دسته‌ها
اخبار

NYAG برای اخراج کت و شلوار LOL Florida علیه او استدلال می کند به این دلیل که احساس می کنم دارم قرص های دیوانه می خورم


رئیس جمهور دونالد ترامپ و مایک پنس معاون رئیس جمهور از مقر آژانس مدیریت اضطراری فدرال بازدید ،د

(ع، از Evan Vucci-Pool/Getty Images)

هر کت و شلوار LOL دونالد ترامپ مانند یک ناظر 1 لیتری CivPro است، اما شکایت او در دادگاه ایالتی فلوریدا علیه لتیتیا جیمز، دادستان کل نیویورک برای جلوگیری از طرح دعوای اجرایی علیه او در دادگاه ایالت نیویورک، شگفت‌انگیز است. ، دیروز تشکیل پرونده علیه هیئت جایزه پولیتزر، که ترامپ در دادگاه ایالتی فلوریدا به دلیل توهین‌آمیز در ابطال جایزه از او شکایت کرده است، در رتبه دوم قرار دارد. ولی ترامپ علیه جیمز مصونیت حاکمیتی را شامل می شود، بنابراین افتخارات بالایی را می طلبد.

این شکایتی است که به دنبال این است که AG از آرتور انگورون، قاضی دادگاه عالی نیویورک بخواهد که به ترامپ دستور دهد تا نسخه‌های تراست قابل فسخ خود را تحویل دهد. کریس کیس، وکیل با صلاحیت ترامپ، وکیل کل سابق فلوریدا که پرونده اسناد مار-آ-لاگو را برای مبارزه با سازمان ترامپ در نیویورک مختومه ،د، از ترامپ التماس کرد که این شکایت را که یک انگشت وسط بیهوده برای نیویورک بود، تشکیل ندهد. دادگاه.

و حق داشت! این پرونده بلافاصله توسط AG James برای تقویت استدلال خود در نیویورک مبنی بر اینکه سازمان ترامپ قصد دارد دارایی ها را به خارج از حوزه قضایی دادگاه منتقل کند و بنابراین نیاز به یک ناظر مستقل دارد، مورد استناد قرار گرفت. و سپس او پرونده فلوریدا را به دادگاه فدرال برد، جایی که به دامان قاضی دونالد میدلبروکز افتاد، ،ی که تیم دیگری از وکلای ترامپ را با دور اول تحریم‌ها به دلیل طرح شکایت ،انه RICO علیه هیلاری کلینتون، جیمز کومی، و هیلاری کلینتون و جیمز کومی تحت فشار قرار داد. DNC به دلیل توطئه برای قتل دونالد ترامپ با تحقیقات مو،. (یک رقیب قوی دیگر برای طلای CivPro!)

اشتباهاتی صورت گرفت. و این هفته توسط وکلای ترامپ از شرکت حقوقی سن پترزبورگ Weber Crab Wein که دعوای پولیتزر را به ثبت رساندند، و همچنین این چرخش مس،ه آسیاب بادی ادامه یافت.

ای جی جیمز قبلاً با درخواست ترامپ برای صدور حکم اولیه به دلیل برادر، آیا شما حتی قانون می‌کنید، مخالفت کرده است؟ ترامپ روز چهارشنبه یک نامه صادر کرد واکنش آن صلاحیت قضایی که با عصب،ت اصرار داشت درست و من، بود، زیرا جیمز در مقام شخصی خود به دلیل رفتار ظالمانه علیه یکی از ،نان فلوریدا مورد شکایت قرار گرفت.

استدلال‌های باقی‌مانده جیمز برای ا،اج همگی به تلاش او برای بازگرداندن شکایت اصلاح‌شده به‌،وان یک شکایت رسمی در برابر دفتر دادستان کل نیویورک («OAG») متکی است نه ادعای شخصیت فردی علیه جیمز به دلیل خلاف قانون اساسی‌اش. رفتار،” وکلایش هف. جیمز تلاش می‌کند تا ادعای شاکی را به‌،وان به چالش کشیدن «تحقیق» (Opp.، ص 2) یا «اقدام اجرایی NY» (Opp.، صفحه 6) توصیف کند، با این حال، این ادعا شامل یک کمپین بسیار گسترده‌تر و پایدار توسط جیمز می‌شود. سوء استفاده از مقام برای منافع شخصی به هزینه شاکی که قبل از انتخاب جیمز به مقام ایالتی تصور و اعلام شد.[.]”

چگونه می تواند لتیشیا جیمز در ظرفیت شخصی او دادگاه را وادار به لغو قرارداد اعتماد قابل فسخ کند؟ وکلای ترامپ نمی گویند!

اما آن‌ها ،م می‌خورند که اگر جیمز در این انتخابات ش،ت می‌خورد، ترامپ همچنان شخصاً از او به‌خاطر قصور صحبت ، با او شکایت می‌کرد و بنابراین قانون دست بلند فلوریدا قطعاً اعمال می‌شود.

همچنین درست است که شاکی در اقدام “اجباری” نیویورک توسط جیمز در سمت رسمی خود شکایت کرد. به همان اندازه درست است که اگر جیمز در ماه نوامبر دوباره انتخاب نمی شد، هر دو دعوا علیه جانشین او در مقام ریاست جمهوری ادامه می یافت زیرا ایالت نیویورک طرف واقعی در هر دو اقدام است. در مقابل، شاکی در اینجا به دنبال تسکین در برابر جیمز در ظرفیت فردی او برای رفتار غیرقانونی است که قانون اساسی را نقض می کند.

جای تعجب نیست که دادستان کل نظر متفاوتی دارد. موردی که مبتنی بر قانون واقعی و آیین دادرسی مدنی باشد.

آقای ترامپ این اقدام را برای مداخله در اعمال صلاحیت دادگاه عالی ایالت نیویورک در دو دادرسی در حال انجام که متهم به کلاهبرداری و غیرقانونی در انجام مشاغل مستقر در نیویورک با نقض قو،ن نیویورک است، آغاز کرد. این اقدام دومین تلاش نادرست آقای ترامپ برای حمله جانبی و پایان دادن به احکامی است که توسط قاضی رئیس دادگاه نیویورک، قاضی آرتور انگورون، صادر شده است.

AG او را باز می کند پیشنهاد رد به قاضی میدلبروکز یادآوری می کند که ترامپ قبلاً دومین گاز سیب را با حسن نیت قاضی برندا سانس در ناحیه شمالی نیویورک خورده بود که به استناد به این دلیل از انجام تحقیقات دادستان کل خودداری کرد. تنها دلیل و جوان تر ممتنع، زیرا قاضی انگورون قبلاً حکم داده بود که تحقیق به درستی پیش بینی شده است. و از آنجایی که تحقیقات به یک اقدام گسترده اجرایی مدنی رسیده است، قاضی انگورون قبلاً چندین حکم صادر کرده است که نباید تحت این قانون مزاحم شود. روکر-فلدمن دکترین.

در مورد رفتار ظالمانه فرضی، AG اشاره می کند که «آقای. تحقیقات مدنی ترامپ و شکایت از ترامپ به دلیل کلاهبرداری، رفتار غیرقانونی توسط OAG نیست، و همچنین ،ب اطلاعات مربوط به اعتماد توسط OAG بر اساس آن دعوا، «جراحت» به آقای ترامپ قابل اقدام نیست.

در واقع، درخواست حکم دادگاه در یک دعوای مدنی برای افشای یک سند، قطعاً یک اقدام رسمی است، و چیزی نیست که جیمز بتواند به تنهایی انجام دهد. و از آنجایی که او به ،وان نماینده ایالت نیویورک عمل می کند، مصونیت حاکمیتی به وضوح این شکایت ،انه را ممنوع می کند. اما حتی اگر اینطور نباشد، مجبور ، خانواده ترامپ به سرفه ، اسناد اعتماد قابل فسخ به هیچ وجه «جایگزینی، کنترل یا نظارت بر متولی و تلاش برای اعمال یا محدود ، اعمال اختیاراتی» نیست، مانند اینکه جیمز را تحت صلاحیت قضایی قرار دهد. دادگاه های فلوریدا

اما شاید ،انه‌ترین بخش شکایت اولیه ترامپ تهدید او به درخواست غرامت 250 میلیون دلاری در صورتی بود که جیمز، در مقام دادست،‌اش، ادامه دهد و از دادگاه نیویورک بخواهد دستور افشاگری را بدهد.

او گفت: «حداقل، ادعای آقای ترامپ برای خسارت مالی با مصونیت قضایی مطلق، که دادستان ها برای اعمالی در محدوده وظایف رسمی خود، از جمله اقدامات «در شروع تعقیب و ارائه پرونده ایالتی» از آن برخوردارند، منع شده است. استدلال می کند.

کل این حرکت سرگرم کننده است، و اگر و زم، که قانون 11 و/یا بند 1927 تحریم ها را دریافت کنیم، سرگرم کننده تر خواهد بود. که ما کاملا باید.

ترامپ علیه جیمز [Docket via Court Listener]


لیز دای در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره قانون و سیاست می نویسد.
منبع: https://abovethelaw.com/2022/12/nyag-argues-for-dismissal-of-florida-lolsuit-a،nst-her-on-grounds-of-i-feel-like-im-taking-crazy-pills/