دسته‌ها
اخبار

10 خبر برتر سال 2022


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. 10 خبر برتر سال 2022

مرور سال

10 خبر برتر سال 2022

نوشته لی را،

نکات برجسته 2022

تصویر از Shutterstock.

هر سال، ما دوست داریم نگاهی به رویدادهای خبری و داستان‌هایی بیندازیم که بیشتر مورد توجه خوانندگان آنلاین ما بوده است. امسال وضعیت مالی صنعت حقوقی بر این لیست غالب بود که با پرونده های انضباطی، رتبه بندی دانشکده های حقوق و آزمون وکالت همراه بود.

(۲۰ ژانویه)

میلبانک روز پنجشنبه اعلام کرد که دستمزد همکاران را 10000 دلار به 20000 دلار افزایش می دهد، بسته به سال ک،، اقدامی که مقیاس سال گذشته را ش،ت.

(28 مارس)

دانشکده حقوق ییل رتبه 1 خود را در رتبه بندی اخبار و گزارش جه، 2023 ایالات متحده که روز سه شنبه منتشر شد، حفظ کرد و دانشکده حقوق دانشگاه شیکاگو از رتبه 4 به رتبه 3 در لیست صعود کرد.

(8 فوریه)

چه چیزی به دانشکده‌های حقوق کمک می‌کند تا نرخ عبور وکالت را بهتر از حد انتظار به دست آورند؟ طبق یک مطالعه جدید، رتبه‌بندی بالا توسط US News & World Report ،وماً بخشی از فرمول نیست.

(18 ژانویه)

یک وکیل م،ع جنایی سرشناس قصد دارد یک شکایت اخلاقی علیه یک قاضی شیکاگو که هفته گذشته در جریان پخش مستقیم ویدیویی او را تحقیر کرد، تنظیم کند.

(26 آوریل)

“یک فارغ التحصیل حقوق مداوم که تقریباً 30 سال پس از فارغ التحصیلی خود در سال 1985 در آزمون وکالت گذرانده است، در نتیجه تصمیم دادگاه عالی ایالت نمی تواند به وکالت ماساچوست بپیوندد.”

(7 ژوئن)

“یک وکیل قصور پزشکی که با وجود اینکه مردی “احتمالاً از روی سهل انگاری کشته شده است” در مورد صدور حکم دفاعی لاف می زد، نمی دانست که اظهارات او به همکارانش ثبت می شود.

(11 ژانویه)

شرکت‌های حقوقی «مقدار هنگفتی را ،ج می‌کنند و سود خود را در معرض خطر فزاینده‌ای قرار می‌دهند» در حالی که برای حفظ شرکای خود مبارزه می‌کنند.

(1 مارس)

پس از آنکه دیویس پولک و وار، هفته گذشته افزایش حقوق خود را اعلام ،د که استانداردهای جدید و بالاتری را ایجاد کرد، همه نگاه ها به کراوات، سواین و مور دوخته شد.

(14 دسامبر)

«در روز سه‌شنبه، ABA اعلامیه‌ای منتشر کرد مبنی بر اینکه دانشکده حقوق آو ماریا، دانشکده حقوق دانشگاه ناحیه کلمبیا دیوید آ. کلارک و دانشکده حقوق ورمونت با استاندارد 316 مطابقت ندارند، که به نرخ عبور میله‌ها نیاز دارد. حداقل 75 درصد در یک دوره زم، دو ساله.

(21 آوریل)

دادگاه عالی ایالات متحده 8-1 پنجشنبه رای داد که ایالات متحده بند حمایت برابر را با رد مزایای ناتو، برای ،نان پورتوریکو نقض نمی کند.
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/top-10-news-stories-of-2022/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds