا استدلال، و از طرف ،ن تاریخی خود دفاع می کنم. ترل می‌گوید من از بازنویسی آنها در روایت تاریخی دفاع می‌کنم.

ترل همچنین توضیح می دهد که چگونه واقعیت ها را از داستان جدا می کند و چگونه به نوشتن در مورد غول های تاریخ، از جمله وینستون چرچیل و آلبرت ،شتین – که خوانندگان بارها آنها را روی صفحه نمایش و در کتاب ها به تصویر کشیده اند، نزدیک می شود.

طرفداران ترل نیازی به انتظار طول، برای کتاب بعدی او نخواهند داشت. خانم های اولرم، که او با همکاری ویکتوریا کریستوفر موری درباره دوستی بانوی اول سابق النور روزولت و مربی سیاه پوست و فعال حقوق مدنی مری مک‌لئود بتون نوشته است، در 27 ژوئن منتشر خواهد شد.

می خواهید در حال حرکت گوش کنید؟ کتابخانه حقوق مدرن در چندین سرویس شنیداری پاد،ت در دسترس است. مش، شوید و هیچ ،متی را از دست ندهید.
سیب | S،ify | گوگل پلی

در این پاد،ت:<p>هدر ترل.  ع، توسط Ant،ny Musmanno P،tography.</p>
<p>” style=”vertical-align:text-top;”/><br />
<small/></p>
<p>هدر ترل.  ع، آنتونی موسمانو عکاسی.</p>
</div>
<p>هدر ترل با نام مستعار ماری بندیکت می نویسد و نویسنده ای پرفروش در نیویورک تایمز و یو اس ای تودی در هشت اثر داست، تاریخی است.  ترل، وکیلی با بیش از 10 سال تجربه، او را در کشف داستان های تاریخی پنهان ،ن فرا می خواند.  او نویسنده چندین کتاب از جمله <em>تنها زن در اتاق</em>، <em>رمز و راز خانم کریستی</em>، <em>خدمتکار کارنگی</em>، <em>،شتین دیگر</em>، <em>بانو کلمنتین</em> و <em>ماجرای میتفورد</em>.  او با خانواده اش در پیتسبورگ زندگی می کند.</p>
</div>
</div>
<p><script src=


منبع: https://www.abajournal.com/books/article/podcast-episode-193/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds