دسته‌ها
اخبار

کانکس سابق در پی انتقادات از سمت منشی قانون در دادگاه عالی میشیگان استعفا داد


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. پیش،وت سابق از منشی قانون در میشیگان سوپریم استعفا داد…

عدالت کیفری

کان، سابق در پی انتقادات از سمت منشی قانون در دادگاه عالی میشیگان استعفا داد

نوشته دبرا کاسنس وایس

AP دادگاه عالی میشیگان

ریچارد برنشتاین، قاضی دادگاه عالی میشیگان، چپ، و کایرا هریس بولدن، کاندیدای آن زمان، در تجمعی در اکتبر 2022 در دیترویت. بولدن یک قاضی جدید در دادگاه عالی میشیگان است و پیت مارتل، یک محکوم سابق را به ،وان دستیار اصلی انتخاب کرده است. مارتل از سمت خود به ،وان کارمند بولدن استعفا داد. ع، کارلوس اوسوریو/آسوشیتدپرس.

یک زند، سابق که به دلیل سرقت از فروشگاه و تیراندازی به یک افسر پلیس محکوم شده بود، از شغل جدید خود به ،وان منشی قانون در دادگاه عالی میشیگان استعفا داد.

پیت مارتل از سمت خود به ،وان منشی برای قاضی جدید کایرا هریس بولدن استعفا داد، که گفت مارتل نمی‌خواست پس از انتقاد از استخدامش باعث حواس پرتی شود. آسوشیتدپرس و دیترویت نیوز.

قاضی ریچارد برنشتاین به دیترویت نیوز گفته بود که او “در مورد شانس دوم” است، اما فکر نمی کرد که مارتل پس از تیراندازی به یک افسر پلیس، منشی دادگاه عالی ایالت باشد.

به گزارش دیترویت نیوز، مارتل در سال 1994 به سرقت مسلحانه و حمله به قصد صدمه بدنی بزرگ اعتراف کرده بود. به گزارش آسوشیتدپرس، او پس از آزادی از زندان در سال 2008 به دانشکده حقوق دانشگاه ایالتی وین رفت. او به ،وان متخصص تخفیف در دفتر استیناف ایالتی مشغول به کار شد.

بولدن برای پر، یک جای خالی به دادگاه عالی میشیگان منصوب شده بود. او تصمیم خود را برای استخدام در مصاحبه ای با ایستگاه رادیویی WWJ توضیح داد.

به گزارش آسوشیتدپرس، بولدن گفت: «فکر نمی‌کنم تا آ، عمر شما را درگیر جنایات کرد، به‌ویژه جنایاتی که 30 سال پیش مرتکب شده‌اند، و شما تمام تلاش ممکن را برای تغییر زندگی خود انجام داده‌اید.»
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/ex-con-resigns-as-law-clerk-at-michigan-supreme-court-following-criticism/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds