دسته‌ها
اخبار

چگونه Casetext از آخرین فناوری GPT برای ایجاد یک دستیار حقوقی هوش مصنوعی استفاده کرد


در ماه نوامبر، زم، که OpenAI جدیدترین و پیشرفته ترین نسخه چت بات خود، ChatGPT را معرفی کرد، بلافاصله تخیل را به خود جلب کرد. همانطور که در این پاد،ت پوشش داده ایم، ChatGPT نشان دهنده یک جهش بزرگ به جلو برای هوش مصنوعی مولد است، زیرا می تواند با کاربران به روشی طبیعی و تقریباً انس، صحبت کند و به آنها پاسخ دهد. تا اینجای کار موفقیت آمیز بوده است.

ChatGPT 100 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد طبق گفته گاردین، تنها پس از دو ماه، آن را به یکی از سریع ترین برنامه های کاربردی تبدیل کرده است. در 14 مارس، OpenAI GPT-4 رونمایی کردبر اساس گزارش نیویورک تایمز، نسخه پیشرفته‌تری از مدل زبان هوش مصنوعی که در ماه نوامبر رونمایی شد.

در این میان، دیگران به سرعت وارد این عرصه شده اند، به ،وان گوگل یک چت بات پیشرفته را اعلام کردبارد، ماه گذشته، طبق گزارش CNN; در حالی که چندین مهندس سابق OpenAI اعلام کرده اند کلودبه گزارش TechCrunch. مسابقه تسلیحاتی در زمینه چت بات پیشرفته آغاز شده است.

برخی از وکلا و متخصصان حقوق پتانسیل چت ربات های پیشرفته را برای کمک به تکمیل کار خود مشاهده کرده اند و به آنها امکان می دهد وظایف را با کارایی بیشتری انجام دهند. یکی از این زمینه ها تحقیقات حقوقی است.

در این راستا، Casetext مشاور راه اندازی شد اوایل این ماه

CoCounsel از ChatGPT تجاری موجود استفاده نمی کند. در عوض، مدل سفارشی‌شده آن با مشارکت OpenAI توسعه داده شد و بر روی آ،ین نسخه از مدل زبان بزرگ GPT – به م،ای GPT4 – و همچنین پایگاه‌داده حقوقی اختصاصی و سیستم جستجوی Casetext آموزش دید. CoCounsel به ،وان یک دستیار حقوقی عمل می کند و به کاربران کمک می کند تا انواع اسناد قانونی را تهیه کنند. کاربران می‌توانند از CoCounsel برای کمک به پیش‌نویس خلاصه‌ها، نوشتن یادداشت‌های پژوهشی، تنظیم قراردادها و تجزیه و تحلیل آنها، و نوشتن مکاتبات استفاده کنند—همه با تایپ ، سؤالات یا درخواست‌های خود در یک اعلان.

در این ،مت از پاد،ت Legal Rebelsجیک ه،، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Casetext، با ویکتور لی در مجله ABA در مورد Counsel و همچنین پتانسیل چت ربات های پیشرفته برای تغییر صنعت حقوقی صحبت می کند.

ه،، پابلو آردوندو و لورا سافدی، Casetext را در سال 2013 تأسیس ،د و در سال 2017 از شورشیان قانونی ABA Journal بودند.

همچنین ببینید:

ABAJournal.com: “مورد ChatGPT: چرا وکلا باید هوش مصنوعی را بپذیرند”

ABAJournal.com: “آیا ChatGPT می تواند به دانشجویان حقوق کمک کند تا بهتر بنویسند؟”

ABAJournal.com: “فروشندگان Techs،w از بازگشت به نمایشگاه در میان هیاهوی ChatGPT لذت می برند”

لوگوی پاد،ت Rebels

می خواهید در حال حرکت گوش کنید؟ Legal Rebels در چندین سرویس گوش دادن به پاد،ت در دسترس است. مش، شوید و هیچ ،متی را از دست ندهید.
سیب | S،ify | گوگل پلی

در این پاد،ت:<p>جیک ه،</p>
<p>” style=”vertical-align:text-top; max-width:80px;”/><br />
<small/></p>
<p>جیک ه،</p>
</div>
<p>جیک ه، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Casetext است.  ه، پیش از تأسیس Casetext، وکیل دادگستری در Ropes & Gray بود.  او در دانشکده حقوق استنفورد آموزش دید، جایی که رئیس بازبینی حقوق استنفورد بود، و برای قاضی مایکل بودین در دادگاه تجدیدنظر ناحیه اول ایالات متحده در بوستون کار می کرد.</p>
</div>
</div>
<p><script src=


منبع: https://www.abajournal.com/legalrebels/article/rebels-podcast-episode-086/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds