دسته‌ها
اخبار

10 درصد از وکلا و کارکنان شرکت حقوقی مستقر در سیلیکون ولی اخراج شدند  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. 10 درصد از وکلا و کارکنان ا،اج شده…

ا،اج

10 درصد از وکلا و کارکنان شرکت حقوقی مستقر در سیلی، ولی ا،اج شدند

نوشته دبرا کاسنس وایس

شرکت حقوقی Gunderson Dettmer Stough Villeneuve Franklin & Hachigian که مستقر در سیلی، ولی است، روز سه شنبه در یادداشتی داخلی اعلام کرد که 10 درصد از وکلا، حقوقدانان و کارکنان خود را در دفاتر ایالات متحده «در پاسخ به شرایط کلان اقتصادی و بازار فعلی» ا،اج می کند.

در این یادداشت همچنین آمده است که گاندرسون دتمر به همکاران ورودی که در بهار امسال فارغ التحصیل می شوند، اطلاع می دهد که ممکن است تاریخ شروع آنها به تعویق بیفتد. تاریخ شروع بسته به دفتر و گروه تمرین متفاوت خواهد بود.

انتشارات مربوط به ا،اج شامل Law.com، قانون بلومبرگ و بالاتر از قانون، که پست کرد یادداشت.

سخنگوی گاندرسون دتمر ا،اج کارکنان را به قانون بلومبرگ تایید کرد اما توضیح بیشتری نداد.

این شرکت مزایای ا،اج و حمایت از کار را برای افرادی که از کار بیکار شده اند ارائه خواهد کرد. همکاران ورودی با تاریخ شروع به تعویق افتاده، کمک هزینه های شش ماهه دریافت خواهند کرد.

در این یادداشت آمده است: «ما این گام‌های دشوار را برای اندازه‌گیری من، شرکت برداشته‌ایم، اما اقدامات امروزی، مأموریت، فرهنگ یا خدمات برجسته‌ای را که به مشتریان خود ارائه می‌کنیم، تغییر نمی‌دهد. ما در استراتژی متمرکز خود برای خدمت به سرمایه‌گذاران پیشرو در بازار و سرمایه‌گذاری سهام عدالت و شرکت‌های پیشرو که اقتصاد نوآوری را پیش می‌برند، تز،ل‌ناپذیر هستیم.»
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/10-of-lawyers-and-s،-members-are-laid-off-at-silicon-valley-based-law-firm/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds