دسته‌ها
اخبار

3 قاضی محدودیت های ایالتی برای مراقبت های بهداشتی تایید کننده جنسیت را در مدت 1 هفته مسدود می کنند


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. 3 قاضی محدودیت های ،تی در مورد تایید ،ت را مسدود ،د…

قانون سلامت

3 قاضی محدودیت های ایالتی برای مراقبت های بهداشتی تایید کننده ،ت را در مدت 1 هفته مسدود می کنند

نوشته دبرا کاسنس وایس

پرچم ، و ترنسجندر

به گزارش نیویورک تایمز، 19 ایالت ممنوعیت مراقبت های انتقالی را تصویب کرده اند. تصویر از Shutterstock.

در یک دوره یک هفته ای، قضات فدرال قو،نی را در سه ایالت که مراقبت های بهداشتی تایید کننده ،ت را برای افراد ترنسجندر محدود می کند، مسدود ،د.

این تصمیمات قو،ن را در ایندیانا، آرکانزاس و فلوریدا مسدود کرد. قانون آرکانزاس – که درمان های پزشکی را برای ،دسال، که در حال انتقال بودند ممنوع می کرد – اولین اقدام در نوع خود بود. واشنگتن پست، نیویورک تایمز و رویترز.

به گزارش نیویورک تایمز، 19 ایالت دیگر از آن زمان ممنوعیت مراقبت های انتقالی را تصویب کرده اند.

تیم گریفین، دادستان کل آرکانزاس جمهوری خواه، قول داده است که درخواست تجدید نظر کند.

در اینجا جزئیات مربوط به سه تصمیم ذکر شده است:

  • قاضی منطقه ای ایالات متحده، جیمز ام. مودی جونیور، از ناحیه شرقی آرکانزاس، قانونی آرکانزاس را که پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی را از ارائه مراقبت های انتقال ،تی به جوانان زیر 18 سال منع می کرد، مسدود و لغو کرد. این قانون همچنین پزشکان را از ارجاع جوانان به این مرکز منع می کرد. سایر متخصصان برای چنین درمان هایی. به گفته مودی، این قانون حقوق حفاظت برابر، روند قانونی و آزادی بیان را نقض می کند. قضیه این است برانت علیه راتلج. (اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا بی،ه مطبوعاتی، 20 ژوئن نظر، واشنگتن پست، نیویورک تایمز)
  • قاضی ناحیه ایالات متحده، جیمز پاتریک هانلون از ناحیه ج،ی ایندیانا، حکم اولیه ای را صادر کرد که مانع از قانون ایندیانا می شود که پزشکان و سایر پزشکان را از ارائه آگاهانه روش های انتقال ،ت به یک ،دسال منع می کند. این قانون همچنین متخصصان مراقبت های بهداشتی را از کمک یا حمایت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی دیگری که چنین روش هایی را ارائه می دهد منع می کند. حکم در طول دعوا اعمال می شود. قضیه این است KC در مقابل هیئت صدور مجوز پزشکی ایندیانا. (اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا بی،ه مطبوعاتی، 16 ژوئن تصمیم گیری)
  • رابرت هینکل، قاضی منطقه ای ایالات متحده، از ناحیه شمالی فلوریدا، ممنوعیت فلوریدا در مورد پوشش Medicaid برای مراقبت های تایید کننده ،ت را لغو کرد. هینکل گفت این ممنوعیت حقوق برابر حفاظت و دو قانون فدرال را نقض می کند. هینکل قبلاً قانون متفاوتی در فلوریدا را مسدود کرده بود که مراقبت های تأیید ،ت از ،دسالان را ممنوع می کرد، اما در آن مورد، این حکم فقط برای سه ،دسال که والدینشان شکایت کرده بودند اعمال شد. آ،ین تصمیم این است دکر علیه ویدا. (پولیتیکو اینجا و اینجا، 21 ژوئن نظر)

ممنوعیت درمان های پزشکی برای ،دسالان در حال انتقال نیز به طور کامل یا جزئی در اوکلاهما و آلاباما مسدود شده است.

همچنین ببینید:

ABAJournal.com: “قاضی به اعتقادات مذهبی مخالفان در مسدود ، ا،امات مراقبت های بهداشتی ترا،تی ها اشاره می کند”
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/3-judges-strike-down-restrictions-on-gender-affirming-health-care-in-1-weeks-time/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds