دسته‌ها
اخبار

5 پروژه ABA که در سال 2022 آغاز شد


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. 5 پروژه ABA که در…

مرور سال

5 پروژه ABA که در سال 2022 آغاز شد

نوشته آماندا رابرت

لوگوی ABA

هر ساله، اعضا و کارکنان ABA پروژه‌ها و طرح‌های متعددی را رهبری می‌کنند که به همکاران و جوامع خود خدمت می‌کنند و همچنین حرفه حقوقی را بهبود می‌بخشند. ژورنال ABA به طور منظم این تلاش ها را پوشش می دهد، که در محدوده، حوزه موضوعی و مکان، و رهبران در راس آن قرار دارند.

در اینجا پنج تلاش ABA است که در سال 2022 ارائه کردیم:

موسسه مدنی حقوق شهروندی

بث ویتنبری رئیس این انجمن بود بخش حقوق مدنی و عدالت اجتماعی زم، که او مؤسسه مدنی حقوق مدنی را ایجاد کرد، ابتکاری که به دانشجویان اجازه می‌دهد درباره حقوق مدنی سؤال بپرسند و از وکلا پاسخ دریافت کنند. او به‌ویژه می‌خواست به جوان، از جوامع محروم دسترسی پیدا کند که ممکن است از گفت،ا الهام بگیرند و تصمیم بگیرند که بعداً به حرفه حقوقی بپیوندند.

او از اعضا و گروه‌های ABA و همچنین وابستگان کانون وکلای محلی انجمن خواست تا معلمان را تشویق کنند تا از دانش‌آموزان سؤال کنند. تا اوایل ژانویه، CRCI 170 سوال دریافت کرده بود که ویتنبری کمک کرد تا به کمیته‌های بخش و گروه ویژه انتخابات عادلانه و حقوق رای دادن اختصاص دهند.

اعضای آن‌ها داوطلب شدند تا پاسخ‌های ویدیویی یا کتبی به سؤالاتی ارائه دهند، مانند «اگر من را تحت فشار بگذارند، چه حقوقی دارم؟» پاسخ ها در صفحه وب CRCI منتشر شده است.

ویتنبری، مدیر Beth K. Whittenbury & Associates در Palos Verdes Estates، کالیفرنیا، می‌گوید: «این پتانسیل این را دارد که نه تنها برای کشور بلکه برای ABA کار خیر انجام دهد. ما واقعاً در خط مقدم تلاش برای حمایت و افزایش حاکمیت قانون در آمریکا هستیم و مطمئن می‌شویم که همه می‌دانند این به چه م،است و چگونه کار می‌کند.»

بیشتر ببین:

ABAJournal.com: “ابتکار جدید ABA به داوطلب، نیاز دارد تا به سوالات حقوق مدنی دانشجویان پاسخ دهند”

کتاب پرونده ضد تراست منبع باز

جاناتان گلکلن پیشنهاد کرد که بخش حقوق ضد تراست یک کتاب ضد تراست منبع باز برای دانشجویان دانشکده حقوق تهیه کنید.

گلکلن، شریک دفتر آرنولد و پورتر کی اسکو، در واشنگتن دی سی، که در آن زمان رئیس بخش بود، می‌گوید: «وکلای ضد انحصار وقت خود را صرف فکر ، درباره موانع ورود، رقابت و قیمت‌ها می‌کنند. “اگر می خواهیم موانع تبدیل شدن به یک وکیل ضد تراست را کاهش دهیم و حرفه خود را متنوع کنیم، یک وکیل ضد انحصار می داند که یک راه خوب برای انجام آن کاهش هزینه ورود است.”

کتاب‌های ضد انحصار سنتی 300 دلار قیمت دارند که می‌تواند برخی از دانشجویان حقوق را از کاوش در این حوزه منصرف کند. از سوی دیگر، کتاب‌های کیس منبع باز به‌صورت آنلاین در دسترس هستند و می‌توانند به صورت رایگان دانلود یا در صورت تقاضا با قیمت بسیار پایین‌تری چاپ شوند.

