دسته‌ها
اخبار

Proskauer شکایتی علیه مدیر عملیات برکنار شده ارائه می کند – آنچه باید بدانید


نوار دانلود یکپارچهسازی با سیستمعامل، پنجره هشدار روی م،تور کامپیوتر با پیام بارگذاری، سبک ک،یکهفته بین کریسمس و سال نو بسیار کند است – این فقط وحشی‌ترین اخبار یا مهلت‌های فوری مشتری است که پیله بازی‌های کاسه‌ای، شیرینی‌های شکری و لباس خواب‌های دنج را می‌شکند. اما این داستان بر خلاف هر چیزی است که در سال‌های پوشش بیگلاو دیده‌ام، و حتی در این هفته ارزش فضای ذهنی شما را دارد.

روز سه شنبه، 50 شرکت برتر Biglaw Proskauer شکایتی را تنظیم ،د – برای خودت – در ناحیه ج،ی نیویورک علیه جاناتان اوبراین، که از سال 2017 سمت مدیر عملیاتی را بر عهده داشت تا اینکه اوایل این ماه ا،اج شد. گزارش شده توسط Law.com شکایت حاکی از آن است که اوبراین 34 گیگابایت از داده های داخلی را قبل از اعلام اینکه شرکت را به مقصد یک رقیب ، می کند، دزدیده است. گفته می‌شود که اوبراین این دانلودها را در دو ،ت، در 5 و 16 دسامبر انجام داده است.

تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی این شرکت نشان می دهد که داده های حساس در یک هارد دیسک خارجی دانلود شده است. همانطور که در شکایت آمده است: «آقای اوبراین می‌دانست که این اطلاعات برای رقبای Proskauer بسیار مفید خواهد بود، زیرا آنها را قادر می‌سازد تا به طور مؤثر شرکای Proskauer، گروه‌های تمرینی و مشتریان Proskauer را هدف قرار داده و استخدام کنند.

و شکایت این بحث را جمع آوری می کند که اوبراین این داده ها را جمع می کند تا به نفع کارفرمای آینده اش باشد.

رهبران Proskauer در بی،ه‌های سوگند خورده‌ای که در این هفته در این پرونده ارائه شد، گفتند که بلافاصله پس از آن که او براین در 20 دسامبر از برنامه‌های خود برای ،وج در 6 ژانویه به آنها اطلاع داد، متوجه تخلفات ادعایی او شدند. گزارش تیم امنیت اطلاعات شرکت برای بررسی فعالیت های رایانه ای مشکوک، نشان می دهد که اوبراین 115 فایل را در یک درایو USB کپی کرده است.

در این شکایت آمده است که زم، که توسط رئیس و شریک مدیر شرکت مورد بازجویی قرار گرفت، اوبراین از افشای هویت کارفرمای جدید خود امتناع کرد. اما در 21 دسامبر، اوبراین به مدیر ارشد منابع حرفه‌ای کریستوفر گاردیف گفت که طبق اعلامیه امضا شده گاردیف، رهبران شرکت وقتی بفهمند او در کجا کار خواهد کرد، «دیوانه» خواهند شد.

بر این اساس، در این شکایت آمده است: «این یک استنباط منصفانه است که آقای اوبراین به یک شرکت حقوقی رقیب ملحق خواهد شد، یا به ،وان مشاور شرکت‌های حقوقی که با Proskauer رقابت می‌کنند، کار خواهد کرد.» گنجینه عظیم و حیاتی اطلاعات اختصاصی که آقای اوبراین سوء استفاده کرد برای رقبای Proskauer بسیار مفید خواهد بود که آقای اوبراین را چه به ،وان یک کارمند یا یک مشاور ارزشمندتر می کند.

داده‌های دانلود شده ادعا شده شامل داده‌های مشتری، مالی شرکت، اسناد برنامه‌ریزی استراتژیک، مدل‌های جبران خسارت و نرم‌افزار اختصاصی است. و مدل های جبران خسارت شریک به ویژه اختصاصی هستند، همانطور که در شکایت ذکر شده است، “روش هایی که از طریق آنها جبران خسارت می شود و فرآیندهای انجام این کار بسیار محرمانه است و برای یک رقیب ارزش زیادی دارد.” ادامه می‌دهد: «آنها همچنین عمیقاً شخصی هستند و تهدید به افشای چنین اطلاعاتی می‌تواند برای فشار، ارعاب، و اخاذی از شرکا و شرکت استفاده شود.»

این شکایت همچنین ادعا می‌کند که اوبراین تلاش کرده است تا حدود 66 گیگابایت ایمیل به اضافه 2000 ایمیل دیگر را که تحت تعلیق دعوی قضایی بوده‌اند، حذف کند. ظاهراً تلاش برای دور زدن پرونده قضایی در 5 دسامبر، پس از اولین بارگیری اسناد داخلی اوبراین رخ داد.

شکایت به دنبال یک از قبل دستور منع موقت برای جلوگیری از انتشار اسناد داخلی دانلود شده توسط اوبراین، دستوری که مست،م بازگرداندن اسناد داخلی است، و دستور منع موقت ممنوعیت اوبراین از همکاری با هر ،ی که ممکن است از مطالبی که ادعا می شود از آن کپی کرده است مطلع باشد. سیستم های شرکت


کاترین روبینو، سردبیر ارشد Above the Law، میزبان است پاد،ت Jabot، و میزبان مش، فکر ، مانند یک وکیل. راهنمایی‌کنندگان AtL بهترین هستند، بنابراین لطفاً با او ارتباط برقرار کنید. هر گونه نکته، سؤال یا نظری را برای او ایمیل کنید و او را در توییتر دنبال کنید @Kathryn1 یا ماستودون @[email protected].
منبع: https://abovethelaw.com/2022/12/proskauer-files-lawsuit-a،nst-fired-chief-operating-officer-what-you-need-to-know/