دسته‌ها
اخبار

US News سیستم رتبه بندی خود را در میان تحریم اکثر دانشکده های حقوقی برتر تغییر می دهد


 1. صفحه اصلی
 2. رو،مه
 3. US News سیستم رتبه بندی خود را در میان…

آموزش حقوقی

US News سیستم رتبه بندی خود را در میان تحریم ا،ر دانشکده های حقوقی برتر تغییر می دهد

نوشته دبرا کاسنس وایس

USNewsRankingsLaw2020pt1.png

US News & World Report در حال تغییر سیستم رتبه‌بندی دانشکده‌های حقوق خود است، پس از آن که چندین روسای حقوق اعلام ،د که به دلیل نگر،‌هایشان در مورد معیارهایی که بر شهرت تأکید دارند و حمایت از مشاغل با منافع عمومی را از بین می‌برند، از ارائه داده‌ها به نشریه خودداری می‌کنند.

گزارش US News & World Report در رده‌بندی جدید این نشریه در بهار امسال تأکید کمتری بر نظرسنجی‌های شهرت بر اساس ارزیابی‌های همتایان دانشگاهیان، وکلا و قضات خواهد داشت. نامه 2 ژانویه به روسای قانون و رتبه‌بندی بر نتایجی مانند نرخ اشتغال و گذرگاه تأکید بیشتری خواهد داشت.

US News & World Report همچنین به کمک هزینه تحصیلی درازمدت با بودجه مدرسه که در آنها گذراندن نوار ا،امی است یا مدرک JD یک مزیت است، اهمیت کامل خواهد داد. مدارس چنین کمک هزینه هایی را برای پیشبرد مشاغل خدمات عمومی ارائه کرده اند. این نشریه همچنین به فارغ‌التحصیلان حقوقی که سایر مطالعات تحصیلات تکمیلی را دنبال می‌کنند، وزن کاملی در نتایج استخدام خواهد داشت.

علاوه بر این تغییرات، US News & World Report دیگر بدهی دانش‌آموز در زمان فارغ‌التحصیلی، هزینه‌های مدرسه به ازای هر دانش‌آموز یا استخدام در زمان فارغ‌التحصیلی را در نظر نخواهد گرفت. به رویترز گفت.

طبق این مقاله از مدارس خواسته می شود که این اطلاعات را در اختیار US News & World Report قرار دهند، اما ABA در حال حاضر آن را جمع آوری نمی کند. با این حال، ABA اطلاعاتی را در مورد نتایج شغلی 10 ماه پس از فارغ التحصیلی بهار منتشر می کند. (دیدن اینجا و اینجا.)

اگر مدارس در رتبه بندی شرکت نکنند، US News & World Report همچنان آنها را با استفاده از داده های ارائه شده به ABA رتبه بندی می کند. و اگر مدارس شرکت کنند، US News & World Report گفت که “نمایه های دقیق تری را منتشر می کند و دانش آموزان را قادر می سازد تصویر جامع تری از انتخاب های مختلف خود ایجاد کنند.”

US News & World Report گفت که پس از صحبت با بیش از 100 رئیس و نمایندگان دانشکده حقوق اقدام کرده است.

پس از اینکه دانشکده حقوق ییل در ماه نوامبر اعلام کرد که اطلاعاتی را در اختیار US News & World Report قرار نمی دهد، چندین دانشکده حقوقی برتر اعلام ،د که دیگر در این رتبه بندی شرکت نخواهند کرد. تنها دانشکده های حقوق در 14 دانشگاه برتر که قصد داشتند به شرکت در این رتبه بندی ادامه دهند، دانشکده حقوق دانشگاه شیکاگو با رتبه 3 و دانشکده حقوق کورنل با رتبه 12 بودند.

از جمله نگر، های روسا:

  به گفته راسل، US News & World Report بیش از حد به رتبه‌بندی‌های شهرت، که «توسط تعداد کمی از وکلا، قضات و اساتید ارائه می‌شود که نمی‌توانند امیدوار باشند اطلاعات دقیقی از نزدیک به 200 مدرسه‌ای که از آنها خواسته شده است داشته باشند، ارائه می‌شود». کوروبکین، رئیس موقت دانشگاه کالیفرنیا در دانشکده حقوق لس آنجلس.

  • قانون ییل نسبت به همتایان خود کمک هزینه های تحصیلی با منافع عمومی بیشتری ارائه می دهد، اما گزارش اخبار و جه، ایالات متحده به طور موثر فارغ التحصیلان بورسیه تحصیلی را به ،وان بیکار طبقه بندی می کند. US News & World Report در برخورد با فارغ التحصیل، که به دنبال مدرک دکترا یا فوق لیسانس هستند «همین کار را انجام می دهد».

  • US News & World Report برنامه های بخشودگی وام مدارس را هنگام مح،ه بار بدهی دانش آموزان در نظر نمی گیرد. این امر مدارسی را که مشاغل با منافع عمومی را ترویج می کنند جریمه می کند زیرا آنها دارای بار بدهی بالا هستند. علاوه بر این، تأکید منفی US News & World Report بر بدهی بالای دانش‌آموزان، مدارس را تشویق می‌کند تا دانش‌آموز، را بپذیرند که می‌توانند بدون نیاز به وام، شهریه را پرداخت کنند.

  • بیست درصد از رتبه بندی دانشکده حقوق بر اساس میانگین نمرات LSAT و GRE و همچنین میانگین نمرات است. این معیار، مدارس را تحت فشار قرار می‌دهد تا دانش‌آموزان امیدوارکننده‌ای را که نمی‌توانند هزینه دوره‌های آماده‌سازی آزمون گران قیمت را بپردازند، نادیده بگیرند. همچنین مدارس را تحت فشار قرار می دهد تا از کمک های مالی برای جذب دانش آموزان با نمرات بالا استفاده کنند تا دانش آموز، که بالاترین نیاز را دارند. قانون ییل یکی از دو دانشکده حقوقی است که کاملاً بر اساس نیاز کمک می کند. دیگری هاروارد است.

US News & World Report گفت که از بازخورد دانشکده های حقوق استقبال می کند. در نامه US News & World Report آمده است که رسیدگی به برخی نگر، ها به “زمان و همکاری اضافی” نیاز دارد، از جمله نگر، ها در مورد برنامه های کمک و بازپرداخت وام، کمک های مبتنی بر نیاز، تنوع و ملاحظات اجتماعی-اقتصادی.

به گفته هدر ک. گرکن، این تغییرات تصمیم بایکوت رئیس دانشگاه ییل را تغییر نداده است. نیویورک تایمز.

گرکن به نیویورک تایمز گفت: «دریچه ای به عملیات و فرآیند تصمیم گیری در US News در هفته های اخیر تنها تصمیم ما را برای توقف شرکت در رتبه بندی تثبیت کرده است.

یکی دیگر از مدیران حقوقی که از تغییرات راضی نیست، مگان کارپنتر از دانشکده حقوق فرانکلین پیرس دانشگاه نیوهمپشایر است. او در بی،ه‌ای به ژورنال ABA، این تغییرات را «خیلی کم، خیلی دیر» و اطلاعیه US News را «بسیار مبهم» خواند.

کارپنتر نگران است زیرا این نامه به رتبه‌بندی تخصص‌ها نمی‌پردازد، که دانشگاه نیوهمپشایر را برای بیش از 30 سال در بین 10 رتبه برتر مالکیت م،وی قرار داده است. او گفت که این رتبه بندی ها باید عواملی مانند وسعت ک، های ارائه شده، کیفیت تجربه دانشجویی، نتایج استخدام یا رضایت کارفرما را اندازه گیری کند.
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/us-news-changes-its-rankings-system-amid-boycotts-by-most-top-law-sc،ols/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds