دسته‌ها
اخبار

کاری که برخی از شرکت های BigLaw انجام می دهند که باعث می شود سودآورتر به نظر برسند  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. کاری که برخی از شرکت های BigLaw انجام می دهند که باعث می شود…

شرکت های حقوقی

کاری که برخی از شرکت های BigLaw انجام می دهند که باعث می شود سودآورتر به نظر برسند

نوشته دبرا کاسنس وایس

بر اساس تجزیه و تحلیل قانون بلومبرگ، نود و هشت شرکت از 100 شرکت حقوقی برتر کشور، سال گذشته 44 شریک کمتر از سال 2021 داشتند، که ادامه روند بلندمدت شرکت‌هایی که «نردبان بالا می‌روند».

قانون بلومبرگ در خود توضیح می دهد که با کوچک ، مشارکت های سهام خود، شرکت ها می توانند سود خود را به ازای هر شریک سهام افزایش دهند. ستون تجارت حقوقی بزرگ.

این مقاله گزارش می دهد که اندازه گیری سود به ازای هر شریک سهام “یک معیار محبوب برای موفقیت است زیرا نشان می دهد که شرکای شرکت در پایان سال بیشترین چک ها را نقد می کنند.”

ستون Big Law Business دو شرکت را از تجزیه و تحلیل خود حذف کرد زیرا رتبه شراکت آنها به دلیل ادغام قابل توجه افزایش یافت. این شرکت ها Taft Stettinius & Hollister و ArentFox Schiff هستند.

تجزیه و تحلیل نشان داد که 16 شرکت، ردیف شرکای خود را 5٪ یا بیشتر کاهش دادند. سود هر شریک سهام این “بزرگترین سهامداران” به طور متوسط ​​2.2٪ افزایش یافته است.

19 شرکت تعداد شرکای خود را 5 درصد یا بیشتر افزایش دادند. این “بزرگترین تولیدکنندگان” کاهش سود به ازای هر شریک سهام را 8.1٪ داشتند. این مقاله توضیح می‌دهد، اما آن‌ها در ابتدا سود بیشتری به ازای هر شریک سهام داشتند که به آنها آزادی عمل بیشتری برای اضافه ، شرکای سهام می‌داد.

ستون تجارت قانون بزرگ، افزایش شرکای سهام را به ،وان شاخصی از سلامت مالی در نظر گرفت. 19 شرکت بزرگ تولیدکننده درآمد 4.3 درصدی را در مقایسه با 1.1 درصدی برای بزرگترین شرکت های کوچک کننده افزایش دادند.

این مقاله گزارش می دهد: «بسیار ایمن است که فرض کنیم، یک شرکت حقوقی که مایل به گزارش رشد قابل توجه شرکای سهام است، این کار را انجام می دهد زیرا داستان خوبی برای گفتن دارد.»
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/what-some-biglaw-firms-are-doing-that-makes-them-look-more-profitable/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds