دسته‌ها
اخبار

3نکته اصلی حل معماهای اتاق فرار فرار در کمتر از 40 دقیقه راز حل معما | allescape

3نکته اصلی حل معماهای اتاق فرار فرار در کمتر از 40 دقیقه راز حل معما | allescape

اغلب سناریوهایی که در اتاق فرارها پیاده سازی میشوند، هیجان و استرس و ترس را با هم قوانین اتاق فرار تلفیق می کنند. به همین دلیل افراد گروه باید بتوانند بر استرس و اضطراب و خشم خود کنترل خوبی داشته باشند. توجه داشته باشید که در طول بازی اسکیپ روم، باید تمام افراد تیم با کنترل خشم و اضطراب و ترس و با ذهنی آزاد نسبت به جستجوی سرنخ ها و حدس زدن جواب معما به نتیجه درست دست پیدا کنند.

  • در این بازی‌ها، شما و هم تیمی‌هایتان، تماشاگر یک فیلم یا بازی کامپیوتری نیستید بلکه در فضایی واقعی، شخصیت اول یا قهرمان سناریویی از پیش تعیین شده هستید.
  • بازی فرار از تنگنا و اتاق فرار تله مرگ با ژانر ترسناک و بازی ذهن تاریک با ژانر دلهره‌آور، همه دارای سختی متوسط هستند.
  • تمام بازی‌های مجموعه انیگما برای سن ۱۵ سال به بالا طراحی شده‌اند؛ البته در بازی‌های معمایی بچه‌های ۱۰ سال به بالا به شرط تهیه بلیط می‌توانند همراه شما در اتاق‌ها حضور داشته باشند.
  • اگر فقط فکر می‌کنید طراحی یک لوگو، نام و شعار زیبا می‌تواند برای شما مفید باشد باید بگوییم خیر، حتی اگر هزاران بار آن را به نمایش بگذارید.
  • شرکت در بازی در هفته های اول به صورت آزمایشی به شما کمک می‌کند تا ایرادات و مشکلاتی که در بازی وجود دارد را برطرف کنید.
  • همچنین اشتراک گذاری تجارب مسافران در بخشهای مختلف از ویژگیهای بارز و خاص سایت محسوب میشود و با استقبال بسیار زیاد کاربران نیز مواجه شده است.

این اشتباه حاصل عدم انتخاب صحیح افراد گروه است که چیزی جز اتمام بازی برای سایر بازیکنان را به همراه ندارد. توجه داشته باشید که بر اساس قوانین اتاق فرارها اگر هر یک از بازیکنان قبل از اتمام بازی انصراف دهد و قصد خروج داشته باشد، بازی به طور کامل و با نتیجه شکست تمام میشود. این اشتباه در اغلب مواقع در بازهای اتاق فرار رخ می دهد و تجربه بدی را برای سایر بازیکنان بوجود می آورد.

۱۰ اشتباه رایج در اتاق فرار که نباید انجام بدیم

در اختیار گذاشتن تلفن همراه، بیسم‌های مربوط و همچنین وجود مانیتور از روش های ایجاد کمک به افراد شرکت کننده است. اگر اعضای گروه پس از کشف هر نشانه، به دیگر افراد اطلاع دهند و با یکدیگر در ارتباط باشند موفقیت آن؜ها نزدیک است. یا امکان داره شما یه دستگاه الکتریکی یا مکانیکی و از یک طریق خاص فعال کنید . معماها هرچه که باشه سرنخ حل کردن داخل اتاق هست فقط باید هواستون را جمع کنید. سناریو بازی در مرحله اول به شما تم و فضایی که قراره داخل آن قرار بگیرید را مشخص می کند.

اتاق فرارهای ژانر بقا

در نهایت با آگاهی کامل و با دید باز و تنها با این دیدگاه که قصد دارید در محیطی پر از هیجان معماهای متعدد را حل کنید و از بازی لذت ببرید، به این اسکیپ روم وارد شوید. اشتباه در اتاق فرار در اغلب مواقع به دلیل عدم آگاهی از روند بازی و دستورالعمل ها بوده و برخی نیز به دلیل اشتباه در انتخاب افراد تیم است. در هر صورت تمام این اشتباهات به از دست دادن زمان و عدم موفقیت در بازی ختم خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با رایج ترین اشتباهات در اسکیپ روم ها در ادامه با اتاق فرار اسکیپ مستر همراه باشید. اولین و مهم ترین نکته ای که نه تنها برای رکورد زدن در اسکیپ روم ها، بلکه در هر بازی و امتحان و چالش پیش رو در زندگی باید به آن توجه داشته باشید، کنترل استرس می باشد.

جدیدترین برند های اتاق فرار

شما به‌عنوان یک مجموعه اتاق فرار باید رضایت بازیکنان را جلب کنید. وقتی از بازی لذت ببرند، به‌احتمال‌زیاد شما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنند، بازخوردهای مثبت خود را به اشتراک می‌گذارند. همچنین اگر بازی‌های دیگری در مجموعه وجود داشته باشد، به‌احتمال‌زیاد برای بازی آن‌ها دوباره به شما مراجعه خواهند کرد.