دسته‌ها
اخبار

NBCE نمونه هایی از اینکه سوالات آزمون وکالت جدید چگونه می تواند باشد را به اشتراک می گذارد


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. NBCE نمونه هایی از سوالاتی را برای…

آزمون وکالت

NBCE نمونه هایی از اینکه سوالات آزمون وکالت جدید چگونه می تواند باشد را به اشتراک می گذارد

نوشته استف، فرانسیس وارد

برگه تست استاندارد و یک مداد

تصویر از Shutterstock.

نمونه‌هایی از دو نوع سؤال که انتظار می‌رود در آزمون وکالت NextGen وجود داشته باشد، روز سه‌شنبه توسط کنفرانس ملی آزمون‌کنندگان وکالت منتشر شد.

یک مجموعه نمونه ال،ای واقعی مختصری را با سوالات چند گزینه ای ارائه می دهد. پاسخ ها مرکز است که در آن موضوع حقوقی یا عبارات جستجو یا قضاوت حقوقی اعمال می شود. یک مثال یک فرضیه در مورد جستجو و تشنج ارائه می دهد و از شرکت کنندگان در آزمون می پرسد که در کدام دو موضوع باید تحقیق کنند و چه نوع حرکتی را می خواهند ثبت کنند.

مورد دیگر نمونه‌هایی از سؤالات «یکپارچه» را نشان می‌دهد که شامل یک سناریوی واقعی و سایر پیشنهادات برای پاسخ‌گویی است، مانند قو،ن، نظرات قضایی و گزارش‌های پلیس. این سوالات چند گزینه ای یا پاسخ کوتاه هستند. به ،وان مثال، یک نمونه سوال مربوط به یک طوفان از کاربران می‌پرسد که چه راه‌حل‌هایی ممکن است در مورد مالک-مستاجر، مدنی و سایر زمینه‌های قانون در دسترس مشتری باشد.

نمونه‌هایی از هر دو مجموعه نمونه در وب سایت NCBE.

بر اساس روز سه شنبه، نوع سوم سوال، که هنوز منتشر نشده است، از نسخه فعلی تست عملکرد چند حالته الگوبرداری شده است. انتشار خبر. در این نسخه آمده است که آزمون جدید قرار است در سال 2026 راه اندازی شود.

همچنین ببینید: بررسی وکالت: آیا فارغ التحصیلان حقوق باید وکالت را برای تمرین بگذرانند؟ برخی می گویند راه بهتری وجود دارد
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/as-ncbe-prepares-for-new-exam-it-shares-samples-of-multiple-c،ice-questions/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds