دسته‌ها
اخبار

2 قاضی استیناف فدرال که کارمندان قانون ییل را تحریم می کنند، شاهد پیشرفت در مدارا در محوطه دانشگاه برای دیدگاه های محافظه کار هستند.


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. 2 قاضی استیناف فدرال در حال تحریم ییل…

قوه قضائیه

2 قاضی استیناف فدرال که کارمندان قانون ییل را تحریم می کنند، شاهد پیشرفت در مدارا در محوطه دانشگاه برای دیدگاه های محافظه کار هستند.

نوشته دبرا کاسنس وایس

دانشکده حقوق ییل

دانشکده حقوق ییل ع، از Shutterstock.

دو قاضی تجدیدنظر محافظه‌کار فدرال که قبلاً برنامه‌های خود را برای تحریم کارمندان دانشکده حقوق ییل اعلام کرده بودند، گفتند که در یک رویداد دانشگاهی در روز چهارشنبه شاهد پیشرفت در مدارا نسبت به دیدگاه‌های متفاوت هستند.

دو قاضی – قاضی جیمز هو از پنجمین دادگاه استیناف ناحیه ایالات متحده در نیواورلئان و قاضی الیزابت شعبه یازدهم در آتلانتا – قبلاً گفته بودند که به دلیل لغو مدرسه در آینده کارمندان حقوقی را از قانون ییل استخدام نخواهند کرد. فرهنگ.

هو اولین ،ی بود که با اشاره به حوادثی که در آن دانشجویان حقوق دانشگاه ییل سخنرانان محافظه کار را مختل ،د، اعلامیه تحریم را اعلام کرد.

روز چهارشنبه، هو گفت که فکر می‌کند «تصحیح دوره» در حال انجام است، در حالی که برانچ گفت که او شاهد برخی تحولات مثبت است.

Law.com، رویترز، قانون بلومبرگ و اخبار روزانه ییل از جمله نشریاتی هستند که نظرات آنها را پوشش دادند.

به گزارش رویترز، هو گفت که دانشجوی، که به آنها آموزش داده می شود که می توانند دیگران را در پردیس های کالج لغو کنند، ممکن است در محل کار و در جامعه ایالات متحده همین کار را انجام دهند.

هو گفت: “فرهنگ لغو سرط، است که در فرهنگ ما وجود دارد، و ما اکنون قبل از اینکه خیلی دیر شود به درمان نیاز داریم.”

هر دو قاضی گفتند که می توانند نظر خود را در مورد تحریم تغییر دهند، که هو گفته است که تنها بر دانش آموز، تأثیر می گذارد که در سال تحصیلی آینده ثبت نام می کنند. دانشجوی، که در حال حاضر در حقوق دانشگاه ییل هستند تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت.

بر اساس پوشش Law.com، هو گفت که تحریم چیزی نیست که من بخواهم انجام دهم. “اگر ،ی ایده بهتری دارد، من همه گوش هستم. هدف بسیار ساده است، آن بازگرداندن آزادی بیان و به ویژه بازگرداندن آزادی بیان در نهادهای نخبه ای است که بیشترین تأثیر را بر کل جامعه آمریکا دارند.»

برانچ پیشنهاد کرد که دانش‌آموز، که با سخنران مخالف هستند، می‌توانند راه‌های بهتری برای بیان دیدگاه‌ها بیابند، شاید با پرسیدن سؤالات سخت در مواقعی که سؤال مجاز است. او نمونه ای را در مدرسه خود به یاد آورد که در آن یک منکر هولوکاست برای سخنر، دعوت شده بود. دانش‌آموزان در این مراسم حاضر نشدند و سخنران هرگز دوباره دعوت نشد.

بحث چهارشنبه توسط برنامه ویلیام اف. باکلی جونیور، یک گروه محافظه کار حمایت شد. هو و برانچ همچنین قصد دارند در اوایل سال آینده در رویدادی که توسط قانون ییل برگزار شده است شرکت کنند. به گزارش رو،مه ییل دیلی، موضوع، دوستی در میان شکاف ها و قضاوت در زمان حزبی است.
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/2-federal-appeals-judges-boycotting-yale-clerks-see-progress-in-campus-tolerance-for-conservative-views/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds