دسته‌ها
اخبار

8 ستون برتر Your Voice در سال 2022


تنوع و شمول، مدیریت استرس، سلامت روان و مدیریت عمل برخی از زمینه های اصلی مورد توجه متخصصان حقوقی امروزی است. و همکاران ستون صدای شما در مجله ABA مطمئناً این مفاهیم را در سال 2022 مطرح ،د.

ژورنال ABA در سال 2018 صدای Your Voice را راه اندازی کرد تا فضایی را برای وکلا ارائه دهد تا در مورد موضوعاتی که بیشترین تأثیر را برای آنها و کارهایی که انجام می دهند بحث کنند. متخصصان حقوقی، ستون هایی در مورد تجربیات شخصی خود ارسال می کنند و از طریق این ستون با همتایان خود به اشتراک می گذارند.

ضربه سر ب، چاویس
ب، چاویس، دستیار سردبیر مجله ABA. ع، از Callie Lipkin/ABA Journal.

ما هشت انتخاب کارمند از سال 2022 را گردآوری کرده‌ایم که به شدت نشان‌دهنده ارسال‌های صدای شما در سال است.

توسط کی توبار

19 اکتبر

“به ،وان یک وکیل کمک حقوقی، من با سوگیری مستقیم زیادی در سازمان مواجه نشدم، اگرچه تجربه من احتمالاً نماینده بسیاری از وکلای مختلف نیست. اما من مالیات تنوع را در «محل کار بزرگتر» تجربه کردم، که شامل دادگاه، وکیل مخالف، مشتریان و شرکای مش، خارجی سازم، است.


توسط قاضی ویکتور ریس

9 می

«یک ضابط قضایی سالم‌تر و دلسوزتر برای تصمیم‌گیران و رهبران جامعه بهتر است و نباید به ،وان ضعف تلقی شود. برع،، برای هر ،ی نیاز به صداقت و خودآگاهی باورن،ی است تا تأثیر نامطلوب کار ما بر زندگی شخصی و حرفه‌ای ما را بپذیرد تا بتو،م فرآیند دسترسی به ابزارهای موجود برای توسعه تاب‌آوری را آغاز کنیم.»


توسط جو بییر

18 آوریل

“عملکرد بهینه فقط به توانایی تعدیل صحیح وضعیت رو، فیزیولوژیکی شما بستگی دارد – افکار و احساسات در رابطه با بدن. در حالی که عواقب عملکرد ضعیف به اندازه آنچه در ارتش دیده می شود عظیم نیست، تظاهرات حاد استرس به طور ی،ان تجربه می شود.


توسط نادین سی. اتکینسون-فلاورز

17 اوت

«چگونگی رفتار مشتری می تواند تأثیر منفی بر شرکت و وکلای آن بگذارد. ی،ی مشتریان غیرقابل اعتماد می توانند یک خطر مسئولیت حرفه ای ایجاد کنند. در حالی که مقاله در مورد غیرقابل اعتماد بودن صحبت می کرد، من مشکلات بیشتری با مشتریان داشته ام و نکاتی را برای نحوه مدیریت آنها ارائه کرده ام.


نویسنده لیندسی راجرز سیتز

25 اوت

«بسیاری از ما در سکوت و در تلاش برای تعالی تلاش می‌کنیم، زم، که تنها کمک و درک – نه تنها از طرف خانواده و دوستان، بلکه از طرف همکاران و ،، که موقعیت‌های پیشرو در شرکت‌های حقوقی دارند – می‌تواند راه ما را برای رسیدن به موفقیت به ،وان انسان و به ،وان حرفه ای.”


توسط مایکل ای. روبینشتاین

1 فوریه

«باز ، تمرین خودم به من این امکان را داد که کارهایی را انجام دهم که هرگز نمی توانستم برای شخص دیگری انجام دهم. همچنین باعث افتخار من در مالکیت شده است. من می توانم تصمیم بگیرم که کدام پرونده ها را انتخاب کنم و کدام را نمی خواهم.»


نوشته هیلی ماس

19 می

“انتخاب شامل ، افراد واگرای عصبی با راه حل های اقامتی تنها یک طبقه تعیین شده توسط قانون آمریکایی های دارای معلولیت نیست، بلکه یک ،صر کلیدی برای داشتن یک حرفه حقوقی در دسترس برای همه است.”


نویسنده ژوزلین ژان لوئیس هاردریک

25 ژانویه

“چند بار شنیده اید که “شبیه یک وکیل نیستی!” وقتی این اتفاق می افتد چه احساسی دارید؟ پاسخ معمولی شما چیست؟»


ABAJournal.com درخواست‌هایی را برای مقاله‌های اصلی، متفکرانه، غیر تبلیغاتی و نظرات مشارکت‌کنندگان بدون حقوق برای اجرا در بخش صدای شما می‌پذیرد. جزئیات و دستورالعمل‌های ارسال در «موارد ارسالی شما، صدای شما» پست شده است.
منبع: https://www.abajournal.com/voice/article/top-8-your-voice-columns-of-2022/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds