دسته‌ها
اخبار

4 خبر برتر فناوری حقوقی در سال 2022پس از یکی از چالش برانگیزترین دوره های تاریخ معاصر، سال 2022 سال ظهور مجدد بود. ما بار دیگر وارد فضاهای عمومی شدیم و با احتیاط ظاهری از عادی بودن را پذیرفتیم. در عین حال، خاطرات دردناک سال های فوق العاده چالش برانگیز و پرفراز و نشیب این بیماری همه گیر همیشه در ذهن ما وجود داشت.

شرکت های حقوقی بازگشایی شدند و برخی از کارمندان به دفتر بازگشتند. با وجود شروع کند، کنفرانس های حضوری در نهایت با قدرت کامل از سر گرفته شد. سفر کاری بار دیگر بخشی از زندگی حرفه ای ما بود و ما از این فرصت لذت بردیم تا بار دیگر حضوری با هم ارتباط برقرار کنیم و از همراهی همکاران و دوستان خود لذت ببریم.

البته همه از تغییر ناگه، کار از راه دور به اداره هیجان زده نبودند. بسیاری از کارمندان در برابر بازگشت به کار در دفتر مقاومت کرد، در حالی که برخی از شرکت های حقوقی و رهبران فناوری حقوقی بر این امر اصرار داشتند تعاملات چهره به چهره بهترین راه برای انجام کار بود.

همانطور که به سال 2023 می رویم، پیش بینی اینکه چگونه نیروهای مسلط بازار بر صنعت قانونی و شرکت های نرم افزاری که به آن خدمات می دهند تأثیر می گذارد دشوار است. سه ماهه اول سال گویا خواهد بود. در این بین، نگاهی به اخبار برتر فناوری حقوقی راه بسیار خوبی برای شناسایی روندهای کلیدی است که به آنچه در سال 2023 و بعد از آن برای وکلا و مشتریان آنها در پیش است اشاره می کند.

تداوم تسریع در تأمین مالی و تملک فناوری قانونی

در سال 2022، سرمایه گذاری در صنعت فناوری قانونی هیچ نشانه ای از کاهش را نشان نداد. ادغام و رشد مداوم در طول سال، با دورهای مالی قابل توجه و بسیاری از ادغام ها و ادغام های قابل توجه اعلام شده در فضای فناوری قانونی وجود داشت.

در زیر برخی از نمونه های قابل توجه اکتساب را خواهید یافت:

  NetDocs Worldox را تصاحب کرد در ماه اکتبر

  نسبیت هرتیک را به دست آورد در ماه آگوست.

  • Litera به دست آورد میدان بزرگ و سیستم های میکرون در ماه اوت و PS / کشتی و Prosperoware در ژانویه.

  • AffiniPay MyCase را در ماه ژوئن ،یداری کرد.

  MyCase Docketwise را ،یداری کرد در ماه می.

  LexisNexis ParleyPro را ،یداری کرد در ماه می.

  • پارادایم به دست آمده لولاو در ماه آوریل و کتابهای اعتماد در ماه فوریه

  • LEAP به دست آورد Wealth Counsel و ElderCounsel در آوریل.

  • دست بزرگ به دست آورد حقوقی رقمی در ماه اوت و فناوری ای،وم در ماه فوریه

  Onit SecureDocs را به دست آورد در ژانویه.

  • Alt Legal به دست آورد Towergate Informatics’ §2(d) Citation Watch در ژانویه.

  آنها توسط American LegalNet ،یداری شدند در ژانویه.

همچنین دورهای سرمایه گذاری ادامه یافت که برخی از آنها به دلیل اندازه خود قابل توجه بودند. در زیر برخی از نمونه های برجسته آورده شده است:

  • وضعیت پرونده—5 میلیون دلار سری B در ماه دسامبر.

  • سلام طلاق-3.25 میلیون دلار دور دانه در ماه اکتبر

  • JusticeText—2.2 میلیون دلار دور بذر در سپتامبر

  • پیشینی-15 میلیون دلار سری A-1 در ماه جولای.

  • پالادین-8 میلیون دلار سری A در ماه می.

  • SirionLabs-85 میلیون دلار سری D در ماه می.

  • LinkSquares—100 میلیون دلار در سری C در ماه آوریل.

  • LexCheck—17 میلیون دلار سری A در دسامبر و 5 میلیون دلار در بودجه بذر در ماه مارس.

  • سیستم های صفر-12 میلیون دلار در سری A در ماه مارس.

  • زمان با پینگ—36.5 میلیون دلار در سری B در ماه مارس.

  • متن نوشتاری-25 میلیون دلار در سری C در ژانویه.

  • آهنی-150 میلیون دلار سری E در ژانویه.

باید دید که افزایش ،یدها و دورهای تامین مالی روندی رو به کاهش است یا عادی جدید. آیا این سرعت در آینده نیز ادامه خواهد داشت یا در سال 2023 کاهش ناگه، رخ خواهد داد؟

تماس سختی است. همانطور که در بخش بعدی بحث شد، همه نگاه ها به این موضوع است پیش‌بینی می‌شود که رکود اقتصادی در سه ماهه اول سال آینده رخ دهد. هنوز مشخص نیست که آیا به نتیجه خواهد رسید یا خیر و چگونه کاهش رشد اقتصادی بر سرمایه گذاری در بخش فناوری قانونی تأثیر می گذارد.

ا،اج و چرخش برای جلوگیری از رکود قریب الوقوع

با وجود روند افزایش بودجه، برخی از شرکت‌های فناوری حقوقی با این وجود در سال 2022 با چالش‌هایی مواجه شدند. چندین شرکت معروف درهای خود را برای همیشه بسته‌اند، در حالی که برخی تمرکز خود را معطوف ،د. برخی دیگر در نیمه دوم سال کارمندان خود را در مواجهه با بادهای مع، اقتصادی که پیش‌بینی می‌کنند در نیمه اول سال جدید راه چالش‌برانگیزی را پیش رو دارند، ا،اج ،د.

به ،وان مثال، Gavelytics، یک پلت فرم تجزیه و تحلیل قضایی، اعلام کرد که خاموش می شود در ماه ژوئن، با اشاره به کمبود منابع مالی موجود. در همان ماه، Mighty، شرکتی که قبلاً یک پورتال آنلاین برای وکلای آسیب های شخصی فراهم کرده بود که به آنها اجازه می داد با دارندگان حق حبس مانند ارائه دهندگان پزشکی تعامل داشته باشند، تمرکز خود را تغییر داد. این شرکت اکنون یک پلت فرم فناوری برای ارائه مشتریان قانونی به شرکت تازه تاسیس Mighty Law، یک شرکت حقوقی با مالکیت مستقل، فراهم می کند. برخی از کارشناسان حقوقی فناوری مشاهده ،د که محور به طور موثر Mighty را در رقابت با مشتریان سابق خود قرار داد.

همچنین خبر این بود که چندین شرکت فناوری حقوقی ا،اج خود را در نیمه دوم سال 2022 اعلام ،د، از جمله:

  • نسبیت-150 ا،اج در ماه دسامبر.

  • رینن کورت-تعداد نامشخص ا،اج در ماه نوامبر.

  • استخوان ها-30 ا،اج در سپتامبر.

  • محضری-۱۱۰ ا،اج در سپتامبر.

اگرچه قابل توجه است، این کاهش نیروی کار و چرخش در صنعت فناوری قانونی ،وماً غیرمنتظره نبود. ا،اج در مقیاس بزرگتر از شرکت های فناوری پیشرو مانند متا، توییتر و لیفت در نیمه دوم سال 2022 نیز رخ داد. با ورود به سال جدید از نظر اقتصادی پرمخاطره، ممکن است ا،اج های بیشتری در سراسر صنعت در افق باشد.

تاکید بیشتر بر اخلاق و شایستگی فناوری قانونی

یکی از نتایج مثبت این بیماری همه گیر افزایش راهنمایی های اخلاقی مرتبط با فناوری از سوی کانون های وکلای سراسر کشور بود. در آوریل 2020، اولین نظر اخلاقی مرتبط با بیماری همه گیر در پنسیلو،ا صادر شد. از آن زمان، توصیه های مربوط به مسائل فناوری در یک کلیپ ثابت ارائه شده است.

موضوعات تحت پوشش از نحوه انتخاب اخلاقی و استفاده از مح،ات ابری و ابزارهای کار از راه دور در شرکت های حقوقی گرفته تا اجرای غیرمجاز حقوقی و مشاوره در مورد حضور در دادرسی های حقوقی از راه دور را شامل می شود. صلاحیت فناوری در ا،ر نظرات پیشرو و محور بود، و به وکلا بارها یادآوری شد که یادگیری و درک گزینه‌های فناوری موجود، بخش مهمی از تضمین شایستگی اصلی است.

متأسفانه، افزایش استفاده از فناوری توسط متخصصان حقوقی منجر به افزایش حملات سایبری مانند فیشینگ ایمیل، جعل ایمیل، ب،زار، حملات مهندسی اجتماعی و هک بی رحمانه شد. بسیاری از وکلا آماده نبودند و اقدامات امنیتی سایبری مورد نیاز را به طور کامل درک نمی ،د به اندازه کافی از داده های شرکت خود محافظت کنند.

در ژوئن 2022، ایالت نیویورک با درخواست وکلای نیویورک برای تکمیل یک ساعت آموزش حقوقی مداوم در زمینه امنیت سایبری به ،وان بخشی از ا،امات ثبت نام دوسالانه خود، از 1 ژانویه 2023، به این موضوع شکاف دانش پرداخت. با انجام این کار، نیویورک به این قانون ملحق شد. رده‌بندی اقلیت کوچکی از حوزه‌های قضایی، از جمله فلوریدا و کارولینای شمالی، که CLE‌های مرتبط با فناوری را ا،امی می‌کنند. با این حال، نیویورک اولین ،ی بود که تمرکز امنیت سایبری را برای اعتبارات مشخص کرد.

روبات ها می آیند

سرانجام، در اوایل این ماه، با انتشار آ،ین نسخه یک چت ربات هوش مصنوعی پاسخگوی چشمگیر، تهدید وکلای روباتی شدیدتر شد. ChatGPT 3.5 زاییده فکر OpenAI است و از یک مدل یادگیری ماشینی شبکه عصبی پیشرفته برای ایجاد متن های نوشتاری از اعلان های متنی ساده استفاده می کند.

ابزار هوش مصنوعی توانایی عجیبی برای ایجاد پاسخ‌های با جزئیات باورن،ی دارد که حتی لحن یا چشم‌انداز درخواستی را در بر می‌گیرد، خواه در حال پیش‌نویس باشد. پست های رسانه های اجتماعی، آ
انشا دانشگاه یا یک آهنگ فولکلور عجیب و غریب. با همه حساب ها، ChatGPT به طور مکرر پاسخ های سریع و اغلب مرتبط به درخواست های بزرگ و کوچک ارائه می دهد.

البته، ایجاد یک پست وبلاگ در مورد یک موضوع عمومی یک چیز است، اما آیا ChatGPT می تواند اسناد قانونی را تهیه کند؟ همه نشانه ها به بله! هنگامی که از شما خواسته شد اسناد مختلفی را ایجاد کنید که به طور مرتب در دفاتر وکالت استفاده می شود، از جمله یک NDA، یک نامه تقاضا و یک قرارداد استخدام، ،وجی ChatGPT نقطه شروع من،ی را ارائه کرد.

این ابزار بدون شک نوید بزرگی را ارائه می دهد. با این حال، هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا پتانسیل آن به زودی به طور کامل شناسایی خواهد شد، به ویژه در صنعت حقوقی. اما همانطور که بسیاری اشاره کرده اند، فناوری هوش مصنوعی به سرعت در حال پیشرفت است که نسخه های بعدی بدون شک نتایج خیره کننده و بسیار مفیدی را برای متخصصان حقوقی ارائه خواهند کرد.

امسال سال گذار و تحول بوده است. در حالی که بیماری همه گیر هنوز پشت سر ما نمانده است، دیگر محرک اصلی فرآیند تصمیم گیری ما نیست. سال آینده در مواجهه با یک رکود احتمالی عدم اطمینان را به همراه دارد، اما همچنین نویدهای بزرگی را ارائه می دهد. با در نظر گرفتن این موضوع، بیایید از تعطیلات لذت ببریم، دریچه ها را پایین بیاوریم و به استقبال سال جدید با همه امکاناتش برویم.


نیکول بلک یک وکیل، نویسنده و رو،مه نگار مستقر در رو،تر نیویورک است و مدیر ارشد، SME و آموزش خارجی در مورد من، شرکتی که نرم افزار مدیریت فعالیت های حقوقی را برای شرکت های کوچک ارائه می دهد. او نویسنده معتبر ملی است رایانش ابری برای وکلا و یکی از نویسندگان است رسانه های اجتماعی برای وکلا: مرز بعدی، هر دو توسط انجمن وکلای آمریکا منتشر شده است. او همچنین یکی از نویسندگان است حقوق جزا در نیویورک، یک رساله تامسون رویترز. او ستون های منظم برای ABAJournal.com و Above the Law می نویسد. صدها مقاله برای نشریات دیگر نوشته است. و به طور مرتب در کنفرانس هایی در مورد تلاقی قانون و فناوری های نوظهور سخنر، می کند. او را در توییتر دنبال کنید @nikiblack، یا می توان با او تماس گرفت [email protected].


این ستون منع، کننده نظرات نویسنده است و نه ،وماً نظرات مجله ABA – یا انجمن وکلای آمریکا.
منبع: https://www.abajournal.com/columns/article/top-4-legal-technology-news-stories-of-2022/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds