دسته‌ها
اخبار

Walgreens مدعی است که Crowell & Moring در “تغییر جانبی غیراخلاقی” شرکت کرده است که منجر به ضرر 642 میلیون دلاری داوری شده است.  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. والگرینز مدعی است که کراول و مورینگ نامزد کرده اند…

شرکت های حقوقی

Walgreens مدعی است که Crowell & Moring در “تغییر جانبی غیراخلاقی” شرکت کرده است که منجر به ضرر 642 میلیون دلاری داوری شده است.

نوشته دبرا کاسنس وایس

بر اساس یک دادخواست اصلاح شده در 19 می که به دنبال لغو رای بود، یک حکم داوری 642 میلیون دلاری علیه والگرینز به دلیل “تغییر غیراخلاقی جانبی” Crowell & Moring “به وسیله ابزارهای ناروا” به دست آمد.

در این دادخواست ادعا شده است که Crowell & Moring در سال 2008 و 2009 به Walgreens در مورد اینکه آیا یک باشگاه پس انداز داروخانه بر قیمت های “معمول و متعارف” که داروخانه برای بازپرداخت به بیمه گذاران گزارش می دهد تأثیر می گذارد یا خیر، توصیه کرده است.

سپس در سال 2017، Crowell & Moring یک سند “پیچ” را به Humana، یک شرکت بیمه سلامت ارسال کرد، با این استدلال که Walgreens و سایر داروخانه ها بیش از حد از بیمه گذار هزینه کرده اند، زیرا قیمت های باشگاه پس انداز مطابق معمول و مرسوم نبوده است. اصلاحیه دادخواست تخلیه در واشنگتن دی سی، دادگاه فدرال ثبت شد. در این دادخواست آمده است که Crowell & Moring برای پیگیری دعوی قضایی برای Humana استخدام شد و پس از درخواست Walgreens از انصراف خودداری کرد.

در این دادخواست آمده است: «این داوری با خیانت آغاز شد و به ناقض عدالت ختم شد.

قانون 360 و رویترز پوشش داشته باشد.

Walgreens قبلاً شکایتی علیه Crowell & Moring در دادگاه عالی واشنگتن دی سی تنظیم کرده بود که این شرکت حقوقی وظیفه امانتداری خود را در قبال Walgreens نقض کرده است. قانون 360 در سال 2021 گزارش شد. دعوی اصلاح شده در آوریل 2021 به دنبال هزینه های قانونی و هزینه های متحمل شده توسط Walgreens در نتیجه نقض ادعایی، و همچنین غرامت برای خساراتی است که Walgreens مجبور به پرداخت آن است.

والگرینز می گوید که حل و فصل دادخواست خود برای تخلیه باید در انتظار حل نهایی پرونده شکایت علیه کراول و مورینگ در واشنگتن دی سی باقی بماند.

هومانا حرکتی برای تایید جایزه می‌گوید داور «یکی از کامل‌ترین، جامع‌ترین و عمدی‌ترین مراحل داوری را که برای هر یک از وکیل امضاکننده زیر شناخته شده است» در کراول و مورینگ انجام داد.

کراول و مورینگ در بی،ه ای که توسط سخنگوی ربکا کار به Law360 ایمیل شد، اظهار نظر کرد.

در بی،ه آمده است: “ما مطمئن هستیم که رای کامل و مستدل داور تایید خواهد شد.” ما هیچ تضاد منافعی در نمایندگی هومانا نداریم و مطمئن هستیم که در آن پیروز خواهیم شد [other litigation] توسط Walgreens علیه کراول در دادگاه عالی دی سی. ادعای بی اساس علیه کراول مبنایی برای لغو حکم داوری Humana علیه والگرین نیست.
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/walgreens-alleges-crowell-moring-betrayal-led-to-642m-arbitration-loss/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds