دسته‌ها
اخبار

وکیل و کشیش می‌گوید بسیاری از جوانانی که به دلیل سرقت خودرو در شیکاگو دستگیر می‌شوند، روزانه در معرض خشونت قرار گرفته‌اند


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. بسیاری از جوانان به دلیل سرقت خودرو در شیکاگو دستگیر شدند…

پرسیده شد و پاسخ داد

وکیل و کشیش می‌گوید بسیاری از جوان، که به دلیل سرقت خودرو در شیکاگو دستگیر می‌شوند، روزانه در معرض خشونت قرار گرفته‌اند

نوشته استف، فرانسیس وارد

در حالی که افزایش سرقت‌های اتومبیل در شیکاگو باعث افزایش ترس در میان بسیاری از ،نان می‌شود، کلیف نلیس، وکیل و کشیش که مرکز حقوقی مسیحی لاندیل را تأسیس کرد، می‌گوید که گروه غیرانتفاعی او نماینده تعداد نسبتاً جو، است که متهم به این جنایت هستند.

این نمایندگی رایگان است و نلیس، که در محله لاندیل شیکاگو زندگی و کار می کند، می گوید که سال هاست بسیاری از مشتریان یا خانواده های آنها را می شناسد.

به گفته وی، از عوامل مش، بسیاری از مراجعین می توان به زندگی در صحراهای خوراکی و تفریحی اشاره کرد. تلاش برای ،ب درآمد از حدود 8 سالگی؛ و مواجهه معمول با جرایم خشونت آمیز.

“این یک فرد جوان را شکل می دهد. نلیس می‌گوید که احساس امنیت آن‌ها از سنین بسیار پایین هر روز ش،ته شده است.

سازمان او علاوه بر وکالت قانونی، برنامه های آموزشی و آموزشی شغلی و همچنین درمان روانشناختی را به مشتریان ارائه می دهد.

ما خود را به ،وان یک آژانس پیشگیری از خشونت می بینیم. این هسته اصلی امنیت عمومی است. اگر بتو،م یک جوان را در سیستم عدالت کیفری طی کنیم و دیگر هرگز برنگردیم و او را در مسیر مدرسه و اشتغال قرار دهیم، از خشونت و جنایت جلوگیری می کنیم. و فقر» می گوید.

ایده های ،مت های بعدی را به استف، فرانسیس وارد، نویسنده ارشد مجله ABA ارسال کنید.

آرم پاد،ت پرسش و پاسخ

می خواهید در حال حرکت گوش کنید؟ پرسش و پاسخ در چندین سرویس شنیداری پاد،ت موجود است. مش، شوید و هیچ ،متی را از دست ندهید.
سیب | S،ify | گوگل پلی

در این پاد،ت:<p>کلیف نلیس</p>
<p>” style=”vertical-align:text-top;”/><br />
<small/></p>
<p>کلیف نلیس</p>
</div>
<p>کلیف نلیس دارای مدرک حقوق از دانشگاه شیکاگو و همچنین مدرک کارشناسی ارشد الهیات از مدرسه الهیات انجیلی ترینیتی است.  در سال 2009، او به تأسیس مرکز حقوقی مسیحی Lawndale کمک کرد، جایی که او مدیر اجرایی آن است.</p>
</div>
</div>
<p><script src=


منبع: https://www.abajournal.com/news/article/asked-and-answered-podcast-monthly-episode-163/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds