دسته‌ها
اخبار

وکیل سابق BigLaw به دلیل تجارت بر روی اطلاعاتی که به عنوان وکیل درگیری کسب کرده است یک سال تعلیق می شود  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. وکیل سابق BigLaw یک سال تعلیق شد…

اخلاق

وکیل سابق BigLaw به دلیل تجارت بر روی اطلاعاتی که به ،وان وکیل درگیری ،ب کرده است یک سال تعلیق می شود

نوشته دبرا کاسنس وایس

یک وکیل سابق کوزن اوکانر با تعلیق یک ساله مجوز قانونی خود در پنسیلو،ا به دلیل استفاده از اطلاعاتی که به ،وان وکیل درگیری برای ،ید سهام قبل از ادغام به دست آورده بود، موافقت کرد.

دادگاه عالی پنسیلو،ا تعلیق را اعمال کرد دوشنبه برای وکیل ویلیام ای. گریک، گزارش Law.com و قانون 360.

این وبلاگ حرفه حقوقی به تعلیق اشاره کرد و به دادخواست مش، 13 ژانویه در حمایت از نظم و انضباط

طبق دادخواست مش، برای نظم و انضباط، گریک که اکنون 61 سال دارد، با معامله در سهام شرکت لیبرتی پرپرتی تراست، 10000 دلار سود به دست آورد. Gericke سهام را در اکتبر 2019 پس از اینکه یک شریک مالیاتی از Gericke خواست تا قبل از ادغام احتمالی با Liberty Property Trust، یک شرکت دیگر، Prologis را بررسی کند، سهام را ،یداری کرد.

گریک کوزن اوکانر را در آگوست 2021 ، کرد. این شرکت حقوقی قبلاً به Law.com گفته بود که رفتار ادعایی گریک قانون و همچنین خط‌مشی‌ها و رویه‌های شرکت را نقض می‌کند.

این شرکت در بی،ه ای به Law.com گفت: «وقتی از فعالیت آقای Gericke مطلع شدیم، اقدامات سریع و من، از جمله همکاری با SEC را انجام دادیم. ما خوشحالیم که این موضوع حل شده و رفتار کارمند سابق هیچ آسیبی به مشتری ما وارد نکرده است.

Gericke بعداً در مصاحبه ای با نمایندگان کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اذعان کرد که ،ید او قو،ن SEC را نقض می کند. او 20000 دلار جریمه پرداخت کرد به ،وان بخشی از توافق نوامبر 2021 با SEC.

این تعلیق در 19 آوریل اعمال می شود. به گفته Law.com، گریک پس از ، کوزن به دوگان، برینکمن، مگنیس و پیس پیوست، اما او در حال حاضر لیست نشده است به ،وان وکیل در وب سایت شرکت جدید.

وکیل گریک، جاش جی تی بیرن، بلافاصله به درخواست ایمیل برای اظهار نظر پاسخ نداد.
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/former-biglaw-attorney-gets-one-year-suspension-for-trading-on-information-learned-as-conflicts-counsel/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds