دسته‌ها
اخبار

گزارش می‌گوید برخی از شاهدان که در برابر هیئت منصفه مداخله در انتخابات شهادت می‌دهند، ممکن است به خود شهادت دروغ داده باشند


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. شهادت برخی شاهدان قبل از مداخله در انتخابات…

قانون انتخابات

گزارش می‌گوید برخی از شاهدان که در برابر هیئت منصفه مداخله در انتخابات شهادت می‌دهند، ممکن است به خود شهادت دروغ داده باشند

نوشته دبرا کاسنس وایس

AP ف، ویلیس می

ف، ویلیس، دادستان منطقه فولتون، در جریان رسیدگی به حضور هیئت منصفه ویژه در شهرستان فولتون، جورجیا، در ماه مه 2022، با یکی از اعضای تیم خود صحبت می کند تا اقدامات دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا و حامیانش را که تلاش ،د نتایج را لغو کنند، بررسی کند. از انتخابات 2020 این جلسه در آتلانتا برگزار شد. ع، از بن گری/آسوشیتدپرس.

بر اساس بخش‌هایی از گزارش منتشر شده در روز پنجشنبه، هیئت منصفه بزرگ ویژه‌ای که در مورد دخالت در انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 گرجستان تحقیق می‌کند، به این نتیجه رسید که برخی از شاهدان ممکن است در حین شهادتشان دروغ گفته باشند.

هیئت منصفه بزرگ توصیه کرد که دادستان ناحیه فولتون، جورجیا، در مواردی که شواهد قانع کننده است، برای شهادت دروغ، کیفرخواست من، را جستجو کند.

این گزارش همچنین هیچ تقلب گسترده در انتخابات را نشان نداد.

هیئت منصفه بزرگ در مقدمه ای گفت: “ما با رای متفق القول دریافتیم که هیچ تقلب گسترده ای در انتخابات ریاست جمهوری گرجستان 2020 رخ نداده است که می تواند منجر به لغو آن انتخابات شود.” گزارش.

این واشنگتن پست و نیویورک تایمز پوشش داشته باشد.

ف، تی ویلیس، دادستان ناحیه فولتون، تصمیم می گیرد که آیا به اتهام شهادت دروغ یا سایر جرایم احتمالی متهم شود. هیئت منصفه بزرگ در حال بررسی این موضوع بود که آیا دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا یا دیگران قو،ن جورجیا را با تلاش برای لغو انتخابات ریاست جمهوری 2020 نقض کرده اند یا خیر.

ترامپ پس از انتخابات با وزیر امور خارجه گرجستان تماس گرفته بود و از وی پرسیده بود که آیا می تواند 11780 رای بیابد که ش،ت ترامپ در گرجستان را به پیروزی تغییر می دهد.

قاضی رابرت مک‌بورنی از شهرستان فولتون دستور داده بود بخش شهادت دروغ و همچنین مقدمه و نتیجه‌گیری گزارش منتشر شود. بخش های منتشر شده کوتاه بودند.

هنوز اطلاعاتی مبنی بر اینکه چه ،ی باید یا نباید متهم شود و به چه اتهامی محاکمه شود، مهر و موم شده است.

همچنین ببینید:

ABAJournal.com: «دادگاه عالی تگزاس تلاش‌های هیئت منصفه بزرگ جورجیا برای ابطال انتخابات 2020 را زیر سؤال می‌برد»

ABAJournal.com: “رودی جولی، به شهادت در برابر هیئت منصفه بزرگ جورجیا در تلاش برای ابطال انتخابات 2020 شهادت می دهد.”
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/some-witnesses-testifying-before-election-interference-grand-jury-may-have-perjured-themselves-report-says/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds