دسته‌ها
اخبار

گچ برگ کناف دیوار پیش ساخته وال اسپید | panelgachikanaf

گچ برگ کناف دیوار پیش ساخته وال اسپید | panelgachikanaf

سقف لابل در مقابل ضربات ناگهانی و حجم آوار در هنگام تخریب و زلزله مقاوم است. با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه، استعلام قیمت بگیرید. کناف دکوراسیون امیدوار است در ادامه راه با ایجاد شبکه یکپارچه از مجریان با تجربه در سراسر کشور نسبت به ارتقا سطح فنی مجریان نقش پررنگی را ایفا نماید.

  • دیوارهای وال اسپید با فراهم آوردن امکان اجرای انواع پوشش های صنعتی و سنتی در مرحله ی نازک کاری، گزینه‌های متنوعی پیش روی کارفرمایان عزیز قرار داده است.
  • نام عامیانه پانل گچی، گچ برگ می­باشد این صفحات گچی از گچ با مواد مخصوص به همراه هوای فشرده بین دو سطوح مقوایی تولید می­شوند، به این صفحات گچی کناف گفته می­شود.
  • گچ برگ ضد حریق در مناطق و مکان هایی که در مجاورت حرارت قرار دارند بکار می رود این نوع کناف به مدت کوتاهی در برابر حرارت و آتش مقاوم بوده و از وقوع احتمالی آتش سوزی جلوگیری می کند.
  • از این رو فروش این ضخامت (012/5) نسبت به سایر ضخامت ها بیشتر است.
  • همچنین با توجه به متراژ خریداری شده و در صورت خرید همکاری امکان اعمال تخفیف بر روی قیمت لیست کناف امکانپذیر است.
  • در پشت این صفحات کلمه knauf به رنگ آبی و همچنین تاریخ و ساعت تولید آن نیز چاپ شده است.

کرایه حمل پانل MR کناف طبق تعرفه رسمی و با حداقل هزینه و با ضمانت تحویل سالم طبق بارنامه توسط باربری های مجاز و دارای بیمه نامه انجام میشود. ضخامت 6 میلیمتر نازک بوده و به راحتی طرح های با قوس تند میتوان اجرا کرد. ضخامت های مختلف 6 میلیمتر، 9/5 میلیمتر، 12/5 میلیمتر و 15 میلیمتر به بالا طبق سفارش مشتری تولید می گردد. اگر علاقمند به همچین محصولاتی هستین میتوانید اطلاعات مربوط و نمونه کارها و عکس محصولات را در صفحه تایل معرق cnc مشاهده panelgachikanaf نمایید.

انواع گچ برگ کناف

قیمت روز پانل گچی ایران هر روز متغییر می­باشد، اعتبار لیست قیمت درج شده در سایت برای همان روز است. مشتریان گرامی، قبل از پرداخت حتما لیست قیمت همان روز از مشاورین نوین کناف دریافت نمائید. در صورت گرم کردن فضای نصب، باید به تهویه هوا و ممنوعیت بالا رفتن دما به بیش از ۳۵ درجه توجه شود و در زمان نصب پانل های گچی نباید در معرض رطوبت بسیار بالا قرار بگیرند.

پنل گچی مقاوم در برابر آتش و رطوبت (FM: Fire and Moisture Resistant):

پنل های گچی ساده به طور عمومی در سیستم های ســاخت و سـاز خشـک(مانند دیـوارهای جداکننده، دیوارهای پوششی و سقف های کاذب) مورد استفاده قرار می گیرند. از تفاوت سقف لابل و پانل گچی کناف به این نتایج می توان رسید که سقف لابل با وزن سبک، ضخامت کم و انعطاف پذیری امکان ساخت سازه های چند بعدی و نامنظم را فراهم می کند. در مقابل، پیاده سازی این ساختار در کناف اگر غیرممکن نباشد، مستلزم صرف هزینه، زمان و تحمیل بار سنگینی به ساختمان است. حفظ ایمنی و سلامت خانواده، در مقابل ریزش آوار در هنگام زلزله و آسیب ناشی از تجمع باکتری در محیط های مرطوب ،در سقف کشسان آنتی باکتریال و ضد نم و رطوبت لابل امکان پذیر است.

پانل گچی ضد رطوب (MR)

همچنین جهت پوشش خارجی دیوارهای وال اسپید می‌توان از صفحات سیمانی همچون سمنت برد و یا آکواپانل استفاده نمود. این گچ برگ ها دارای روکش کرم رنگ با مهر آبی کناف در پشت آن‌ها می‌باشند. صفحات پوششی گچییا گچ برگ که به منظور پوشش انواع درای والو دیوار پیش ساخته استفاده می‌گردند با نام و برندهای متفاوتی در صنعت ساخت و ساز خشک و ساختمان‌سازی شناخته شده‌اند. قابل ذکر است که به دلیل ظهور اولیه این محصول در صنعت ساختمان با نام تجاری کناف، تمامی صفحات گچی با انواع برندها در میان مصرف‌کنندگان عمدتا با نام کناف شناخته می‌شوند.