کریستوفر اسپریگمن، استاد دانشکده حقوق دانشگاه نیویورک، و د،ل فرانسیس، که در آن زمان یکی از همکاران کلیمنکو و مدرس حقوق در دانشکده حقوق هاروارد بود، برای نوشتن کتاب پرونده جدید با هم همکاری ،د.

بیشتر ببین:

ABAJournal.com: “بخش قانون ضد انحصار ABA امیدوار است دانشجویان بیشتری را برای تمرین با پرونده رایگان جذب کند”

آکادمی محاکمه وکلا مختلف

بث کافمن به ایجاد آن کمک کرد بخش دعاوی حقوقیآکادمی محاکمه وکلای گوناگون، یک برنامه آموزشی فشرده دو روزه که وکلایی را که از لحاظ تاریخی در دادرسی مدنی کمتر نمایندگی شده اند، با هیئتی از وکلای مجرب محاکمه، مشاوران داخلی، قضات و مشاوران محاکمه مرتبط می کند.

کافمن، که افتتاحیه آکادمی محاکمه وکلای گوناگون در دانشکده حقوق دانشگاه سافولک در ماه نوامبر را “به طرز باورن،ی موفقیت آمیزی” توصیف می کند، می گوید که شرکت کنندگان در آن ا،را زن بودند و شامل یک دستیار سطح متوسط، شرکای جوان و یک وکیل بود که بیش از 20 سال کار کرده بود. .

کافمن، یکی از شرکای دفتر شومن آپدایک کافمن و گربر در شهر نیویورک و سپس رئیس، می‌گوید: «این نشان می‌دهد که این تمایل برای این نوع آموزش در بین افراد وجود دارد، حتی اگر آنها موفق بوده باشند و در شرکت‌های حقوقی شریک باشند.» از بخش دعاوی حقوقی من فکر می‌کنم که در بیشتر موارد، آنها حداقل به نحوی در یک محاکمه شرکت کرده‌اند، اما هرگز به‌،وان وکیل رئیس اول دادگاه شرکت نکرده‌اند.»

این بخش در ماه آوریل آکادمی دیگر محاکمه وکلای گوناگون را در دانشگاه تگزاس شمالی در کالج حقوق دا، برگزار کرد.

بیشتر ببین:

ABAJournal.com: “آکادمی محاکمه وکلا مختلف میزبان آموزش 2 روزه برای نقش های صندلی اول است و درخواست ها باز هستند”

گروه ویژه عدالت محیطی ABA

این بخش محیط زیست، انرژی و منابع کارگروه عدالت محیطی تلاش هایی را برای بازنگری در سیاست ABA در مورد عدالت زیست محیطی رهبری کرد. قط،امه جدیدی در سال 2021 ارائه کرد که از انجمن خواست تا اصول و ملاحظات عدالت زیست محیطی را پیش ببرد. و همکاری با ،ت ها برای ایجاد قو،ن و سایر اقدامات “که منع، کننده حق هر انس، برای داشتن کرامت و محیطی پاک و سالم باشد.”

SEER همچنین به ایجاد یک کارگروه در سطح ABA برای کمک به اجرای سیاست جدید کمک کرد. رجینالد ترنر، رئیس وقت ABA، 13 عضو را به گروه ویژه عدالت محیطی ABA منصوب کرد که شامل نمایندگ، از SEER، CRSJ، مرکز حقوق بشر و بخش حقوق تجارت است.

گوئن کیز فلمینگ، شریک دفتر DLA پایپر در واشنگتن دی سی، که پیش از این رئیس دفتر آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده بود، و کوئنتین پیر، که تا زم، که به ،وان وکیل دادگستری ارشد در بخش اجرای محیط زیست و، دادگستری ایالات متحده خدمت می کرد. بازنشسته شده در سال 2015، رئیس مش، هستند.

این کارگروه نشست خود را در بهار آغاز کرد و در حال تهیه گزارشی است که به بررسی کار ABA در مورد عدالت زیست محیطی می پردازد. اه، دیگر آن شامل مطالعه پیشنهادات فدرال، ایالتی و محلی مربوط به عدالت زیست محیطی و همکاری با شورای مشورتی عدالت زیست محیطی کاخ سفید و سایر نهادهای ،تی است.

بیشتر ببین:

مجله ABA: “رویکرد تازه: ABA تلاش ها را برای پیشبرد عدالت زیست محیطی افزایش می دهد”

پروژه واکنش افغانستان

پس از سقوط کابل به دست طالبان در ماه اوت 2021، ABA تأسیس شد پروژه واکنش افغانستان برای کمک به بحران انس، فزاینده در سال جاری، اعضا، کارمندان و شرکای انجمن برای کمک به قاضی‌ها، وکلا و سایرین از افغانستان برای اسکان مجدد، دریافت مزایای مهاجرت و آماده شدن برای مشاغلی که از مهارت‌های قانونی آنها استفاده می‌کند، تلاش کرده‌اند.

دیوید دتمن – مدیر ارتباط و اطلاع رس، مرکز برنامه های جه، و هماهنگ کننده پروژه واکنش افغانستان – در ماه نوامبر به ژورنال ABA گفت که یکی از بزرگترین چالش ها این است که بحران کمتر مورد توجه قرار می گیرد، حتی اگر بسیاری از افغان ها در کشورهای ثالث گیر افتاده اند. یا در مخفی شدن در افغانستان.

دتمن همچنین گفت که پروژه واکنش افغانستان و سه رشته کاری آن نمونه شگفت انگیزی از کاری است که ABA و اعضای آن می توانند انجام دهند.

او می‌گوید: «کمک به افغان‌هایی که به دنبال پناهندگی در خارج از کشور هستند، ارائه کمک‌های مهاجرتی به ،، که در اینجا به آن نیاز دارند و کمک به متخصصان حقوقی که مستقر شده‌اند برای یافتن کار م،ادار، به نظر من، ABA در بهترین حالت خود هستند. در حالی که کار بر روی پروژه ای مانند این می تواند بسیار خسته کننده باشد، شجاعت و اراده ای که در مهاجران افغان می بینیم و از خودگذشتگی وکلای م،ع و دیگران برای من الهام بخش است.

بیشتر ببین:

ABAJournal.com: “ABA به یافتن خانه های دائمی برای مهاجران افغان که در ابوظبی، سایر نقاط جهان گیر افتاده اند، کمک می کند.”

ABAJournal.com: “وکلا به افغان ها کمک می کنند تا برای پناهندگی و سایر کمک های مهاجرتی با کمک ABA درخواست کنند.”

ABAJournal.com: “پروژه ABA با هدف کمک به متخصصان حقوقی افغان برای استقرار خود در ایالات متحده”

علاقه مند به ،ب اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری های ABA هستید؟ در اینجا نکات برجسته 2022 از مجله ABA آمده است.

ABAJournal.com: “ABA برای کمک به خانواده هایی که با ا،اج مواجه هستند، کمپین حمایتی سراسری را راه اندازی می کند”

ABAJournal.com: نماینده ABA در جلسه استماع کنگره می گوید: “سیستم دادگاه های مهاجرت به استقلال از DOJ نیاز دارد.”

ABAJournal.com: «آیا سازمان ملل باید حقی برای محیط زیست سالم ایجاد کند؟ ABA از آمریکا می خواهد رای مثبت بدهد

ABAJournal.com: “ABA از چندین اصلاحات پیشنهادی ،ت بایدن در خانه سالمندان حمایت می کند.”

ABAJournal.com: “پروژه ABA به دنبال تصمیم دادگاه عالی برای مجازات اعدام به دنبال وکلای حقوقی بیشتری است.”

ABAJournal.com: “وکلا از بیماران سرط، و مراقبان آنها از طریق پروژه طول، مدت ABA حمایت می کنند”

ABAJournal.com: “با دو وکیل تگزاس در پشت آکادمی حقوق مهاجرت کودکان آشنا شوید”

ABA Journal.com: “پاسخ های حقوقی رایگان ABA به نقطه عطف مهم 250 هزار سوال رسید”
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/5-aba-projects-that-got-off-the-ground-in-2022/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds