دسته‌ها
اخبار

وکیل لارنس علیه تگزاس در بیستمین سالگرد حقوق LGBTQ را بازتاب می دهد


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. وکیل لارنس علیه تگزاس در مورد…

پرسیده شد و پاسخ داد

وکیل لارنس علیه تگزاس در بیستمین سالگرد حقوق LGBTQ را بازتاب می دهد

نوشته استف، فرانسیس وارد

پرچم های دگرباشان ، و ترنس ها

با نگاهی به گذشته، وکیل پل ام. اسمیت می گوید که پرونده دادگاه عالی ایالات متحده در سال 2003 لارنس علیه تگزاس مورد مورد علاقه اوست تصویر از Shutterstock.

از آنجایی که پل ام. اسمیت سردبیر مجله حقوق ییل بود، منشی قاضی دادگاه عالی وقت ایالات متحده، لوئیس اف. پاول جونیور و رسیدگی به پرونده های مختلف دیوان عالی – از جمله برای پرداخت پول به مشتریان – بسیاری فکر می ،د که منطقی است. برای وکیل واشنگتن دی سی بحث کند لارنس علیه تگزاس، که منجر به یک عقیده برجسته در سال 2003 شد که قو،ن ایالتی را که رفتار ، بین بزرگسالان همجنس را رضایت می دادند، نقض کرد.

اما چیز دیگری در مورد اسمیت، که در آن زمان شریک جنر اند بلاک بود، وجود داشت که در آن زمان برای کافه دادگاه عالی تا حدودی غیرعادی بود – او آشکارا همجنسگرا بود.

تقریبا 20 سال قبل لارنس، دادگاه عالی قو،ن لواط ایالتی را تایید کرد Bowers v. Hardwick. وکلای همجنس گرایان در ایالت هایی که قو،ن لواط همجنس گرایان را داشتند، پیش از این خطر دستگیر شدن را داشتند لارنساسمیت می‌گوید، و حتی در حوزه‌های قضایی بدون چنین قو،نی، گاهی اوقات این احساس وجود داشت که همجنس‌گرا بودن می‌تواند به توسعه ،ب‌وکار و فرصت‌های شغلی آسیب برساند.

اسمیت نمی داند که آیا قضات که شنیدند لارنس می دانست که او همجنس گرا است در آن زمان، او برای خانواده و دوستان بود. اما به نظر می رسید پس از 26 ژوئن 2003، زم، که این نظر منتشر شد، همه دنیا می دانستند، زیرا جهت گیری او اغلب در پوشش خبری این پرونده ذکر می شد. او می‌گوید که برنده شدن در پرونده مهم، رویه دادگاه عالی اسمیت را گسترش داد و با نگاهی به گذشته، لارنس مورد مورد علاقه اوست

ایده های ،مت های بعدی را به استف، فرانسیس وارد، نویسنده ارشد مجله ABA ارسال کنید.

همچنین ببینید:

ABAJournal.com: “برای برخی از احزاب در پرونده های برجسته LGBTQ، 26 ژوئن یک روز ویژه است”

آرم پاد،ت پرسش و پاسخ

می خواهید در حال حرکت گوش کنید؟ پرسش و پاسخ در چندین سرویس شنیداری پاد،ت موجود است. مش، شوید و هیچ ،متی را از دست ندهید.
سیب | S،ify | گوگل پلی

در این پاد،ت:<p>پل ام. اسمیت.  ع، توسط کیسی اتکینز از طریق مرکز حقوقی کمپین.</p>
<p>” style=”vertical-align:text-top;”/><br />
<small/></p>
<p>پل ام. اسمیت.  ع، توسط کیسی اتکینز از طریق مرکز حقوقی کمپین.</p>
</div>
<p>پل ام. اسمیت، معاون ارشد در مرکز حقوقی کمپین، در مورد 21 پرونده دادگاه عالی ایالات متحده بحث کرده است.  و قبل از پیوستن به سازمان غیرانتفاعی اخلاق و حقوق رای دهندگان، ریاست دادگاه عالی جنر اند بلاک و استیناف را بر عهده داشت.  بعلاوه <em>لارنس علیه تگزاس</em>اسمیت استدلال کرد <em> انجمن بازرگانان براون در مقابل سرگرمی</em>، که حقوق متمم اول را برای ،، که بازی های ویدیویی تولید و می فروشند، و پرونده های مختلف حق رای، از جمله موارد جعلی را ایجاد کرد. <em>Vieth v. Jubilee</em> و <em>گیل علیه ویتفورد</em>.</p>
</div>
</div>
<p><script src=


منبع: https://www.abajournal.com/news/article/asked-and-answered-podcast-monthly-episode-166/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds