دسته‌ها
اخبار

Tucker Carlson: Litigation Supernova – فراتر از قانون


تاکر کارلسون

(ع، از چیپ سومودویلا/گتی ایماژ)

24 ساعت از انتشار خبر ا،اج تاکر کارلسون از فا، نیوز می گذرد. تیک تاک از قطع شدن ایمیل او و به دنبال آن تماس تلفنی از سوی سوزان اسکات، مدیر عامل شرکت، مبنی بر اینکه این تصمیم توسط خود روپرت مرداک گرفته شده است. لذت بخش

را واشنگتن پست در ابتدا گزارش شد که گناه کارلسون با انتقاد از مدیریت در متون منتشر شده در جریان کشف در پرونده افترای Dominion باعث عصب،ت C-suite شده است. اما این امر بسیار بعید به نظر می رسید، زیرا مدیریت فا، مدت ها قبل از ورود آنها به حوزه عمومی به آن پیام ها توجه داشته است. بعداً لس آنجلس تایمز تایید کرد که مرداک این تصمیم را به دلیل خطرات دعوی قضایی گرفته است، نه فقط از طرف Dominion و رقیب آن Smartmatic، بلکه از طرف تهیه‌کننده سابق کارلسون، Abby Grossberg، که دو شکایت علیه فا،، کارلسون و دیگر چهره‌های شبکه تنظیم کرده است.

را لباس فدرال در نیویورک یک محیط کار خصمانه ک،یک را در «تاکر کارلسون امروز» توصیف می‌کند که در آن ،ن به طور معمول تحقیر شده و مورد آزار ، قرار می‌گرفتند.

[Senior Executive Producer Justin] چاه و [Managing Editor Alexander] مک کاسکیل اغلب به آن اشاره می کرد [a female employee]، یک بوکر TCT که به خانم گروسبرگ گزارش داده است، باید از جذابیت ، خود به نفع تیم TCT استفاده کند، مانند “خواب”[ing] با ایلان ماسک برای دریافت [an] مصاحبه» و اینکه او می تواند «همسر بعدی» او باشد. [The employee] خودش، احتمالاً احساس می‌کند که نیاز دارد «خودارضایی» داشته باشد و تفسیری مطابق با محیط کار زن‌ستیزش اضافه کند، پاسخ می‌دهد که مردان به او «خودارضایی» می‌کنند.

همچنین ادعاهایی مبنی بر تعصب معمول نسبت به یهودیان وجود داشت، از جمله مک کاسکیل که یک درخت کریسمس مینیاتوری را در کنار میز گروسبرگ با تابلویی که روی آن نوشته شده بود «Hanukkah Bush» قرار داد.

مورد ایالت دلاور تا حدودی زیر رادار پرواز کرده است، زیرا دسترسی به داکت محلی بسیار دردسرساز است. اما در آن دعوای افتراگروسبرگ ادعاهای دیگری در مورد کارلسون می کند که ممکن است خطر مدیریت ادامه کار او در شبکه را روشن کند.

بخشی به نام “به ،وان بخشی از توطئه جاری خود برای حذف تقصیر از فا، نیوز به دلیل انتشار بدخواهانه اظهارات افترا آمیز درباره Dominion، تیم امشب تاکر کارلسون تلاش می کند تا خانم گروسبرگ را در یک توطئه گستاخانه برای سرپوش گذاشتن بر کلاهبرداری فا، نیوز و کلاهبرداری های مرتبط با آن درگیر کند.” تحریک قیام 6 ژانویه در واشنگتن دی سی» ممکن است برای ،ی که به دنبال به حداقل رساندن خطرات دعوی قضایی آینده برای شبکه است، نگر، خاصی داشته باشد. می د،د، به صورت فرضی.

گروسبرگ کارلسون و کارکنانش را به این موضوع که حزب جمهوری‌خواه را کنترل می‌کنند و توانایی انتخاب نامزد ریاست‌جمهوری و رئیس مجلس نمایندگان را تحت کنترل دارند، توصیف کرد. تیم به طور مشابه شکایت Dominion را مورد تمس، قرار داد و هیچ قصدی برای تغییر شیوه های گزارش دهی خود ابراز نکرد، زیرا بیمه هر گونه خسارت را پوشش می دهد. در واقع، کارلسون قصد داشت از فیلم‌های دوربین امنیتی شورش کنگره که کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان به او داده بود، استفاده کند تا “ثابت کند” که آشوبگران FBI در نهایت مسئول خشونت در 6 ژانویه 2021 بودند.

برای رسیدن به این هدف آ،، کارلسون از گروسبرگ خواست مهمان، را بیابد که تئوری توطئه ای را مطرح کنند مبنی بر اینکه محاکمه (هنوز در حال انجام) چند پسر مغرور برای پنهان ، این واقعیت که اف بی آی – که در آن زمان توسط منصوبان ترامپ اداره می شد – به طول می انجامد به طول انجامید. جمعیت با خبرچین ها و گیاهان:

بر اساس اطلاعات و باور، در اوایل مارس 2023، آقای کارلسون تلاش کرد تا روایت نادرستی دیگری را برای تقصیر فا، نیوز در مورد شورش 6 ژانویه بسازد، این بار، حمله کنگره را به ،وان یک کودتای FBI توصیف کرد و نه منطقی. نتیجه پوشش بی پروای فا، نیوز درباره تقلب در انتخابات 2020. به طور خاص، آقای کارلسون از تیمش درخواست کرد که محاکمه در حال انجام Proud Boys را بررسی کنند، که به گفته او “برای همیشه طول می کشد” زیرا “،ت بایدن” [wa]تلاش می کند تعداد زیادی از جاسوسان FBI را که در این گروه قرار داده بود، پنهان کند. خانم گروسبرگ به ،وان رئیس بخش رزرو، دو بار به خانم گروسبرگ دستور داده شد تا با دن هال، یکی از وکلای م،عی که نماینده پسران مغرور بود، تماس بگیرد، و او به او اشاره کرد که برای حضور در برنامه TCT به ،وان مهمان آماده است، اما قاطعانه آقای گروسبرگ را رد کرد. نظریه کارلسون. در عوض، آقای هال اصرار داشت که «هیچ، مشتری من را مجبور به بالا رفتن از تپه نکرده است. پسران مغرور می‌خواستند، و زاویه‌ای که آقای کارلسون به دنبال آن بود اف‌بی‌آی، «در طرف توطئه» بود. وقتی خانم گروسبرگ پیام آقای هال را به تام فا،، تهیه کننده ارشد TCT و مافوقش منتقل کرد، او با آرامش پاسخ داد: «این با آنچه تاکر به دنبال آن است مطابقت ندارد. شما باید شخص دیگری را پیدا کنید که این را بگوید.» به خانم گروسبرگ گفته شد که دوباره از آقای هال بپرسد که آیا در این مورد تجدید نظر خواهد کرد، که آقای هال پاسخ داد: “لطفا فقط بگویید [Tucker]، اگر در برنامه حضور داشته باشم، اگر از FBI بپرسد که آن را راه اندازی کرده است، بیرون خواهم رفت. […] سرزنش اف‌بی‌آی برای 6 ژانویه این موضوع را قطع نمی‌کند.» سپس آقای کارلسون از خانم گروسبرگ درخواست کرد که آیا وکلای م،ع دیگر، از جمله استیون متکالف، این توطئه را از طریق آنتن تبلیغ کنند یا خیر.

اگر مثلاً چکی به مبلغ 787 میلیون دلار بنویسید تا مجبور نشوید در مورد سوء نیت واقعی در مقابل هیئت منصفه قرار نگیرید، ممکن است باعث سوء هاضمه شود.

علاوه بر آن، گروسبرگ در مورد وکلای فا، و رفتار آن‌ها در دعوای Dominion ادعاهای بسیار بدی می‌کند. این شبکه در ابتدا سعی کرد با تشکیل پرونده از شکایت فدرال گروسبرگ در نیویورک جلوگیری کند برنامه اضطراری در دادگاه ایالتی برای جلوگیری از افشای آنچه آنها به ،وان مطالب وکیل-موکل توصیف می کنند. حتی سعی کرد بعد از اینکه او ادامه داد و به هر حال بایگ، کرد، مطالب را ویرایش کند – و افشاگری‌ها در پرونده دلاور دلیل آن را روشن می‌کند.

گروسبرگ مدعی است که او را برای دادن شهادت دروغ مورد آزار و اذیت قرار داده اند، هم برای محافظت از ستارگ، مانند کارلسون و هم برای کم اهمیت جلوه دادن میز، که تبعیض ، فراگیر در شبکه، منابع مورد نیاز برای بررسی ادعاهای انتخاباتی دروغین توسط رودی جولی، و ماریا بارتیرومو و کارکنانش را از دست داده است. سیدنی پاول به طور مشابه، او می‌گوید که اجازه اصلاح رونوشت سپرده‌گذاری خود را نداشت، زیرا او در یک اختلاف کاری با شبکه بود و آنها می‌ترسیدند که او حقیقت را بگوید.

برگه اشتباه به شکایت او ضمیمه شده است، و این افتضاح است. به ،وان مثال، گروسبرگ در پاسخ به این سوال که آیا رئیسش دیوید کلارک خواستار محرومیت رودی جولی، به ،وان مهمان به دلیل ادعاهای نادرست انتخاباتی اش شده است، ابتدا گفت:

فقط به یاد می آورم که او احتیاط کرده است. این بیشترین چیزی است که می توانم با اطمینان، با اطمینان خاطر، به یاد بیاورم.

پاسخ اصلاح شده او کاملاً متفاوت بود:

دیوید کلارک به من پیام داد که می‌تو،م رودی جولی، را در ،یب خود نگه داریم، به این م،ی که جولی، در سطح شرکتی پاک شده بود تا بدون فیلتر در تلویزیون ظاهر شود. تنها نگر، کلارک این بود که جولی، ممکن است از فا، نیوز به خاطر آنچه که جولی، ادعا می کرد درخواست زودهنگام ما از آرای الکترال ایالت آریزونا به جو بایدن بود، انتقاد کند. نامزد، هیچ ارتباطی با آنچه جولی، در مورد مشروعیت انتخابات یا در مورد هرگونه تقلب ادعایی انجام شده توسط نهادهایی مانند Dominion که در فرآیند رای گیری دخیل بودند، ندارد.

و دلیل آن هم همان چیزی بود که او بیش از 30 بار در اصلاحات خود بیان کرد:

مربیگری و اجبار غیرمجاز توسط وکلای فا،. بر اساس آنچه که فهمیدم و از جلسات آماده سازی سپرده گذاری که با تیم حقوقی فا، داشتم، که اجباری و ترسناک بود، حذف کردم. احساس می‌کردم که باید تمام تلاشم را بکنم تا از تبدیل شدن به «شاهد ستاره» برای Dominion اجتناب کنم، در غیر این صورت، حرفه‌ام در فا، نیوز را به‌طور جدی به خطر می‌اندازم و در معرض شرایط و ضوابط استخدامی بدتر از آنچه به کارمندان مرد پیشنهاد می‌شود، قرار خواهم گرفت. آی تی.

خوب، چه خوب که آنها خانه را تمیز ،د و از شر تاکر کارلسون خلاص شدند. به نظر می رسد که آنها از شر ONE BAD APPLE خلاص شده اند و از اینجا به بعد حرکت آرام و اخلاقی خواهد داشت.

گروسبرگ علیه فا، شرکت [Docket via Court Listener]


لیز دای در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره قانون و سیاست می نویسد و در آن ظاهر می شود باز ، استدلال ها پاد،ت
منبع: https://abovethelaw.com/2023/04/tucker-carlson-litigation-supernova/